Manžel se mi znechutil

Anonymní
28.3.20 23:21

Manžel se mi znechu

S manželem jsme spolu patnáct let, z toho deset let jako manželé. Asi před týdnem se mi rozbil můj pracovní notebook, tak mi manžel dal svůj co má jako druhý k pracovnímu. Nebudu to okecávat, prostě jsem se tam nějak dostala k jedné jeho konverzaci s mladou holčinou. Je mi z toho zle ještě teď. Tý holce bylo maximálně 18 a to co si tam spolu psali :poblion: Co jsem pochopila, tak k žádné schůzce nikdy nedošlo, ale měl tam od ní fotky a ty zprávy, to bylo něco strašnýho. Manžel se mi tím absolutně zhnusil. Nechápu proč má potřebu tohle dělat. Nemyslím si o sobě, že bych byla stará, nebo že bych se mu už nelíbila. Je mi 34 a manželovi 47. V sexu jsme doteď taky problém neměli. Teď mám ale problém mu dát i pusu. Neřekla jsem mu, že o tom vím a on nechápe co mám najednou za problém. Navíc teď, když jsme 24 hodin denně doma, tak on by mohl pořád. Jenže i z toho důvodu mu teď nechci říkat, že o tom vím, protože bychom se strašně zhádali a musíme spolu nějak fungovat. Na druhou stranu já mám s tím fungováním teď stejně velký problém, musím na to pořád myslet. Co mám podle vás dělat a odpustily byste tohle svému manželovi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
28.3.20 23:24

Tak musíš být asi konkrétnější. Co tam bylo za hrůzy? Nebo si jen honil triko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
28.3.20 23:26

@bigl kdyby jen triko…to by byla lepsi varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 23:28
Pardon
@bigl píše:
Tak musíš být asi konkrétnější. Co tam bylo za hrůzy? Nebo si jen honil triko?

Balil ji, flirtovali spolu. Psal jí jak je nádherná, nějaký erotický fotky od ní tam byly a vypisovali si spolu pěkný prasárny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 23:29

*Pardon, nevím proč se mi tam nenapsala část nadpisu

• Nahlásit
  • Citovat
531
28.3.20 23:30

No tak ja bych mu rekla, ze to vim a ze se mi tedka hnusi…nebudes to prece tajit dobekonecna. Vadilo by mi to ze dvou duvodu-ze se chova jak pedofil, a ze me timto i podvadi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5149

Máte děti? Má on peníze nebo ho musíš živit? Celkové chování k tobě dobré? - pak ano, spíše odpustit, pokud se s ní neschází. Takhle to je tak, že chuť si udělá jinde, ale jí doma. Snad se mu líbíš. :think: Možná bys neměla být prudérní, asi hledá něco, co u tebe nemá.

Nemáte děti, je to holá zádel, stárne, nic moc zacházení, je otravnej - opustit a najít si chlapa, se kterým bude zajímavější život. Protože je velký věkový rozdíl a problémy budou časem ještě větší.

Tak si vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Tarjei píše:
@bigl kdyby jen triko…to by byla lepsi varianta.

Přesně tak, triko rozhodně nebylo to jediný..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 23:36
@LaPaloma píše:
Máte děti? Má on peníze nebo ho musíš živit? Celkové chování k tobě dobré? - pak ano, spíše odpustit, pokud se s ní neschází. Takhle to je tak, že chuť si udělá jinde, ale jí doma. Snad se mu líbíš. :think: Možná bys neměla být prudérní, asi hledá něco, co u tebe nemá.

Nemáte děti, je to holá zádel, stárne, nic moc zacházení, je otravnej - opustit a najít si chlapa, se kterým bude zajímavější život. Protože je velký věkový rozdíl a problémy budou časem ještě větší.

Tak si vyber.

Máme tříletou dceru. Jsem ještě na mateřské, ale pracuji z domova. Hlavně nás ale živí on. Nepřijít na tohle, tak jsem šťastná a spokojená, miluju ho. Rozhodně nejsem prudérní a nevím co by hledal, akorát osmnáctku ze sebe už fakt neudělám no.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.20 00:19

Chápu, že se tě to HODNĚ dotklo, naštvalo, zhnusilo tě to… Ale opravdu nemá cenu říkat si věci typu, jak tady taky některé uživatelky radí, že holt na tobě mu něco vadí, u tebe chybí mu něco chybí apod. Tak to není - četla jsem o tom i rozhovory s psychology, protože jsem byla jednou v podobné situaci - a je třeba si prostě uvědomit, že chlap není ženská. On dokáže mnohem víc odlišit sexuální a emoční stránku vztahu. Což znamená, že i když tě miluje, všechno klape a zřejmě se mu i můžeš dost líbit, vždycky ho to bude trochu táhnout k jinejm sukním. Někdy víc, někdy míň. Ale bude. A tohle, ačkoliv je to nechutný, ano, nemorální… tak je to „jen“ hra, rozptýlení, kecičky. K ničemu by ani nedošlo, protože je to jen kecání a vytahování se, dokazování si, že je pořád mladý, krásný, POTENTNÍ, však to znáte… I když má vedle sebe krásnou mladou ženu, bude koukat i jinde. To jsou prostě chlapi, 99% jich to tak dělá (v různých formách - tvůj holt zvolil toto) a ty, které tvrdí, že jejich manžel by nikdy nikdy! tak ten to jen dělá nenápadněji a „méně agresivně“ :) Jinak k tomu jak se máš zachovat - nevím, co ti poradit. Pokud máš žaludek na to to v sobě dusit a dokážeš dělat, že nic, je to lepší varianta (oni chlapi samozřejmě nesnesou, že jim hrabošíš v kompu, a to teprve by mohl o tobě začít pochybovat) nebo, pokud to nedáš, mu to zkus v klidu a racionálně říct, nevypálit to, neobviňovat ho, být technická, ale neústupná, tím ho odzbrojíš. Hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
17582
29.3.20 00:35

Dedek plesnivej, tahne mu na padesat, doma mladou peknou zenu a dcerku ve veku vnucky a honi si triko a pero pred osmnactkou - dobytek jeden :poblion:.

Jako by nebylo dost infa a halo kolem filmu V siti.

Ja bych mu to rekla, co rekla, vmetla do ksichtu, ten by mel doma italskou domacnost i bez koronaviru… :pocitac: :poblion: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5149
29.3.20 00:37
@Anonymní píše:
Máme tříletou dceru. Jsem ještě na mateřské, ale pracuji z domova. Hlavně nás ale živí on. Nepřijít na tohle, tak jsem šťastná a spokojená, miluju ho. Rozhodně nejsem prudérní a nevím co by hledal, akorát osmnáctku ze sebe už fakt neudělám no.

Pak to není tvoje chyba, že to dělá. Je to v něm. Možný důvod - potřebuje více sexu. Jestli tě to baví, tak se s ním zabav.
Další možný důvod - pochopil, že mu odchází mládí a blíží se 50, tak si něco dokazuje. Jako, že na to má. Můj toto nedělá, ale kdyby dělal, dostane céres. Já bych v tomto případě chtěla znát důvod, proč to dělá.
Také je možné, že to dělal vždycky, jen jsi to nevěděla.

Ale když nejsi soběstačná, tak bych se teď nerozcházela. Snaž se to nějak vyřešit formou vyčištěním vzduchu a zjištěním reálného důvodu. Je možné, že si myslí, že není pro tebe atraktivní, tak si dokazuje. Jinak nevím, nezažila jsem to. Důvod může být úplně stupidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10554
29.3.20 07:52
@Anonymní píše:
Máme tříletou dceru. Jsem ještě na mateřské, ale pracuji z domova. Hlavně nás ale živí on. Nepřijít na tohle, tak jsem šťastná a spokojená, miluju ho. Rozhodně nejsem prudérní a nevím co by hledal, akorát osmnáctku ze sebe už fakt neudělám no.

Ja bych mu rekla, ze to vim a ze me to sokovalo. Tohle jsem necekala a nevim, jak se s tim vyrovnam. Zklamal me, myslela jsem, ze mam vyzraleho partnera a ne zastydleho pubertaka.
On aspon bude vedet, proc jsi najednou tak odtazita. A treba si i uvedomi, ze jeho chovani fakt neni normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 08:49

Fuj, tak to je hnus… :oops: :poblion: On není normální. Já bych mu to hned řekla, pořádně bych mu to vmetla do ksichtu. Taky bych mu doporučila nějakýho psychologa! Dobytek jeden…
Zakladatelko, tohle bych jen tak nenechala. Držím Ti palce, ať to zvládneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
29.3.20 08:58

Já bych mu to řekla, nevydržela bych to v sobě dusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama