Manžel se mnou nechce chodit k mojí rodině a je neslušný

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 19:25

Manžel se mnou nechce chodit k mojí rodině a je neslušný

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak si rozumně promluvit s manželem o tom, že by bylo fajn 3×-4× do roka zajít taky k mé rodině, např. na oběd. Manžel celkově na návštěvy není, ok, chápu. Ale co druhý víkend jezdíme na obě k jeho rodičům a k mým jet nikdy nechce. Když jsem se ho ptala, jestli má s nima nějaký problém, hrozně se podivil, že to vůbec, že jsou fajn, jen tam nebude sedět. (Nikdy si nic ani neudělali). Řekl že jsou úplně v pohodě ale stejně se mu prej nechce hodinu někde sedět. Když nás mamka pozvala naposled na oběd na narozky do restaurace, to teda vyjímečně šel, chtěl jít v teplákách a hrozně mu vadilo že ho nutím se převléct do džínů. Nikdo si nepotrpí na nějaké kvádro, ale jít na celorodinnou oslavu v teplákách?? 8o 8o
Nikdo po něm nechce chodit tam každý týden a vysedávat tam, ale párkrát do roka alespoň ze slušnosti? Prej ho to nezajímá, nebaví. Mně taky nebaví jezdit k jeho rodičům a vést tam hodinové debaty, ale i kdyby mě to nebavilo sebevíc, na narozeniny a k vánocům se přemůžu a popřeju ne? Nechce tam jít ani na blbou hodinu 8o Ostatní si toho pochopitelně všímaj a mrzí je to, ještě když jim do očí klidně vmete, že nemá čas a radši pojede někam s kámošem. Chová se jako hulvát :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6503
14.11.21 19:28

Koho sis vzala :nevim:.. nejezdi k jeho rodičům a misto toho navstevuj svoje nebo si užívej klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1968
14.11.21 19:30

A jinak je mezi vámi vše ok? Neumím si představit, máme spokojený vztah a manžel by kvůli mně neobětoval pár hodin ročně.

Tak prostě taky nejezdi k jeho rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
14.11.21 19:33

A proč ty jezdíš a vysedávas u jeho rodiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 19:34

Tyjo, tak ten můj není jedinej? Tvůj popis sedí přesně, až na to, že můj se nebaví ani se svojí rodinou a že ja po něm chtěla téměř každou neděli zajet za našima. Ale taky miluje tepláky a vytahany deravy trika :lol: akorát tedy na oslavu by je možná nevytahl, ale na návštěvu klidně.

Nakonec jsme se domluvili, že se mnou jezdí 2× v měsíci, občas 3×. Proste jsem mu to vysvětlila, jak se cítím, proč chci aby se mnou jezdil, on mi řekl že nechce ztrácet čas tlachanim.

S oblečením jsme to udělali tak, že jsem mu koupila nový. :lol: kalhoty se prostě už naučil.

Je mi dost jasný, že tady bude každý tvrdit, že máme hrozný křováky, ale fakt mě pobavilo že někdo řeší tak podobný problémy. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 19:35

@Svistice protože s nima nemám úplně blbý vztah a zase jednou za dva týdny tam jet pro mě není až takový problém, když mě pozvou….. občas mě ty dlouhé debaty moc nebaví, jindy je to celkem fajn…

• Citovat
  • Nahlásit
5363
14.11.21 19:36

No vidíš, Tebe by mohlo přestat bavit zbytečně hodinu ležet, když si můžeš třeba číst místo toho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
14.11.21 19:41
@Anonymní píše:
@Svistice protože s nima nemám úplně blbý vztah a zase jednou za dva týdny tam jet pro mě není až takový problém, když mě pozvou….. občas mě ty dlouhé debaty moc nebaví, jindy je to celkem fajn…

No ale když on to samé neudělá? Pro něj to není taky žádný problém, jen se mu nechce a to není fér. Radím taky nejezdit, snad mu to dojde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
14.11.21 19:42

Zkusila bych dva tři měsíce nejezdit. Nebo pokud s jeho rodinou máš dobře vztahy, zkusit to při té debatě to nahodit. Jinak ale já bych si takoveho chlapa nevzala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 19:44

Děkuji za reakce, také mě to napadlo, že tam přestanu jezdit, ať je to tedy “fér”. A pokud bych byla drsná, nejela bych tam ani na Vánoce teda…

• Citovat
  • Nahlásit
12635
14.11.21 19:47
@Anonymní píše:
@Svistice protože s nima nemám úplně blbý vztah a zase jednou za dva týdny tam jet pro mě není až takový problém, když mě pozvou….. občas mě ty dlouhé debaty moc nebaví, jindy je to celkem fajn…

Tak mu to prostě řekni. K jeho rodičů bych asi jezdila dál, když máte dobré vztahy, ale měl by si uvědomit, že i ty máš rodiče, co vás taky rádi uviděj, tak atˇnení sobec, a prostě tam s tebou taky jede :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
14.11.21 19:49

Hele… U nas je teda rodina jen jedna a to ze strany pritele. A i kdyz jezdíme 9 let, 4× ročně, jsou strasne fajn, atd., tak to proste nesnáším a snažím se tomu vyhnout. Nekdo na tohle holt neni a nemusi se mu chtit mluvit o důvodech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 19:57

@arinecka právě proto píšu, že už nevím JAK si s ním promluvit, toto mu říkám pořád……

• Citovat
  • Nahlásit
Altavista
14.11.21 20:07
@Anonymní píše:
@arinecka právě proto píšu, že už nevím JAK si s ním promluvit, toto mu říkám pořád……

Nepomohlo ani říci, že to dělá pro tebe, protože pro tebe to něco znamená?
To je děsně buranské, tohle se nedělá protože to někoho baví (to bych seděla doma s knihou jak krtek)

• Citovat
  • Nahlásit
12635
14.11.21 20:07
@Anonymní píše:

Tak to nadhoď před jeho rodinou :nevim: Řekni, že k nim jezdíš ráda, a byla bys ráda, kdyby takhle jezdil i on s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat