Manžel se mnou nechce mít sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 21:57
manžel se mnou nechce mít sex

Ahoj promintě mi anonym, ale je to pro mne trapné téma. Jsme s manželem spolu 9 let, oběma nám je 27, 28 let. máme dvě děti. Je pravda, že manžel pracuje každý den až 10 hodin denne. o víkendech má volno. Jde o to, že mu dělá problém se i jen přitulit, nebo políbit, to se musím doslova dožadovat. Ale je na sex unavený i o víkendu. Nijak se mu nevnucuju, neškemrám, jen se někdy zeptám, jestli by nechtěl se přitulit, - nechce je unavený. Když se o něco pokusím sama- je unavený a odežene mě. Tak jsem na to šla z druhé strany- a nijak se mu nenabízela, neprovokovala, prostě jsem si řekla, že zkusím, jak dlouho to teda vydrží. Po třech měsících mi došla trpělivost a nevydržela jsem už to. Takže hádka, pak sex z milosti… Orální sex provozovat nechce vubec, ale když má náladu, tak mu to někdy udělám pusou. ale z principu to dělat nechci, protože mi to neoplatí. Kolikrát jsem mu navrhovala, že si jen může lehnout a ja se o vše postarám- na to je taky unavený. je to frustrující. došlo to do fáze, kdy jsem si to naučila dělat sama. Mu to nevadí, je mu to jedno, nejhorší je, že bych mohla klidně ležet vedle něj a dělat si to a s ním to ani nehne. Podle něj jsem ujetá, když si to potřebuju dělat, ale každý má potřeby prostě asi jinde. Jiná žena v tom není, tak jsem třeba i přemýšlela nad nějakýma bylinkama, afrodiziakum, nebo tak něco. No cítím se hoodně zoufale a docela mi to sráži i sebeduvěru :-( Máte to taky některá tak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

ivašot.
Kelišová 6576 příspěvků 24.08.18 22:01

A jak to měl dŕív, to byl sex jak často?

Hroznej puberťák
Závislačka 4895 příspěvků 24.08.18 22:04

Milenec, rozvod, milenec a potom rozvod… Jo, má to tak zhruba polovina vdaných :D :mavam: Akorát to zpravidla neřešej takhle strašně brzy. Proč jste se proboha brali v době, kdy máte bezstarostně randit? :roll: No ale aspoň stihneš to druhé kolo o to dřív…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 24.08.18 22:05

Nemá velké stresy v práci? Jinak bych moc netvrdila ze v tom jiná žena není - chlap zdravy mladý a tři měsíce bez sexu? To mi nějak nehraje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 22:05

@ivašot. takové ty začátky byly hodne bouřlive, začali jsme spolu v mych 19 chodit a to jsme i 3 dny nevylezli z postele. potom to celkem šlo, když jsem měla po druhém porodu problémy a nešlo mi to, tak se i dožadoval. ale nevím přesně jak dlouho to trvá, jen prostě už je to neunosné. a divné… chápu že chlapi to ne všichni chtěli pětkrát denne, ale že někomu stačí gtřeba jednou do dvou týdnu, ale prostě ten rekord třech měsícu mi spustil poplach, že je asi něco špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 22:07

@Hroznej puberťák nene , máme rok od svatby, jen jsme spolu už celkem 9 let :-)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 24.08.18 22:07

Problém je v tom, že je vyčerpaný z práce. Přemýšlej…Nebylo by pro Tebe mnohem horší, kdyby to chtěl po Tobě pořád? :nevim:

suwari
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 24.08.18 22:07

A jak víš,že v tom není jiná žena?
Bohužel,hodně chlapů podvádí manželky v pracovní době a ty se to nemusí třeba několik let dozvědět :roll:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 24.08.18 22:07

Pokud měl bouřlivý začátky a teď vůbec nechce navíc když se dozadoval po porodu - nevím jak dlouho se dozadoval ale je to k zamyšlení zda někoho nemá…narovinu - pokud jsi s nim dlouho sex neměla tak si nejspis něco začal jinde - pokud byl dlouho odmítán

Hroznej puberťák
Závislačka 4895 příspěvků 24.08.18 22:09
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák nene , máme rok od svatby, jen jsme spolu už celkem 9 let :-)

Ech, to už sis ho radši neměla brát, s touhle tendencí :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 22:09

@Lioness34 má sedavou práci, dělá u kompu, někdy příjde vzteklej a vypraví mi, jak ho někdo vytočil, co vše musel dělat a že tam má neustále moc práce i když už má jít dávno domu, ale podle mého by si na milenku nenašel ani čas :-D a kdyby milenku měl, tak by se nechtěl před rokem brát ne?

ivašot.
Kelišová 6576 příspěvků 24.08.18 22:10
@Anonymní píše:
@ivašot. takové ty začátky byly hodne bouřlive, začali jsme spolu v mych 19 chodit a to jsme i 3 dny nevylezli z postele. potom to celkem šlo, když jsem měla po druhém porodu problémy a nešlo mi to, tak se i dožadoval. ale nevím přesně jak dlouho to trvá, jen prostě už je to neunosné. a divné… chápu že chlapi to ne všichni chtěli pětkrát denne, ale že někomu stačí gtřeba jednou do dvou týdnu, ale prostě ten rekord třech měsícu mi spustil poplach, že je asi něco špatně.

takže na sex je… Fakt bych tu milenku nevylučovala. Těch 10 hodin v práci býval odjakživa?

ivašot.
Kelišová 6576 příspěvků 24.08.18 22:11
@Anonymní píše:
@Lioness34 má sedavou práci, dělá u kompu, někdy příjde vzteklej a vypraví mi, jak ho někdo vytočil, co vše musel dělat a že tam má neustále moc práce i když už má jít dávno domu, ale podle mého by si na milenku nenašel ani čas :-D a kdyby milenku měl, tak by se nechtěl před rokem brát ne?

Milenka a svatba se nemusí nutně vylučovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 22:11

@Lioness34 tak malá už bude mít 6 a to bylo jen asi tak pul roku, pak jsme to dělali jako normální lidi jednou týdně, někdy dvakrát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 22:12

@ivašot. nene, od doby co změnil práci, předtím dělal na prodejně prodavače a potom si našel asi tři roky zpět práci ve stavebninách a je z něj vedoucí odbytu, a to kolikrát jde na 7 ráno a přijíždí v 6 večer.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >