Manžel se mnou nechce spát

Napsat příspěvek
Velikost písma:
151
6.10.18 15:17
@Pesimistaa píše:
tajna prani nepomohou, to jsou jen kecy dobre placenych sexualnich poradcu,
spise to vidim na tu matku, jenze on asi ani sam nevi presne, co ho odrazuje, takze s eo tom nebude bavit, aby se neztrapnil

No já to teda brala podle sebe, mně to taky „obyčejně“ moc nebere, ale tak, aby se mi to líbilo, bych mohla denně třeba třikrát :D Takže to tím být může, řekla bych. I když asi ne v takovém rozahu, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
6.10.18 15:18

vytahovat na někoho, s kým se rozvádět nechci, rozvod je dost mimo.
Napřed je dobré zjistit na čem jsem a co se děje. Pravda je většinou velmi jednoduchá, manžel má milenku případně milence. Když už je to v téhle fázi, tak nezbývá než pořádně projet mobil. Normálně to samozřejmě člověk nedělá , ale v téhle situaci to dokáže vnést jasno .. já osobně než sms nebo nějaký messenger doporučuji WhatsApp .. to je docela jistota. Přes něj se dobře posílají i ty nahatý fotky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.18 15:18

Manžela jsem do dítěte netlačila, sám mi básnil už od začátku vztahu o tom, že chce děti. Já je chtěla také, nechtěla jsem je mít až ve 30.
Tu aplikaci nemám ani já, ani nevím, co to je (na SMS nebo jako messanger?).
Rozvádět bych se s ním nechtěla, já ho miluju a já s ním mám ty děti ze svý strany z lásky. Kdyby přišel a oznámil mi rozvod, tak to bych samozřejmě ho nenutila se mnou být. Ale já prostě nemám asi na to ho opustit.

• Citovat
  • Nahlásit
1124
6.10.18 15:23
@Anonymní píše:
Manžela jsem do dítěte netlačila, sám mi básnil už od začátku vztahu o tom, že chce děti. Já je chtěla také, nechtěla jsem je mít až ve 30.
Rozvádět bych se s ním nechtěla, já ho miluju a já s ním mám ty děti ze svý strany z lásky. Kdyby přišel a oznámil mi rozvod, tak to bych samozřejmě ho nenutila se mnou být. Ale já prostě nemám asi na to ho opustit.

Vykašli se na to. Jestli funguje jako táta a ty ho miluješ, rozvádět se nechceš.. Máte hodně malý děti, projedes mu mobil, zjistíš že má milenku a budeš se trápit, rozvedete se, dostaneš nějakých pár korun jako alimenty, a budeš na vše sama. Protože sice je ti 24 ale kdo si vezme na ,,krk,, holku s dvema malýma dětma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
6.10.18 15:23

WhatsApp je aplikace, kde přes připojení k netu komunikuješ, posíláš sms a fotky, videa .. dneska to používá skoro každý. Jestli si s někým píše, tak určitě na tomhle. Dej mi jeho číslo a zjistím ti hned jestli to používá. Nebo si to stáhni a pak ho přes to můžeš sledovat :-) (jestli s někým píše nebo ne)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
6.10.18 15:28
@Anonymní píše:

Podívej se do telefonního seznamu v tvém tlf a u jeho jména by byla zelená ikonka Whatsappu. Jde stáhnout jako Messenger.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
6.10.18 15:31
@Lucius08 píše:
Vykašli se na to. Jestli funguje jako táta a ty ho miluješ, rozvádět se nechceš.. Máte hodně malý děti, projedes mu mobil, zjistíš že má milenku a budeš se trápit, rozvedete se, dostaneš nějakých pár korun jako alimenty, a budeš na vše sama. Protože sice je ti 24 ale kdo si vezme na ,,krk,, holku s dvema malýma dětma?

Proč na krk? Alimenty snad panáček ve třiceti z platu utáhne. Ale na rozvod je času dost. Třeba se to nějak vysvětlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
6.10.18 15:32

Možná je to fakt Madonin komplex, jelikož byl u porodu.
Ještě pavelkova by ti napsala, že je utajený gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.18 15:41

Kdyby mi aspoň na rovinu řekl, co se děje, ať je to už cokoli. Pořád je lepší vědět tu zlou pravdu než nevědět nic. Kdyby měl třeba tu milenku a já bych to na 100% věděla jistě, tak bych třeba ho pak sama od sebe už nechtěla. Ale pořád mě tam nahlodává to svědomí, že co když ho opravdu obviňuju křivě? Prostě to mám chvílemi 50 na 50.

• Citovat
  • Nahlásit
9445
6.10.18 15:44
@Anonymní píše:
Kdyby mi aspoň na rovinu řekl, co se děje, ať je to už cokoli. Pořád je lepší vědět tu zlou pravdu než nevědět nic. Kdyby měl třeba tu milenku a já bych to na 100% věděla jistě, tak bych třeba ho pak sama od sebe už nechtěla. Ale pořád mě tam nahlodává to svědomí, že co když ho opravdu obviňuju křivě? Prostě to mám chvílemi 50 na 50.

Pokud by šlo o Madonin komplex, ani ti to možná říct nemůže, protože si sám sebou není jistý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
6.10.18 15:46
@Emimin7 píše:
Pokud by šlo o Madonin komplex, ani ti to možná říct nemůže, protože si sám sebou není jistý.

Pokud by se jednalo o Madonin komplex, tak by se na ni nevrhal v šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
6.10.18 15:51
@Anonymní píše: Manžela jsem do dítěte netlačila, sám mi básnil už od začátku vztahu o tom, že chce děti. Já je chtěla také, nechtěla jsem je mít až ve 30.

jeste jedna vec, nevim, zda uz to nekdo nepolozil, jako otazku,
jak byl vychovavan, je jeho rodina castecne nebo silne nabozensky zalozena,
nebo zda nema mezi svymi pribuznymi, prarodoici nekoho nabozensky zalozeneho, kdo na nej mohl mit silny vliv a pak muze si myslet, ze „smesne trhave pohyby“ slousi pouze k plozeni potomstva a to ostatni je hrisne pluytvani bozimi dary

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
6.10.18 15:52
@Pesimistaa píše:
jeste jedna vec, nevim, zda uz to nekdo nepolozil, jako otazku,
jak byl vychovavan, je jeho rodina castecne nebo silne nabozensky zalozena,
nebo zda nema mezi svymi pribuznymi, prarodoici nekoho nabozensky zalozeneho, kdo na nej mohl mit silny vliv a pak muze si myslet, ze „smesne trhave pohyby“ slousi pouze k plozeni potomstva a to ostatni je hrisne pluytvani bozimi dary

To by ale pak takhle měl hned od začátku a žádné 1× týdně, v době menstruace a v době šestinedělí by se nekonalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
6.10.18 15:54
@Anonymní píše:
Kdyby mi aspoň na rovinu řekl, co se děje, ať je to už cokoli. Pořád je lepší vědět tu zlou pravdu než nevědět nic. Kdyby měl třeba tu milenku a já bych to na 100% věděla jistě, tak bych třeba ho pak sama od sebe už nechtěla. Ale pořád mě tam nahlodává to svědomí, že co když ho opravdu obviňuju křivě? Prostě to mám chvílemi 50 na 50.

Hele, unavený být může. Ale měl by být po třech letech ještě docela žhavý. A ne nevšímavý. Když si vzpomenu na tu dobu s partnerem, nikdy ho „nebolela hlava“. A to jsme spolu už 16 let. Akorát jsme teda po třech letech vztahu neměli dvě děti 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.18 15:58

@Pesimistaa Pochází z věřící rodiny, kde, co já vidím, asi sex provozují jen ,,puberťáci". Ale na rozdíl od nich je on ,,zkaženější", pil, kouří, chodil na mejdany, lezl za holkami. Takže teoreticky by pro něj sex neměl být katolicky trestnou záležitostí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat