Manžel se mnou nechce štupovat ponožky

5
17.9.21 16:45

Manžel se mnou nechce štupovat ponožky

Dobrý den ženy, si představte, manžel se mnou nechce štupovat děravé ponožky. A to jsem mu k narozeninám koupila hříbek. Přijde mi, že dříve jsme spolu trávili více času než teď. Pokaždé se snaží mi to zprotivit, že si nechá třeba 2-3 dny staré ponožky, pak je sundá a to si umíte představit ten puch.
Máte jakékoli nápady, jak by se mnou mohl najít cit a lásku ke štupování ponožek?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2244
17.9.21 16:46
  • Nahlásit
17.9.21 16:47
:D :D :D :potlesk:
  • Nahlásit
5
17.9.21 16:49

@DandátkoP proč hned admin? Úplně normální dotaz jako kterýkoli jiný…máte aspoň nějakou odpověď nebo radu na můj dotaz?

• Nahlásit
201
17.9.21 16:50

Já si myslím, že jako rodiče bychom měli některé stránky dětem zablokovat… respektive spíš asi udělat whitelist, protože je pátek odpoledne, děti se nám vrátily ze školy, úkoly nemají a tak nám tu píšou rádobyvtipná témata.

Proboha aspoň něco vtipného a ne úplnou „ko.ko.tinu“…

• Nahlásit
873
17.9.21 16:52

Obávám se že manželovi dřevěný hribek příliš neimponuje..co takhle vyrazit do lesa na ty opravdové a tím spolu strávit hezké odpoledne venku v přírodě? ;)

• Nahlásit
5
17.9.21 16:54

@Vladusxx ale ten hned propíchne.

• Nahlásit
21432
17.9.21 16:54
@kakito píše:
Dobrý den ženy, si představte, manžel se mnou nechce štupovat děravé ponožky. A to jsem mu k narozeninám koupila hříbek. Přijde mi, že dříve jsme spolu trávili více času než teď. Pokaždé se snaží mi to zprotivit, že si nechá třeba 2-3 dny staré ponožky, pak je sundá a to si umíte představit ten puch.
Máte jakékoli nápady, jak by se mnou mohl najít cit a lásku ke štupování ponožek?

@admin Blokujte už ty IP adresy.

• Nahlásit
33445
17.9.21 16:55
@kakito píše:

Co třeba mu za každou ponožku slíbit nějakou odměnu? :)

Třeba anální sex, nebo kamarádku do trojky?

Pod touhle vidinou 9 chlapů z 10 vesele štupuje od rána do večera, jen se z nich kouří… :P

• Nahlásit
2244
@kakito píše:
@DandátkoP proč hned admin? Úplně normální dotaz jako kterýkoli jiný…máte aspoň nějakou odpověď nebo radu na můj dotaz?

Myslím, že hodně nepovedenej pokus o vtípek. Vymysli něco lepšího. :palec:

• Nahlásit
873

Tak pokud to bude velka jehla a hribek pak dá na gril…tak bych se propichování úplně nebránila :mrgreen:

• Nahlásit
1205
17.9.21 16:56

Toto je už na rozvod! :cert:

• Nahlásit
5
17.9.21 16:57

@RacionalniMuz no tak jsem předtím brouzdala po netu a nenašla kloudnou odpověď, pak jsem narazila na emimino.cz, kde jsou různé dotazy, přes zdraví, miminka, starce a právě i mezilidské vztahy, počínaje problémy ve vztahu, jdouc přes nevěru a konče třeba tím, že manžel znásilnil ženu, tak jsem si řekla, že tady je ten pravý web, kde mi můj dotaz zodpovíte. Opravdu nejsem troll, jestli si to myslíte.

• Nahlásit
1125
17.9.21 16:58

Jestli jsou to děti, tak oceňuji, že ví, že existuje něco jako štupování ponožek a že se k tomu používá hříbek.

• Nahlásit
201
17.9.21 16:58
@free333 píše:
Co třeba mu za každou ponožku slíbit nějakou odměnu? :)

Třeba anální sex, nebo kamarádku do trojky?

Pod touhle vidinou 9 chlapů z 10 vesele štupuje od rána do večera, jen se z nich kouří… :P

Počkej, dovolím si subjektivně zasáhnout… děkuji, ani jedno, každej na to asi nejsme…
Takže opravdu nezbývá než rozvod!!!

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat