Manžel se mnou není šťastný

Anonymní
28.5.16 21:31

Manžel se mnou není šťastný

Ahoj. S manželem jsme 10 let, máme jedno dítě. Občas máme krizi a pak zase období klidu, asi jako všude. Ta poslední krize se však už táhne několik měsíců. Začalo to odmítáním sexu z jeho strany, že nemá potřebu a stačí mu 1× až 2× za měsíc. Já bych potřebovala častěji a jsem z toho frustrovaná, ale už si pomalu zvykám. (Myslím si, že jsem stále atraktivní podle ohlasů jiných mužů) Kdyby jinak klapalo vše ok, tak to jde. Ale manžel je stále nervózní, protivný, že za vše můžu já. Našel si teď nový koníček a je skoro každý den po práci pryč. Vidíme se jen chvíli každý den. Přes víkend se celkem snaží vymyslet nějaký výlet, nebo akci, tam to s ním docela jde, ale poslední dobou je nevrlý i tam. Tak jasně, že mě napadla milenka, mohl by s ní být každý den a víc než s rodinou, ale nemám šanci to nějak zjistit, ani po tom nepátrám. Dnes jsem se natvrdo zeptala, co se děje, že už se chová hrozně od rána i na dceru je ošklivý a ta pak pláče. Řekl mi, že vůbec není v životě šťastný a šel se projít. Co mám s ním dělat? Já popravdě taky nejsem šťastná, žijeme si jakoby každý svůj život, ale vůbec mi to nevyhovuje:( Promluvit si s ním moc nejde, zdá se mi, že ani on neví co chce, neumí to formulovat, třeba se týden snaží a pak je to zase v krizi…(je nám kolem 30 let)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1326
28.5.16 21:39

A co presne je ten jeho konicek? Treba maluju certa na zed, ale podle me to vypada, ze si nasel jinou pani :roll: Pokud chlap nechce sex, pak ho ma nekde jinde. Ale je to samozrejme jen muj uhled pohledu. I kdyby milenku nemel.. pokud o vasem vztahu nedokaze ani mluvit, ma takovy vztah pro tebe smysl? To na zmenu k lepsimu nejak nevypada. Jiny muz te mozna ucini stastnou a ty jeho :hug: Hrotit to za kazdou cenu smysl nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.16 21:42

Řekla bych, že někoho má nebo se zamiloval. Asi si chce ještě užít; pokud ne sexu tak svobody…
Dala bych tomu ještě čas, pokud to není opravdu ta milenka - to by z něj chtělo dostat, kde je pravda.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
21535
28.5.16 21:42

Manzelska poradna, pokud nebude chtit tak pohrozit rozvodem, takhle se dlouhodobe zit neda a pokud je osklivy i na dite, tak to bych mu ja snad i sbalila.

Neni v tom vazne nikdo treti, nechci ti nasazovat brouka do hlavy, ale kamaradky manzel nebyl taky stastny, nakonec se z toho manzelskeho nestesti vyklubala taky stejne nestastna vdana kolegyne :zed:

Nebo recept me kolegyne, jeji manzel se taky necitil stastny, tak mu sbalila kufr s tim at si jde hledat sve zivotni stesti jinam, ze ona ani deti nebudou trpet jeho naladama a az se rozhodne tak at da vedet, jestli se sejdou v manzelske poradne nebo u pravnika s rozvodovyma papirama, tam to nastesti dopadlo poradnou a krizi stredniho veku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
28.5.16 21:47

Je mi líto, ale musím se přidat k holkám nahoře, taky je mi to cítit milenkou. :( Možná bych po tolika měsících zkusila navrhnout poradnu. Pokud bude aspoň to chtít zkusit, tak by tam nějaká naděje ještě být mohla. Pokud nebude ochotný ani k tomu, tak by jsi měla začít koukat na to, aby jsi i Ty byla šťastná a měla šanci najít někoho, kdo Tebe šťastnou udělá. Ne se navzájem trápit. :hug: Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
28.5.16 21:52

Mne to taky nejak tak zacalo, napred, ze ma spoustu prace, sex skoro nic, vecne pryc a nebo doma nastvanej… Az po dlouhem mem trapeni priznal, ze se zamiloval jinde a chce si jeste uzivat. Holt jsme se mu s dcerou nehodili do kramu… bohuzel si myslim to same, co holky… Taky jsem nemela jak to overit, ale proste jsem se na ferovku zeptala a rekla mu, at uz ze mne nedela kravu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.16 21:52

Klidně v tom milenka být může, já už nejsem naivní jako dřív, když jsem mu 100% věřila. Už mě párkrát zklamal, co se týče ženských, ale nevěru jsem nikdy neobjevila, což samozřejmě nic neznamená. Nedávno byl tak v depresi, jako by byl fakt nešťastně zamilovaný a my ho obtěžovali, ale jak to mám zjistit? Všechno má zaheslované, nic mi samozřejmě neřekne. Nejhorší je, že mám už takový pocit, že je mi to skoro jedno, to jsem měla u bývalého a pak jsem se s ním rozešla. Ale nechci se rozvádět, ani nemám kam jít, byt je jeho, finančně bych byt asi sama neutáhla. Chtěla bych to vrátit na začátek, kdy jsme byly v pohodě. Poradna by asi pomohla, ale tam ho nedostanu.

• Citovat
  • Nahlásit
21535
28.5.16 21:57
@Anonymní píše:
Klidně v tom milenka být může, já už nejsem naivní jako dřív, když jsem mu 100% věřila. Už mě párkrát zklamal, co se týče ženských, ale nevěru jsem nikdy neobjevila, což samozřejmě nic neznamená. Nedávno byl tak v depresi, jako by byl fakt nešťastně zamilovaný a my ho obtěžovali, ale jak to mám zjistit? Všechno má zaheslované, nic mi samozřejmě neřekne. Nejhorší je, že mám už takový pocit, že je mi to skoro jedno, to jsem měla u bývalého a pak jsem se s ním rozešla. Ale nechci se rozvádět, ani nemám kam jít, byt je jeho, finančně bych byt asi sama neutáhla. Chtěla bych to vrátit na začátek, kdy jsme byly v pohodě. Poradna by asi pomohla, ale tam ho nedostanu.

Proc bys ty mela odchazet, kdyby doslo na lamani chleba tak at odejde on a ujasni si co vlastne chce…pokud by se ta milenka provalila, fakt nechci nic privolavat, tak nejsi to ty, co rozbiji rodinu… :zed:

Asi bych mu dala nuz na krk, bud at se zacne chovat normalne nebo at si dojde pro antidepresiva a na ferovku bych mu rekla ohledne absence sexu, ze si myslis, ze nekoho ma a ze ti to zacina byt jedno a ze se podle toho zaridis.

Příspěvek upraven 28.05.16 v 22:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
28.5.16 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj. S manželem jsme 10 let, máme jedno dítě. Občas máme krizi a pak zase období klidu, asi jako všude. Ta poslední krize se však už táhne několik měsíců. Začalo to odmítáním sexu z jeho strany, že nemá potřebu a stačí mu 1× až 2× za měsíc. Já bych potřebovala častěji a jsem z toho frustrovaná, ale už si pomalu zvykám. (Myslím si, že jsem stále atraktivní podle ohlasů jiných mužů) Kdyby jinak klapalo vše ok, tak to jde. Ale manžel je stále nervózní, protivný, že za vše můžu já. Našel si teď nový koníček a je skoro každý den po práci pryč. Vidíme se jen chvíli každý den. Přes víkend se celkem snaží vymyslet nějaký výlet, nebo akci, tam to s ním docela jde, ale poslední dobou je nevrlý i tam. Tak jasně, že mě napadla milenka, mohl by s ní být každý den a víc než s rodinou, ale nemám šanci to nějak zjistit, ani po tom nepátrám. Dnes jsem se natvrdo zeptala, co se děje, že už se chová hrozně od rána i na dceru je ošklivý a ta pak pláče. Řekl mi, že vůbec není v životě šťastný a šel se projít. Co mám s ním dělat? Já popravdě taky nejsem šťastná, žijeme si jakoby každý svůj život, ale vůbec mi to nevyhovuje:( Promluvit si s ním moc nejde, zdá se mi, že ani on neví co chce, neumí to formulovat, třeba se týden snaží a pak je to zase v krizi…(je nám kolem 30 let)

zit spolu jen kvůli diteti a byt ona dva nestatsny nspokojeny jako to ja byh nemohla to bych radsi byla sama i to dite to pozna casem a je taky otázka casu nez si jeden z vas nekoho najde bo se sebere a odejde :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
334
28.5.16 22:02

Asi bych v klidu přišla s tím, že buď navštívíte poradnu a poté se rozhodnete, co dál, a nebo už to nemá šanci žádnou a bude lepší dál nečerpat čas na něco, co se „samo“ nezahojí a nezmění. Budeš si jen ubírat čas na najití opravdového štěstí- na to máš přece nárok.
Manželství je krásná věc, ale pokud funguje. Zůstávat jen proto, aby jsi prostě zůstala, to za Tvoje trápení nestojí a ani za jeho. :kytka:

V poradně by z něho třeba vylezlo, že je opravdu jen z nějakého důvodu nešťastný nebo má deprese a mohla by být šance to společně začít spravovat a znovu se sblížit. Nebo z něho vyleze, že už to pro něho nemá cenu a budeš vědět, na čem jsi.

Kdyžtak si sama pro sebe zkus hodit na papír, jak jsi na tom finančně, co by jsi měla po rozvodu, jaké výdaje a kolik u vás stojí nějaké menší podnájmy. Jen, aby jsi věděla, co zvládneš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.16 22:06

Já si sním teda ještě zkusím promluvit, co vlastně chce. Pochybuju, že mi přizná milenku, ale takhle se žít opravdu nedá. Druhé dítě taky nechce ani omylem, je dost sobecký a jedno mu prý stačí až až, že chtěl být nejradši bezdětný. Jenže mě se do rozvodu vůbec nechce, vidím u rozvedených kamarádek, že si nemůžou najít normálního chlapa, jen milence a táhnou to vše sami.

• Citovat
  • Nahlásit
1326
28.5.16 22:08
@Anonymní píše:
Já si sním teda ještě zkusím promluvit, co vlastně chce. Pochybuju, že mi přizná milenku, ale takhle se žít opravdu nedá. Druhé dítě taky nechce ani omylem, je dost sobecký a jedno mu prý stačí až až, že chtěl být nejradši bezdětný. Jenže mě se do rozvodu vůbec nechce, vidím u rozvedených kamarádek, že si nemůžou najít normálního chlapa, jen milence a táhnou to vše sami.

U vsech to neni stejne. Zkus se na to divat pozitivne. Dost se ti ulevi, az tenhle sobecek bude bydlet jinde a nebude te to trapit. Jasne, budes mit starosti, nejak to budes muset vyresit, ale vsechno se da.
Pro jedno kviti slunce nesviti. Urcite se najde hodnej chlapik, co te nebude chtit jako milenku. Pamatuj si, ze chlap se k tobe bude chovat tak, jak mu dovolis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12645
28.5.16 22:10

Mrzí mě to ale takto podobně jsem to měla já a vyšlo z toho že měl milenku nakonec:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.16 22:11

Jak stará je dcera?
Myslím, že je lepší bydlet sama s malou než si nechat po sobě šlapat. Zasloužíte si holky alespoň klidný život a třeba se časem někdo najde. Jsi ještě dost mladá.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
BQ
5855
28.5.16 22:11
@Anonymní píše:
Já si sním teda ještě zkusím promluvit, co vlastně chce. Pochybuju, že mi přizná milenku, ale takhle se žít opravdu nedá. Druhé dítě taky nechce ani omylem, je dost sobecký a jedno mu prý stačí až až, že chtěl být nejradši bezdětný. Jenže mě se do rozvodu vůbec nechce, vidím u rozvedených kamarádek, že si nemůžou najít normálního chlapa, jen milence a táhnou to vše sami.

Teď to možná vyzní zle, ale copak ty máš momentálně normálního chlapa, se kterým jsi šťastná? Nebo dá se aspoň při frekvenci jednou, dvakrát do měsíce považovat za milence? :think: A zkus se zeptat těch kamarádek, jestli, kdyby si mohly vybrat znovu, by se znovu rozvedly a žily samy. Třeba tě odpovědi i překvapí. Drž se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat