Manžel se mnou netráví čas

Napsat příspěvek
Anonymní
10.9.19 08:04

Zkus mu dat nůž na krk… pokud se to nezmění, tak odejdu.. takový život o samotě mě nebaví…
přítel mi tohle jednu dobu dělal taky a pomohlo to.. zase spolu jezdíme k rodině, chodí se mnou na procházky s pejskem a tak… někdy taky chce byt sám tak ho nechám… ale přejde ho to a je v pohodě… ale jednu dobu byl fakt na zabiti

• Nahlásit
  • Citovat
46888
10.9.19 08:13
@Anonymní píše:
Ja tezko muzu delat neco sama. Musim vsude tahat dceru.

kamaradka nebo neco co jde i s ditetem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:17
@Anonymní píše:
Jo to tady pausalni odpoved je a dekuju ze aspon nekdo tu ma pochopeni :srdce:Vis tohle netrva od te doby co mame dite ale trva to uz nejaky cas predtim. Tuhle techniku jsem zkousela, vydrzel to 14 dni a pak nanovo a ja se nechtela znovu doprosovat :?

ja bych propagovala opacny pristup, oplat mu to stejne nebo uber v necem, ceho si zarucene vsimne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:20
@Anonymní píše:
Rozvadet se nechci, miluju ho a mame dceru a ja pro ni chci uplnou rodinu. Rad me ma to vim, jen mi to nedava najevo. Kdyby aspon tim ze by mi venoval svuj cas. O cem mluvit spolu mame ale jen kdyz prijdu ja tam kde je on. On sam za mnou nejde. Mladsi jsem to jo ale rozumime si uz od prvni chvile. U nas vek moc roli nehraje.

a podle ceho tedy soudis, ze te ma rad? Zajima se o tebe, venuje ti pozornost kupuje ti darky, nebo dela nejake velke ciny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:24
@Anonymní píše:
To mam delat i pres to ze ja tam ve svym nejsem? Preci nemuze nase manzelstvi fungovat jen na moji iniciative :,( :,(

ve vztahu se musi snazit oba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 08:24
@Anonymní píše:
To mam delat i pres to ze ja tam ve svym nejsem? Preci nemuze nase manzelstvi fungovat jen na moji iniciative :,( :,(

Bohuzel muze a nakonec i to tak dopadne. Moji kamaradky manzel vypadal uplne dokonale: k narozeninam obri puget ruzi poslany do prace, vecere, originalni spolecny program. Byl takovy? Ani nahodou, kdyby to bylo na nem, tak by na to zapomnel. Ale ona nekolik let trpelive budovala system oslav podle sebe, nejdriv planovala sama, mezitim prosila jeho a nakonec toho dosahla, ze to delal sam. A vsichni ho obdivovali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 08:28
@Venetia píše:
ja bych propagovala opacny pristup, oplat mu to stejne nebo uber v necem, ceho si zarucene vsimne

To je sice dobry, ale musi si toho vsimnout a nesmi to byt zase na ukor ji. Tezko se muze sebrat a chodit vecer ven, aby jeho TRKLO, ze o ni muze prijit. Leda se zdekovat k rodicum na 3 tydny na navstevu apod.ale to by mozna zase ocenil, ze ona je dokonala a pochopila, ze on chce mit klid. Ja si myslim, ze kdyz je sbaleno, tak proste to nevzdavat a byt jak vosa, porad „otravovat“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:28
@Anonymní píše:
ano byl takovy zhruba posledni rok a neco, jenze ja otehotnela (nechtene) teda on chtel ale ja v te dobe ne. Nikdy jsem si nemyslela ze by se ditetem neco zmenilo, proto jsem ho zatim nechtela. Jenze manzela miluju, jen bych tohle na nem chtela trosku zmenit a pres vsechny moje prosby to neslo, proto se tu ptam na zkusenosti jinych. Jestli je vubec nejaka nadeje.
Takze kdyz to milujici chlap dela a rad tak to mam chapat tak ze muj manzel me nemiluje. Chapu to spravne? Super…

jestli te ma rad, jak si myslis, tak nadeje je jedine v tom, ze o tebe nebude chtit prijit..takze nesedet, jak pecka doma, ale najit si svoje zajmy a aktivity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
10.9.19 08:33

Spolecna temata vychazeji ze spolecnych aktivit. Domluvte se, ze jeden den z vikendu budete travit opravdu spolu-vyletem, prochazkou, na bazene, atp. a zaroven jeden den v tydnu bude mit po praci peci o dite. Vic si na rodinu “zvykne” a ty budes mit i cas pro sebe, kdy budes moct jit napr cvicit nebo cokoli budes chtit a taky pak budes spokojenejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:42
@Kačus82 píše:
To je sice dobry, ale musi si toho vsimnout a nesmi to byt zase na ukor ji. Tezko se muze sebrat a chodit vecer ven, aby jeho TRKLO, ze o ni muze prijit. Leda se zdekovat k rodicum na 3 tydny na navstevu apod.ale to by mozna zase ocenil, ze ona je dokonala a pochopila, ze on chce mit klid. Ja si myslim, ze kdyz je sbaleno, tak proste to nevzdavat a byt jak vosa, porad „otravovat“

pokud ji miluje, jak tvrdi, tak mu to dojde. Pristup..vosa.. bude uz dost individualni. nekomu otravovat nevadi, nekomu velmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 08:52
@Venetia píše:
pokud ji miluje, jak tvrdi, tak mu to dojde. Pristup..vosa.. bude uz dost individualni. nekomu otravovat nevadi, nekomu velmi

To prave tezko rict. On muze mit pocit, ze svou lasku ji dokazuje tim vsim nabytkem nebo co to dela v te dilne. Ona chce sedet spolu na gauci a hledet si do oci. To neni podle me otazka lasky, ale souziti, ne.

Vosa podle me vadi každému :lol: ale nic jineho ucinneho neznam. Samozrejme chytra vosa. To je jako kdyz steka u sousedu cokl. Nakonec si zvyknes, i kdyz je taaaaakova krasa, kdyz ztichne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46888
10.9.19 08:58
@Kačus82 píše:
To prave tezko rict. On muze mit pocit, ze svou lasku ji dokazuje tim vsim nabytkem nebo co to dela v te dilne. Ona chce sedet spolu na gauci a hledet si do oci. To neni podle me otazka lasky, ale souziti, ne.Vosa podle me vadi každému :lol: ale nic jineho ucinneho neznam. Samozrejme chytra vosa. To je jako kdyz steka u sousedu cokl. Nakonec si zvyknes, i kdyz je taaaaakova krasa, kdyz ztichne ;)

asi s tim mas dobrou zkusenost…mne by takova taktika od toho cloveka jeste vic odpudila nez primela spolupracovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2470
10.9.19 09:01

A co vikendy? Ty taky travi v dilne? A vznika pri tom jeho kuteni neco viditelneho nebo se tam fakt jen zasiva?

Tezko rict. Lidi se v zasade nemeni, jen se casem projevi jejich prave ja. Jestli on chce travit veskery volny cas v dilne a neco tvorit a tobe se nechce ho porad „otravovat“ ( chapu mam to stejne ), tak asi najit kompromis nepujde. Moje svagrova to ma uplne stejne. Svara udela cokoliv, aby nemusel byt doma, ziji tak uz 20 let. Ona sice hlasi, ze aspon v nedeli ma byt rodina pohromade, ale ani to se ji nedari pravidelne. Ani na dovolene nejezdili spolu. Svarovi nekdy vyjde tyden volna, nekdy prodlouzeny vikend, ale vzdycky jede se svoji partou a manzelku a deti zacal brat s sebou az po deseti letech asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 09:03
@Venetia píše:
asi s tim mas dobrou zkusenost…mne by takova taktika od toho cloveka jeste vic odpudila nez primela spolupracovat

Ja ne, ja byla ta hrda a zdrhala jsem a dokazovala, jak mu beze me bude zle. No, to jsem se prepocitala :lol: zatim si kazdy z nich zvykl :jazyk: to je taktika me kamosky a exmanzelovy nove zeny (ktere nemam zadny duvod nadrzovat :cert: :mrgreen: ), tak si rikam, ze tu druhou pulku partnerskeho zivota pojmu trochu jinak a prvni ovoce s tim votravovanim sklizim ;)
Jedine, co mam vyzkousene, ze vycitani a prudeni jsou nejhorsi a nedosahne se vubec niceho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.19 09:09

Nebudu ti radit, ať se rozvedeš, to je jen na tobě. Nabídnu ti dva pohledy na tvou situaci.

Dítě a kompletní rodina: Pokud bude dítě vyrůstat v takovémto prostředí, mohou z toho být obří problémy. Od mala uvidí, že o ni táta nemá zájem, že ji nechce. V tomto by pro její dušičku bylo lepší, kdyby vyrůstala jinde, třeba s tvým novým partnerem, který by jí tu tátovskou lásku a mužský vzor dával. Takto tátou zanedbávaných dětí bohužel znám nemálo, není to proto prázdné plácání, ale reálná zkušenost.

Klidně budeš trpět: V blízkém okolí mám ženu, která se taky rozhodla „trpět“. Nepřála bych ti ji vidět. Trpí takto už asi 12 let. Chlap od začátku neměl zájem o trávení společného času, horko těžko ho donutila i blbé půlhodinové procházce. S dítětem vůbec nepomohl. Taky slýchala rady, ať vydrží, že dítě povyroste, chlap se víc zapojí, bude to lepší,… Jo, jen proto, že mají kluka, tak když kluk konečně povyrostl, táta ho začal brát s sebou do dílny. S klukem tedy čas tráví. Jenže s manželkou ani ťuk. O víkendu se raději sbalí a jede někam pryč se svou původní rodinou (matka, jeho sourozenec s rodinou) a ženu s sebou nechce. Není zvyklý s ní trávit čas, nenaučil se to kdysi a teď už nic měnit nebude. Celé roky si dělá to, co se líbí jemu - po práci si zalézt do dílny. Manželka je tam jen nějaký obtěžující prvek navíc. Kdysi ji rád měl, ale teď, po těch letech, ji bere jen jako součást domácnosti. I k ledničce má lepší vztah než k ní. Ona mu po těch letech leze na nervy, protože ho nechtěla nechat žít život podle jeho představ (protože s ním chtěla trávit čas). Začal se k ní chovat hrozně, peníze si škudlí pro sebe a ona nemá peníze na základní věci, dokonce občas nemá ani na jídlo (chodívá pak jíst ke svým rodičům). Z ní je naprostá troska, vychtrlá, v obličeji zestárlá. Známí, kteří ji dlouho neviděli, se leknou, jak vypadá. Vypadá tak o 10 let starší, než ve skutečnosti je. A taky se změnila charakterově - z veselé, pohodové holky je zničená, nabroušená a mnohdy zlá ženská. Bohužel je v pasti a opakovaně si vyčítá, že neodešla, když byl kluk malej a s tátou ještě žádný valný vztah neměl. Teď kluk na tátovi visí. Brzo mu bude 12, takže kdyby ona požádala o rozvod, kluka se budou ptát, s kým chce být, a on chce být s tátou. Mámu má do určité míry rád (mnohem míň než tátu), ale odejít z domu, kde celý život vyrůstá, od táty, kterého zbožňuje a se kterým furt něco kutí v dílně, to ne.
Trpět pro dítě je největší kravina v životě. Moje máma se taky blbě vdala, u nás byly jiné problémy, máma se to snažila řešit, ale za ty roky života ve stresu si zničila zdraví a nakonec onemocněla rakovinou. V nemocnici jí řekli, že je to jen a pouze ze stresu, a že není první, kdo dostal rakovinu, protože roky žil v permanentním stresu, že takových tam mají bohužel dost. Jestli chceš trpět pro dítě, tak na to rychle zapomeň, protože tě to zničí, po zdravotní stránce to nelze vydržet. Je nutné situaci vyřešit - buď tak, že si zařídíš život po svém a nebude tě manželova nechuť trávit s tebou čas zraňovat, nebo se rozvedeš a najdeš si jiného, láskyplnějšího muže.

Zakladatelko, někteří ti budou říkat, ať se rozvedeš, jiní ti budou říkat, ať vydržíš, že se to zlepší. Nabídla jsem ti další dva pohledy. Nevidíme do budoucnosti, takže nevíme, jak by se situace u tebe mohla vyvinout. Jen jsem chtěla, abys věděla, že někdy bohužel to „budu trpět pro děti“ není řešení, že to může zničit buď to dítě, nebo tebe. Můžeš mít štěstí a situace u vás doma se zlepší. A můžeš mít taky smůlu jako ta moje blízká osoba.

prosím anonymně, jsem hodně osobní, díky (jinak smazat)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama