Manžel se nechce milovat

Anonymní
27.11.19 14:42

Manžel se nechce milovat

Dobrý den, s manželem sme spolu pět let a máme tříletého chlapečka, a už delší dobu mě trápí že semnou nechce nic mít, chápu když byl malý miminko byly sme unavený a měli jiné starosti ale teď spí prcek od osmy večer celou noc i přes den a chodí do školky tak je času dost, ale asi mě má rád protože pro nás dýchá a každý říká že by chtěl takového chlapa taky, hodně pomáhá doma i jako táta je na jedničku co si vzpomenu mám a udělá pro mě, tak si říkám že kdyby mě neměl rád tam se takhle neobetuje jenže mě chybí i takové to pohlazení a milování, když za ním Zajdu a začnu tak vše ok ale vždy začínám jen já kamarádka má chlapa u kterého se nesmí ani ohnout aby po ní nevyjel a můj nic už byl i u sexuoologa i psychologa nic nepomohlo a kdyz s ním o tom mluvím tak řekne že je blbý období ale to je podle něj furt, svádět všemi možnými způsoby sem taky už zkoušela, má to někdo podobné? Většinou je ta ženská co nemá chuť a ty chlapy můžou furt dokola

 • Citovat
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1104
27.11.19 14:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, s manželem sme spolu pět let a máme tříletého chlapečka, a už delší dobu mě trápí že semnou nechce nic mít, chápu když byl malý miminko byly sme unavený a měli jiné starosti ale teď spí prcek od osmy večer celou noc i přes den a chodí do školky tak je času dost, ale asi mě má rád protože pro nás dýchá a každý říká že by chtěl takového chlapa taky, hodně pomáhá doma i jako táta je na jedničku co si vzpomenu mám a udělá pro mě, tak si říkám že kdyby mě neměl rád tam se takhle neobetuje jenže mě chybí i takové to pohlazení a milování, když za ním Zajdu a začnu tak vše ok ale vždy začínám jen já kamarádka má chlapa u kterého se nesmí ani ohnout aby po ní nevyjel a můj nic už byl i u sexuoologa i psychologa nic nepomohlo a kdyz s ním o tom mluvím tak řekne že je blbý období ale to je podle něj furt, svádět všemi možnými způsoby sem taky už zkoušela, má to někdo podobné? Většinou je ta ženská co nemá chuť a ty chlapy můžou furt dokola

Kdepak i mužů je dost.. projdi si diskuze.. 8o

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 14:49

Chlapy můžou furt dokola…Taky jsem si to dřív myslela, než jsem potkala současného přítele. Jsme spolu 4 roky a je to přesně tak, jak píšeš Ty, z jeho chování je cítit, že mě má opravdu upřímně rád, je pozorný, obětavý, ohleduplný, udělá, co mi na očích vidí. Milování mu stačí tak jednou za 14 dní. Prvak je sedřený z práce a druhak prý ani dřív na to moc nebyl, než mě poktal, tak si jisté aktivity s ženou ani nedovedl představit. Mně to ale asi na rozdíl od Tebe až tak moc nevadí, mám to podobně. Bývalý přítel se mne snažil zmanipulovat do pocitu, že je ve mně něco špatně, i když jsem se mu snažila vždy vyjít vstříc, ale nedokázal pochopit, že když jsem unavená nebo nemocná, tak prostě nemám chuť a chtěl mi tvrdit, že každý chlap bude chtít minimálně 3× denně, no tak jaksi pravdu neměl že :D

 • Citovat
 • Nahlásit
16925
27.11.19 14:50

Péče o dítě u mužů významně snižuje testosteron

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 14:52

Poslední dobou jako by se s tím roztrhl pytel… samej chlap bez chuti na sex. :think: Taky řeším velmi malou chuť ze strany partnera… Nechápu, nerozumím tomu, ale prostě on nemá skoro vůbec chuť, ačkoli je to jinak naprosto bezkonkurenční partner - starostlivý, mazlivý, hodný, ohleduplný ve všem kromě toho sexu. A já se cítím většinu času sexuálně frustrovaná a z toho vztekle podrážděná, což vztahu neprospívá, a samotnou mě to mrzí, ale když nejsem uspokojená, prostě se nedokážu tvářit jako sluníčko a být stejně milá jako je ke mně přítel. Kde je ta chyba, netuším… :?

 • Citovat
 • Nahlásit
3782
27.11.19 14:56

Můj chce furt a to máme tři malé děti :roll: :zed: asi proto ty děti máme, to je fakt :lol: :lol: co já bych dala za chvíli klidu :zed: :lol: a když ten klid mám, tak stejně poslouchám blbý kecy :lol: buď ráda a dej mu svátek, chudakovi.. :lol:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
6599
27.11.19 14:58
@Anonymní píše:
Poslední dobou jako by se s tím roztrhl pytel… samej chlap bez chuti na sex. :think: Taky řeším velmi malou chuť ze strany partnera… Nechápu, nerozumím tomu, ale prostě on nemá skoro vůbec chuť, ačkoli je to jinak naprosto bezkonkurenční partner - starostlivý, mazlivý, hodný, ohleduplný ve všem kromě toho sexu. A já se cítím většinu času sexuálně frustrovaná a z toho vztekle podrážděná, což vztahu neprospívá, a samotnou mě to mrzí, ale když nejsem uspokojená, prostě se nedokážu tvářit jako sluníčko a být stejně milá jako je ke mně přítel. Kde je ta chyba, netuším… :?

Chyba je samozrejme v Tobe…proste se k nemu nehodis.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:05
@Chytrak píše:
Chyba je samozrejme v Tobe…proste se k nemu nehodis.

Taky názor. S ex jsme měli naprosto odlišný názor na trávení volného času, na lásku, na budoucnost a životní hodnoty, ale sex byl skvělej a mohl být 2×,3× denně. Ano, tehdy jsem byla po intimní stránce naprosto uspokojená a jako člověk totálně zlikvidovaná a nešťastná, než jsem prozřela a utnula to. Tady bych použila to spojení - nehodila ses k němu. ;)

 • Citovat
 • Nahlásit
6599
27.11.19 15:33
@Anonymní píše:
Taky názor. S ex jsme měli naprosto odlišný názor na trávení volného času, na lásku, na budoucnost a životní hodnoty, ale sex byl skvělej a mohl být 2×,3× denně. Ano, tehdy jsem byla po intimní stránce naprosto uspokojená a jako člověk totálně zlikvidovaná a nešťastná, než jsem prozřela a utnula to. Tady bych použila to spojení - nehodila ses k němu. ;)

Podivej, nebudu prece psat, ze chyba je v nem, kdyz on si to tady necte… Joking :lol:
Bylo to mysleno samo v nadsazce. Ano, k byvalemu jste se k sobe nehodili, ale je otazka nakolik zasadni je pro tebe ve vztahu sex. Muzes to brat, ze clovek nikdy nemuze mit vsechno a smirit se s tim. Anebo toho schopna nebudes a pak ti frustrace z toho prebije vsechny klady a stejne vam to nevydrzi.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:35

Taky mám tento druh muže. Ve všech ohledech je to naprosto báječný chlap, ale na sex prostě není. Nanejvýš 1× za měsíc, ale je to vždy takové rozpacite. On je v tom hodně stydlivy a to je podle mě hlavní důvod jeho zdrženlivosti. Nejdřív mi to strašně vadilo a nic na něj neplatilo, teď už mi spíš vadi, že se mnou o tom nikdy nepromluvil i když jsem ho o to mockrát zadala. Teď díky těhotenství mě chuť úplně přešla, tak to neřeším a bylo by pro mě asi lepší, kdyby se ani nevrátila. Myslím, že už to s ním jiné nebude. Možná na to je, vím že na porno tajně kouká, ale když o tom nechce mluvit, tak co mám dělat.. Důvod k rozvodu to není, ale štve mě to, to jo :nevim:

 • Citovat
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:39

Taky se přidávám :think: ať v tom nejste samy, ženský. Mám doma o několik let mladšího frajera, hezkého, hodneho, obetaveho, ale…sex na nic. Buď se mu nepostavi nebo je unavený. A když už se jednou za tři měsíce zadari, tak z me iniciativy…samozřejmě ze byla bla tebou to není atd. Vždycky se zareknu, ze už se po něm plazit nebudu a stejne to udělám. Nejsme manžele, děti nemáme, tak začínám přemýšlet, ze si to uziju jinde.On mi i řekl, ze by se ani nedivil, kdybych ho podvedla :mrgreen: :potlesk:

 • Citovat
 • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 18:06

Panečku děkuji za podporu to jsem ani nečekala podle kamarádek sem myslela že můj manžel je jiný a teď vidím že to má někdo podobně, je pravda že stává každý den brzy do práce a přijde a kolikrát ho nabadam aby si odpočinul a on ne chce něco podnikat a nebo pomůže doma co je potřeba večer vykoupe malého protože s ním chce být dost času když je skoro celý den v práci a pak kolikrát vytuhne u něj když ho uspava tak je asi unavený no ale když jednou za 14 dní je málo no, a jak píše tady paní je taky takový stydlivý v tomhle ohledu jednou mu jedná holka řekla když mu bylo asi 18 že dlouho nevydrží a on se prý uzavřel a bál se pak přitom když se poštěstí že to děláme častěji tak to trvá poměrně dlouho a za další můžeme pak jeste pak pokračovat, u sexuuologa byl a dělali mu testy na testosteron to je prý v pořádku a když přišel od psycholožky řekl že mu poradila figl nebo tak něco aby se to zlepšilo že mi to ale neřekne a fungovalo to asi pár měsíců a zase normal, nejhorší že teď čekáme druhé a já se bojím že pak to bude ještě horší až budou dvě děti, ale určitě děkuji za podporu a názory, milence nechci manžela moc miluju a když už se k tomu dostaneme je to krásný nádherný všechno neumím si představit být s někým jiným, navíc můj manžel je na slovo nevěra úplně háklivý a bere to jako neodpustitelne a to taky nechci aby děti přišili o tátu a já o skvělého muže

 • Citovat
 • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 08:42
@Anonymní píše:
Panečku děkuji za podporu to jsem ani nečekala podle kamarádek sem myslela že můj manžel je jiný a teď vidím že to má někdo podobně, je pravda že stává každý den brzy do práce a přijde a kolikrát ho nabadam aby si odpočinul a on ne chce něco podnikat a nebo pomůže doma co je potřeba večer vykoupe malého protože s ním chce být dost času když je skoro celý den v práci a pak kolikrát vytuhne u něj když ho uspava tak je asi unavený no ale když jednou za 14 dní je málo no, a jak píše tady paní je taky takový stydlivý v tomhle ohledu jednou mu jedná holka řekla když mu bylo asi 18 že dlouho nevydrží a on se prý uzavřel a bál se pak přitom když se poštěstí že to děláme častěji tak to trvá poměrně dlouho a za další můžeme pak jeste pak pokračovat, u sexuuologa byl a dělali mu testy na testosteron to je prý v pořádku a když přišel od psycholožky řekl že mu poradila figl nebo tak něco aby se to zlepšilo že mi to ale neřekne a fungovalo to asi pár měsíců a zase normal, nejhorší že teď čekáme druhé a já se bojím že pak to bude ještě horší až budou dvě děti, ale určitě děkuji za podporu a názory, milence nechci manžela moc miluju a když už se k tomu dostaneme je to krásný nádherný všechno neumím si představit být s někým jiným, navíc můj manžel je na slovo nevěra úplně háklivý a bere to jako neodpustitelne a to taky nechci aby děti přišili o tátu a já o skvělého muže

Aspoň, že víme, že je nás víc co takhle strádáme… Mně na tom nejvíc mrzí to, že cítím na sobě, jak mě to neuspokojení ovládá. :,( A vím, že můj muž je skvělý a úžasný chlap a já se k němu občas dokážu tak hnusně chovat, ale není to schválně. Prostě stačí, aby už ta pauza v sexu byla delší dobu a pak už jsem nervózní a neurotická kvůli každé prkotině, chce se mi brečet, řvát, třískat s věcma, všechno dohromady, a on je „na ráně“ a pak jsem kolikrát vůči němu tak protivná, až si říkám, že mu se mnou jednou dojde trpělivost, kdo by doma chtěl ženskou, co je protivná pro něj zdánlivě bez důvodu, že… :,( A moc mě to mrzí, nechci se tak chovat, ale v tu chvíli je ta frustrace a nasranost absolutně neovladatelná, a pak dělám blbosti… Většinou si to po chvíli uklidnění uvědomím a pak se omlouvám jak blázen, protože ho miluju a vím, že je to skvělý muž, ale dokud nebudu uspokojená, tak se prostě spokojeně chovat nedokážu :think: a co pak s tím… :nevim: Mám strach, že moje frustrace z nedostatku sexu a uspokojení nám ten vztah jednou rozbijou a to k tomu ani nebude třeba nevěry… Protože přesně jak říkáš, chci spát s ním ne s nikým jiným. :zed:

 • Citovat
 • Nahlásit
279
28.11.19 09:14

:D teď se tady řeší vlákno „přítel chce denně sex“. Borka už to nedává protože ji chlap i po třinácti letech každý den otravuje. Tady je to naopak. Ale jak někdo může být dva, tři měsíce, nebo tak podobně, bez sexu když má doma partnera/ku, manžela/ku? I když nevěrou opovrhuji tak tady bych to asi nezvládl. :nevim: Pokud v tom samozřejmě nejsou zdravotní problémy nebo jiné vážné důvody.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 09:19
@Anonymní píše:
Aspoň, že víme, že je nás víc co takhle strádáme… Mně na tom nejvíc mrzí to, že cítím na sobě, jak mě to neuspokojení ovládá. :,( A vím, že můj muž je skvělý a úžasný chlap a já se k němu občas dokážu tak hnusně chovat, ale není to schválně. Prostě stačí, aby už ta pauza v sexu byla delší dobu a pak už jsem nervózní a neurotická kvůli každé prkotině, chce se mi brečet, řvát, třískat s věcma, všechno dohromady, a on je „na ráně“ a pak jsem kolikrát vůči němu tak protivná, až si říkám, že mu se mnou jednou dojde trpělivost, kdo by doma chtěl ženskou, co je protivná pro něj zdánlivě bez důvodu, že… :,( A moc mě to mrzí, nechci se tak chovat, ale v tu chvíli je ta frustrace a nasranost absolutně neovladatelná, a pak dělám blbosti… Většinou si to po chvíli uklidnění uvědomím a pak se omlouvám jak blázen, protože ho miluju a vím, že je to skvělý muž, ale dokud nebudu uspokojená, tak se prostě spokojeně chovat nedokážu :think: a co pak s tím… :nevim: Mám strach, že moje frustrace z nedostatku sexu a uspokojení nám ten vztah jednou rozbijou a to k tomu ani nebude třeba nevěry… Protože přesně jak říkáš, chci spát s ním ne s nikým jiným. :zed:

Tak pod to se můžu klidně podepsat. Taky mě to někdy ovládá, jsem podrážděná a říkám si, že už mu to přece musí být úplně jasné, ale on vůbec nechápe. Už jsem nu to i řekla, že kdyby jsme měli víc sexu, tak budu krotka jako beránek, ale myslím, že to nepochopil. On to posuzuje podle sebe, takže podle něj mají všichni tak malou potřebu.
Jako určitě to neplánuji řešit nevěrou nebo rozchodem, spíš tajné doufám, že mě opustí veškeré libido :lol: Ulevilo by se asi oběma. Z mého pohledu on žádný problém v sexu nemá, ale absolutně si nevěří a tak to v sobě potlačuje jak může. Přesto všechno, když už na to dojde, tak si často preju, aby už to bylo za nama, protože cítím jeho nervozitu a rozpačitost a místo vzrušení si připadám prostě spíš divně.

 • Citovat
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat