Reklama

Manžel se nejspíš zamiloval do jiné

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:55
Manžel se nejspíš zamiloval do jiné

Ahoj holky, snad chápete anonym. Potřebovala bych znát pohled z druhé strany, nejlépe snad i od chlapů. Věc se má tak, že jsme s manželem 20 let. Nyní je nám 40, máme 2 děti 10 let a 3 roky. Jsme spolu tedy celé mládí. Přišlo mi, že je vše v pohodě, až na poslední půlrok, kdy se začal kamarádit se svým kolegou z práce. Vždy byl manžel takový, že nikam nechodil. Upřímně, já ani moc nechtěla. Přeci jen, máme děti, chci aby se také zapojil do chodu domácnosti. Když už někam jdeme, tak spolu, nebo když není hlídání, jsme doma. Poslední dobou je to ale hrůza a mám podezření, že se zakoukal do manželky od svého kolegy. Je to mladá holka, 28 let, má stejně staré dítě jako my, chodí teď i do stejné školky. Musím říct, že je pohledná, jde vidět, že o sebe dbá, ale to přeci není všechno? Když jsem měla čest jí na jedné návštěvě poznat, stále něco vyprávěla, smála se, ostatní její přátelé jí berou a smáli se s ní. Přijde mi jak takový střívko, nebo jak to říct. Manžel by tam nejraději jezdil denně. A určitě to není kvůli kolegovi. Sice se hlídá, ale často o ní mluví, používá různé výrazy, které se hodí k té puberťačce, když kouknu do historie, každý den koukne na její profil na fb. Nebo třeba leží a z ničeho nic se začne culit. Již jsem mu zakázala tam jet, ale vždy si najde skulinku, že tam musí… Nebo tam tahá děti, že si s " tetou" rozumí. Pak odtamtud přijedou celé špinavé, od písku, k večeři jim dala třeba párky, které já třeba nekupuji. Myslím, že je to platonické, nejspíš nic netuší, nenašla jsem ani zprávy, hovory, nic, že by si třeba volali… Když jí s manželem potkáme, on na ní kouká jak na obrázek, přestože se snaží ovládat, poznám to, jsem přeci ženská. Ona tedy nic, akorát mu tedy tyká, což se mi tedy nelíbí. Sama určitě tykání nenabídnu ani jejímu manželovi. Jak ale zabránit tomu, aby tam jezdil? Vždy mu volám, ať se vrátí domů, už jsem tam i pro něj byla, nic nezabírá. Když se ho zeptám, jestli se mu ona líbí, řekne že ne, ale poznám, že lže. Přijde mi to i podraz ma jeho kolegu, který je jeho " kamarád". Nevím, jestli mu to třeba nemám říct? Nechápu, co na ní vidí a jak znovu přimět manžela, abych já byla v jeho očích bohyně a ne ona

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 14.09.18 19:00

Hele nepsal sem nedavno tvuj muz ? Uplne mi to pripomina jednu diskuzi, kde se prave on zamiloval do kamaradovi zeny.

Takyjedna
Závislačka 4625 příspěvků 14.09.18 19:02

Asi s tím nenaděláš nic, když budeš prudit, tím víc se k ní myšlenkově přimkne. Ale já jsem takový vtipálek, bych prostě vtipně okomentovala, co vidím, ne, když budete vy dva sami doma a von se bude culit jak měsíček na hnoji, ale až budete s jejím manželem všichni čtyři někde. Jestli jsi uhodila hřebíček na hlavičku, začne z toho couvat, páč mu to bude před kolegou trapný.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 14.09.18 19:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snad chápete anonym. Potřebovala bych znát pohled z druhé strany, nejlépe snad i od chlapů. Věc se má tak, že jsme s manželem 20 let. Nyní je nám 40, máme 2 děti 10 let a 3 roky. Jsme spolu tedy celé mládí. Přišlo mi, že je vše v pohodě, až na poslední půlrok, kdy se začal kamarádit se svým kolegou z práce. Vždy byl manžel takový, že nikam nechodil. Upřímně, já ani moc nechtěla. Přeci jen, máme děti, chci aby se také zapojil do chodu domácnosti. Když už někam jdeme, tak spolu, nebo když není hlídání, jsme doma. Poslední dobou je to ale hrůza a mám podezření, že se zakoukal do manželky od svého kolegy. Je to mladá holka, 28 let, má stejně staré dítě jako my, chodí teď i do stejné školky. Musím říct, že je pohledná, jde vidět, že o sebe dbá, ale to přeci není všechno? Když jsem měla čest jí na jedné návštěvě poznat, stále něco vyprávěla, smála se, ostatní její přátelé jí berou a smáli se s ní. Přijde mi jak takový střívko, nebo jak to říct. Manžel by tam nejraději jezdil denně. A určitě to není kvůli kolegovi. Sice se hlídá, ale často o ní mluví, používá různé výrazy, které se hodí k té puberťačce, když kouknu do historie, každý den koukne na její profil na fb. Nebo třeba leží a z ničeho nic se začne culit. Již jsem mu zakázala tam jet, ale vždy si najde skulinku, že tam musí… Nebo tam tahá děti, že si s " tetou" rozumí. Pak odtamtud přijedou celé špinavé, od písku, k večeři jim dala třeba párky, které já třeba nekupuji. Myslím, že je to platonické, nejspíš nic netuší, nenašla jsem ani zprávy, hovory, nic, že by si třeba volali… Když jí s manželem potkáme, on na ní kouká jak na obrázek, přestože se snaží ovládat, poznám to, jsem přeci ženská. Ona tedy nic, akorát mu tedy tyká, což se mi tedy nelíbí. Sama určitě tykání nenabídnu ani jejímu manželovi. Jak ale zabránit tomu, aby tam jezdil? Vždy mu volám, ať se vrátí domů, už jsem tam i pro něj byla, nic nezabírá. Když se ho zeptám, jestli se mu ona líbí, řekne že ne, ale poznám, že lže. Přijde mi to i podraz ma jeho kolegu, který je jeho " kamarád". Nevím, jestli mu to třeba nemám říct? Nechápu, co na ní vidí a jak znovu přimět manžela, abych já byla v jeho očích bohyně a ne ona

tak ja si myslím že normálně žarliš na mladou kočku… tim že mu budesš zakazovat, prikazovat a delat dusno ho akorat utvrdíš v tom, že jsi „stará“ a o to víc bude utíkat za mladou kde se třeba cítí ještě jako kluk, mladík, kde je sranda a ne jen povinnosti… na tvem miste bych se trochu uvolnila..zvol­nila..povolila uzdu manželovi i sobě..začla víc chodit mezi lidi se bavit - klidně i s tím konkretnim párem…proč ne… Tobě přijde jako střevo ale treba jen ty jsi moc usedlá . Mě je taky skoro 40 ale podle popisu se chovám spíše taky jako to střevo taky rada vyprávím, mám rada zabavu, i si zaflirtuju s tatinkama ve skolce ale nic víc by me nenapadlo…každý ma svých starostí dost ale proč být zalezlá doma..i ve 40 je žena ženou si myslím :-)

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.09.18 19:10
@Jana525 píše:
Hele nepsal sem nedavno tvuj muz ? Uplne mi to pripomina jednu diskuzi, kde se prave on zamiloval do kamaradovi zeny.

Přesně. Chodi bosa a má porad špinavé nohy :D.

Příspěvek upraven 14.09.18 v 19:11

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 14.09.18 19:10
@Jana525 píše:
Hele nepsal sem nedavno tvuj muz ? Uplne mi to pripomina jednu diskuzi, kde se prave on zamiloval do kamaradovi zeny.

Přesně, taky mě to hned napadlo, že tu psal její muž. Jezdil za manželkou kolegy a dávala dětem nezdravé jídlo. Byl do ní celý pryč, bohužel pro zakladatelku, ale ta manželka kolegy to snad nevěděla. Bohužel už nevím název diskuze.

jahuhudka
Extra třída :D 10670 příspěvků 14.09.18 19:13

:nevim: to ze ho budes vyzvedavat jako skolaka si nepomuzes.
Rekla bych mu,ze by to videl i slepec a ze je ti to neprijemne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 19:14

@Helen78 @lolink @Jana525 Nevím o tom, že by manžel vlastnil emimino. To bych přeci zjistila z historie ne? Mám účet jen já, manžel o emiminu ví, ale nevím, jestli ví přezdívku. Proto raději anonym

Chytrak
Závislačka 2720 příspěvků 14.09.18 19:17
@Jana525 píše:

Svet je malej, nedivil bych se kdyby tu psal. Nicmene tu diskuzi si nepamatuji bud tu byla hodne kratce anebo to byl stejny shit jako obvykle, tak jsem to ani necet.

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 14.09.18 19:17
@Anonymní píše:
@Helen78 @lolink @Jana525 Nevím o tom, že by manžel vlastnil emimino. To bych přeci zjistila z historie ne? Mám účet jen já, manžel o emiminu ví, ale nevím, jestli ví přezdívku. Proto raději anonym

Zakladatelko, tady je ta diskuze:https://www.emimino.cz/…naty-324904/
Jak se odmilovat, když jsem ženatý. Přijde mi to jako velká náhoda, kdyby to psal někdo jiný, promiň

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 14.09.18 19:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snad chápete anonym. Potřebovala bych znát pohled z druhé strany, nejlépe snad i od chlapů. Věc se má tak, že jsme s manželem 20 let. Nyní je nám 40, máme 2 děti 10 let a 3 roky. Jsme spolu tedy celé mládí. Přišlo mi, že je vše v pohodě, až na poslední půlrok, kdy se začal kamarádit se svým kolegou z práce. Vždy byl manžel takový, že nikam nechodil. Upřímně, já ani moc nechtěla. Přeci jen, máme děti, chci aby se také zapojil do chodu domácnosti. Když už někam jdeme, tak spolu, nebo když není hlídání, jsme doma. Poslední dobou je to ale hrůza a mám podezření, že se zakoukal do manželky od svého kolegy. Je to mladá holka, 28 let, má stejně staré dítě jako my, chodí teď i do stejné školky. Musím říct, že je pohledná, jde vidět, že o sebe dbá, ale to přeci není všechno? Když jsem měla čest jí na jedné návštěvě poznat, stále něco vyprávěla, smála se, ostatní její přátelé jí berou a smáli se s ní. Přijde mi jak takový střívko, nebo jak to říct. Manžel by tam nejraději jezdil denně. A určitě to není kvůli kolegovi. Sice se hlídá, ale často o ní mluví, používá různé výrazy, které se hodí k té puberťačce, když kouknu do historie, každý den koukne na její profil na fb. Nebo třeba leží a z ničeho nic se začne culit. Již jsem mu zakázala tam jet, ale vždy si najde skulinku, že tam musí… Nebo tam tahá děti, že si s " tetou" rozumí. Pak odtamtud přijedou celé špinavé, od písku, k večeři jim dala třeba párky, které já třeba nekupuji. Myslím, že je to platonické, nejspíš nic netuší, nenašla jsem ani zprávy, hovory, nic, že by si třeba volali… Když jí s manželem potkáme, on na ní kouká jak na obrázek, přestože se snaží ovládat, poznám to, jsem přeci ženská. Ona tedy nic, akorát mu tedy tyká, což se mi tedy nelíbí. Sama určitě tykání nenabídnu ani jejímu manželovi. Jak ale zabránit tomu, aby tam jezdil? Vždy mu volám, ať se vrátí domů, už jsem tam i pro něj byla, nic nezabírá. Když se ho zeptám, jestli se mu ona líbí, řekne že ne, ale poznám, že lže. Přijde mi to i podraz ma jeho kolegu, který je jeho " kamarád". Nevím, jestli mu to třeba nemám říct? Nechápu, co na ní vidí a jak znovu přimět manžela, abych já byla v jeho očích bohyně a ne ona
Žnská intuice je silná, takže bych ji nepodceňovala­.Nicméně, pokud to je platonické/i kdyby nebylo/, co s tím můžeš dělat? Začala bych u sebe. Zapracuj na svém sebevědomí. Začni chodit do fitka, na kosmetiku, ke kadeřnici, na jazykový kurz, prostě mezi jiné lidi. Nech mu děti na hlídání, ať nemá tolik času na blbosti, a taky si vyjdi někam s jinými lidmi. Nedělej doma dusno, ale buď příjemná. A hlavně taky choď někam ven. On zpozorní už jenom proto, že je u tebe najednou něco jinak.

Takyjedna
Závislačka 4625 příspěvků 14.09.18 19:18
@Anonymní píše:
@Helen78 @lolink @Jana525 Nevím o tom, že by manžel vlastnil emimino. To bych přeci zjistila z historie ne? Mám účet jen já, manžel o emiminu ví, ale nevím, jestli ví přezdívku. Proto raději anonym

Nejsi náhodou Monika? A příjmením na B? Jestli ne, tak emimino nevlastní.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 14.09.18 19:18

Tvůj muž už sem psal :mrgreen: buď je to blbá náhoda nebo blbá sranda ;)

Chytrak
Závislačka 2720 příspěvků 14.09.18 19:20
@Takyjedna píše:
Nejsi náhodou Monika? A příjmením na B? Jestli ne, tak emimino nevlastní.
:lol: Ten byl fakt dobrej :lol: ;) Myslim, ze se jen blbe vyjadrila, Bures tady urcite psat nebude ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 14.09.18 19:21

https://www.emimino.cz/…naty-324904/

Tady to máš.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >