Manžel se obnažuje před návštěvou

Anonymní
21.12.20 10:27

manžel se obnažuje před návštěvou

Ahojky holky, každý rok na Vánoce k nám jezdí můj bratr s manželkou a dvěma malými dcerami. Můj manžel před nimi chodí většinu času pouze v boxerkách a tričku, chodí tak doma normálně, ale před návštěvou? Přijde Vám to normální? Dělají to vaši muži také?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
693
21.12.20 10:32

Před návštěvou mi to normální nepříde. Být tebou, tak si s ním vážně promluvím, aby to nedělal. Co si pak má návštěva asi myslet, jako žena bych se za chlapa dost styděla a bylo by mi to trapné, ještě když k vám jezdí malé holčičky, tím hůř. :roll:
Můj muž to nedělá. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
21.12.20 10:34

Ježíš, čekala jsem nějakou úchylárnu. :roll: No tak ho doma moc dobře nevychovali. Budeš to muset napravit ty a vysvětlit mu, že to není moc slušné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
21.12.20 10:35

Buran, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
21.12.20 10:39

Řekla bych mu ze tak sexy není, aby si mohl dovolit chodit takhle před návštěvou. Že mi dělá ostudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
21.12.20 10:40

Ne, normální to není. Návštěvy se ve spodním prádle opravdu nevitaji. Ale nevím, co je tak složitého na větě „prosimte oblec se, přijde brácha s deckama..“. Pokud by odmítl, tak já bych ho asi odmítla návštěvě ukázat, stydela bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
21.12.20 10:40

Jo :mrgreen: ale před návštěvou bych ho asi zabila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
21.12.20 10:41

Ne, normální mi to nepřijde, já bych se za něj styděla. Doma by mi to zas tak moc nevadilo, ale před návštěvou bych se asi propadla do země.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
21.12.20 10:44

Čekala jsem, že chodí doma nahý :mrgreen:

Tak ho popros, jestli by si kvůli dětem mohl vzít kalhoty ;) on si to možná neuvědomuje jako něco špatného, pořád to je rodina :mavam: ale já bych z toho taky nebyla nadšená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 10:44

A co je na tom? Ten můj to dělá taky, my jezdíme často k manželovo bráchovi a oni tam spolu chodí taky jen ve slipech, v létě si jdou ven na balkon ve slipech klidně i zakouřit.

• Citovat
  • Nahlásit
3687
21.12.20 10:47

Tak mu to normálně řekni. Nebo ať mu to řekne třeba i švagrová. Já teda chodím po šetřeních v domácnostech a čas od času se mi stalo, že mě zval dovnitř pán v trenkách (což je teda upřímně někdy horší nez boxerky, bo z těch volných trenek, když jsou kratší, může čas od času něco vykouknout) nebo paní jen ve spodním prádle (jedna paní pravidelně i v tílku bez podprsenky, přičemž měla 100 kg plus a prsa tak F a proklatě nízko). Většinou jsem pronesla něco jako „Jé, to mě mrzí, ze jsem vás vyrušila, ani jste se nestačil/a obléknout“ a docvaklo jim to (v pár případech teda ne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
21.12.20 10:49

Můžeš před ním taky říct něco jako „no ona švagrová říkala, že ti nějak narostlo břicho a zadek“ a bude ti doma chodit oblecenej raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
21.12.20 10:50
@Anonymní píše:
A co je na tom? Ten můj to dělá taky, my jezdíme často k manželovo bráchovi a oni tam spolu chodí taky jen ve slipech, v létě si jdou ven na balkon ve slipech klidně i zakouřit.

Nic na tom není, ale tak se stydíš, že to dáš jenom pod anonymem. :lol: Ty dva co spolu kouří na balkóně ve slipech bych chtěla vidět. To musí být pohled. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210

Stáhni topení a on se ještě rád obleče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5834

Je to buranske… Podle mě když přijde návštěva byť rodina a nevidíte se 3 krát týdně by měl člověk být oblečen slusne. A pokud to jsou Vánoce nebo nějaká oslava tak samozřejmě také i kdyby tam byli jen členové domácnosti. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat