Manžel se pohádal s dcerou, ta odešla z domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 22:03
Manžel se pohádal s dcerou, ta odešla z domu

Jsem z toho co se stalo hrozně nešťastná a přijdu si jako by to byla moje vina. Zjistila jsem, že dcera má přítele, ale nic jsem o něm nevěděla. Řekla jsem ji ať ho k nám pozve, nechtěla, ale já jsem ji přemluvila. Neřekla mi, že je starší. Přivedla ho a manžela málem trefil šlak. Přišla s o 16 let starším chlapem :zed: Holce je 17. Manžel zuřil, jeho málem zbil a s dcerou se strašně pohádali. Ta se sbalila a rovnou s ním odešla. Vůbec teď nevím co mám dělat, oba jsou paličatý a ani jeden nechce ustoupit. Dcera už týden bydlí u něj, manžel je na ní naštvaný a nechce s ní mluvit. Co mám dělat aby si spolu nějak v klidu promluvili? Myslíte si, že to dceři s ním může vydržet nějak dlouhodobě? Vždyť je to strašně velký věkový rozdíl!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 24.07.19 22:09

Za dceru máte v 17 zodpovědnost, takže by měla naklusat zpátky. Uf, doufám, že toho budu ušetřena. Manželovi se nedivím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 22:09
@Anonymní píše:
Jsem z toho co se stalo hrozně nešťastná a přijdu si jako by to byla moje vina. Zjistila jsem, že dcera má přítele, ale nic jsem o něm nevěděla. Řekla jsem ji ať ho k nám pozve, nechtěla, ale já jsem ji přemluvila. Neřekla mi, že je starší. Přivedla ho a manžela málem trefil šlak. Přišla s o 16 let starším chlapem :zed: Holce je 17. Manžel zuřil, jeho málem zbil a s dcerou se strašně pohádali. Ta se sbalila a rovnou s ním odešla. Vůbec teď nevím co mám dělat, oba jsou paličatý a ani jeden nechce ustoupit. Dcera už týden bydlí u něj, manžel je na ní naštvaný a nechce s ní mluvit. Co mám dělat aby si spolu nějak v klidu promluvili? Myslíte si, že to dceři s ním může vydržet nějak dlouhodobě? Vždyť je to strašně velký věkový rozdíl!

Ja mela v 17ti o 15 let starsiho, nevydrzelo to, ale nasi me podporili, hlavne mamka, ptz v 17ti prozila to same a mela peklo na zemi, hlavne od otce, jako je to ve vasem pripade…Budoucnost to ale ma ;)

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 24.07.19 22:11

Manželovi se nedivím, dceři taky svým způsobem ne. Co chlap ve 33 ( to je mně a manželov, máme šestileté a tříleté dítěi) vidí na 17 lety holce, to chápu ještě min. Možná jen to jedno no.
Nechala bych to uležet, týden je málo. Však ona se vrátí. (Spíš jeho dle mého dlouho bavit nebude). Ty si s ní v kontaktu?

pst007
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 24.07.19 22:12

Možná byl otec tak “kvalitní”, že dcera teď hledá v partnerovi náhradního otce.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 24.07.19 22:13

Jestli jim to vydrží těžko říct. Já zažila něco podobného v roli té dcery, akorát přítel byl tenkrát starsi „jen“ o 10 let a já byla trochu starší než tvá dcera. Ale scénář stejný, rodiče si vydupali seznámení, pak se jim nelíbil, scéna, hádka, já se sbalila a šla sem pryč. Po pár měsícich obě strany vychladly, zacli sme se zase bavit, ale už to nebylo takové. Až teprv když se mi narodil syn se mamka obmekcila a zacly sme spolu zas normálně komunikovat. S dotyčným nám to nakonec vydrželo 4 roky a máme toho syna, pak přišel rozchod, já dala zpětně rodičům za pravdu, že asi tenkrát viděli víc než já a byli realisti. Ale litovat nemůžu, bez toho všeho nemam svoje dítě… Poučení pro mě, ať si syn přivede v budoucnosti domu kohokoliv, nebudu se do toho montovat, je to jeho život, jeho volba. Za zničený vztah s dítětem mi to nestojí, ať si každý vybírá partnera podle svého…

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 24.07.19 22:15
@Anonymní píše:

Vyčkat. Já bych zuřila taky, kdyby místo písklete přišel seladón. Řekla bych mu na férovku, že nejsem ze známosti nadšena. Dcera studuje, očekávala bych, že navrhne nějaké řešení. Dovolila bych víkendové přespávaní se skřípěním zubů. Doufala, že jí to brzo přejde. Manžela bych taky nechala, ať to vstřebá. Naštěstí jsou prázniny…

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 24.07.19 22:17
@Netopýr1 píše:
Manželovi se nedivím, dceři taky svým způsobem ne. Co chlap ve 33 ( to je mně a manželov, máme šestileté a tříleté dítěi) vidí na 17 lety holce, to chápu ještě min. Možná jen to jedno no.
Nechala bych to uležet, týden je málo. Však ona se vrátí. (Spíš jeho dle mého dlouho bavit nebude). Ty si s ní v kontaktu?

A to není Bohuš Matuš. Tam je ještě větši rozdíl a ty jeho rozhovory :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 22:20
@Netopýr1 píše:

Jsem.
No nevím, nemyslím si, že by ho přestala bavit :zed: Jemu to vyhovuje, uvaří mu, poklidí, má ji u sebe kdykoliv chce :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 22:21
@pst007 píše:
Možná byl otec tak “kvalitní”, že dcera teď hledá v partnerovi náhradního otce.

Manžel je dobrej táta. S dcerou měli vždycky krásnej vztah. Tohle prostě nezvládnul.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 24.07.19 22:22

@Russet no Bohuš Matuš to už je fakt na hranici, spíš za. :roll: tak ono je to častější, než se zdá, mezi Gottovou a Gottem je snad 40 let, akorát jak už byla starší, tak to nevypadalo tak úchylně no. :nevim: chápu, že holce 33 chlap imponuje, taky sem to tak měla, obráceně šlo pouze o jednostrannou záležitost. :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 24.07.19 22:22
@Anonymní píše:
Manžel je dobrej táta. S dcerou měli vždycky krásnej vztah. Tohle prostě nezvládnul.

Já ho chápu ;) Tátova holčička, už tak asi nerad uznává, že z holky je skoro dospělá žena. A ještě toto… :P

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 24.07.19 22:26
@Anonymní píše:
Jsem.
No nevím, nemyslím si, že by ho přestala bavit :zed: Jemu to vyhovuje, uvaří mu, poklidí, má ji u sebe kdykoliv chce :zed:

Tak ji nechte, ať se živí sama nebo ať ji frajjer živí. Bych holku upozornila, že když u nás nebydlí, přestáváme vše financovat, ať se postará nový přítel. Ten bude určitě moc rád.

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 24.07.19 22:26
@Netopýr1 píše:
@Russet no Bohuš Matuš to už je fakt na hranici, spíš za. :roll: tak ono je to častější, než se zdá, mezi Gottovou a Gottem je snad 40 let, akorát jak už byla starší, tak to nevypadalo tak úchylně no. :nevim: chápu, že holce 33 chlap imponuje, taky sem to tak měla, obráceně šlo pouze o jednostrannou záležitost. :mrgreen:

Ale Gottka aspoň byla dospělá. Tohle je fakt mládě. Rodiče musí být na větvi. Ale skoro dospělá holka si ho těžko nechá vymluvit. Pamatujete na tu diskuzi, jak si dcera za přítele vybrala bývalého své matky? To je teprv žůžo :oops:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 24.07.19 22:27
@Netopýr1 píše:
Tak ji nechte, ať se živí sama nebo ať ji frajjer živí. Bych holku upozornila, že když u nás nebydlí, přestáváme vše financovat, ať se postará nový přítel. Ten bude určitě moc rád.

Bacha, on ji nemá co živit. Není plnoletá, povinnost mají rodiče. Ale co si budem povídat, on si ji klidně za pár hadříků koupí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama