Reklama

Manžel se povyšuje, shazuje mě i kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:23
Manžel se povyšuje ,shazuje mě i kamarady

Manžel se povyšuje už nějaky čas. Začal o sobě dokonce mluvit ve třetí osobě. Má dost kamaradu-ku podivu a poslední čas na ně jen nadává. Na mě mu taky vadí snad už úplně vše. Zato sebe vynáší až do nebes. Chvasta se, jak je šikovný a že já a jeho kámoši nevíme nic o životě. Přitom on sám není schopný ničeho. Na vše a ke všemu potřebuje poskoky- mě a kámoše. Jsem z toho nešťastná. Nechapu co se s ním stalo. Rekonstruujem byt svépomocí + s pomocí právě jeho kamarádů. Tak krásné vidím jak se chová i k nim :roll:.Obávám se, že než se byt dodělá, tak se dřív rozvedeme.Je protivný, furt si stěžuje na unavu-jako bych já snad nebyla unavena.Mrzi mě jaký je z něj sobec a egoista. S ním sem to řešila, ale jeden den se omluví a druhy je zase,,svůj".Vůbec nevím co dělat, hádky jsou k ničemu a mluvit se s ním taky neda-ne tak aby to mělo efekt.Zije teď tím, že všichni okolo jsou neschopní včetně mě a on je ten nejlepší. Vůbec nevím, co budu dělat…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 26.09.18 22:27

Mluví o sobě ve třetí osobě? Z toho bych zešílela, kdybych s ním zůstala. Projev blázna. Bude to rozjetí nějaké duševní poruchy, šla bych od toho co nejdříve. Když se povyšuje, tak nepochopí, že potřebuje léčbu a neuvěří, že se chová špatně.
Zmizet z dosahu, dokud nejsou děti.
Na majetek se vyprdni, to je lepší o něco přijít než přijít o naději na štěstí v životě. Nějak se dohodněte a jdi. S bláznem nebo magorem nezůstávej. Připraví sebe i Tebe o přátele, takový partner dokáže vyčistit okolí tak důkladně, že zůstane jen on.
Bála bych se toho.

neila
Extra třída :D 10217 příspěvků 26.09.18 22:32

Mluví o sobě v třetí osobě?? :mrgreen: A ještě si nepřišla na to, co hulí?? :lol: :lol:

Lenulka211
Povídálka 49 příspěvků 26.09.18 22:36

Jdi od něj pryč…vím, že je to těžký..ale aspoň na nějaký čas :roll: nejsi ničí poskok .

Lenulka211
Povídálka 49 příspěvků 26.09.18 22:36

Jdi od něj pryč…vím, že je to těžký..ale aspoň na nějaký čas :roll: nejsi ničí poskok .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:40

@LaPaloma Dítě už máme - do nedávná byl manzel normální :roll: ,tak jsme si dítě poridily před 6ti lety .Být bezdětná už bych asi dala žádost o rozvod.Hledat chybu u sebe asi smysl nemá,když je tak cvok i ke kamosum .Jinak v praci prý toho má moc asi dá výpověď ke konci roku a půjde jinam.Jeste před měsícem byl nadšený z práce 8o ,dělá tam od prosince.Fakt ho nechápu,zacal mě buzerovat i ohledně vaření .Včera pravil že v Poličce jsou divné brambory 8o .Řekla jsme jak divné…prý jsou rozvařené .Mluví divné,dřív by řekl že jsou rozvařené a nebo by to vůbec neřešil .Teď jen rýpe a nadává.Skoda že člověk dopředu neví,co po letech bude mít doma :,( .

Božislava
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 26.09.18 22:46

Ten je zralej do Bohnic. Ani se rozvádět nemusíš. On se ti z Bohnic už nevrátí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:46

I tak hnusně na mě kouka-křivě.Uplne z něj cítím že si mě neváží a že mě má za nějakou blbku,kterou může sekyrovat.Keca mi do vaření,do úklidu,přesto že on doma na nic nesahne už delší čas.Ted Predelavame byt a teda vydržet s ním se skoro nedá.Nakonec to otočí proti mě,že co bych ještě chtěla,že se doma dre a jiný by to nedělal a já že jen mám na starost blbý úklid a vaření,že to snad zvládnu.Ano a nákup ,malého a zaměstnání taky.Ale to on se nadrže víc,jak mi teď rád předhazuje.Pritom makám v pásové výrobě,takže už z práce toho mám až nad hlavu,ještě domácnost,synovi se venovat-on nemá čas,a hlavně jeho blbe kecy o tom jak těžké to má jen on .Jsem úplně unavena psychicky ,nevím jak z toho ven .

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 26.09.18 22:50
@Anonymní píše:
I tak hnusně na mě kouka-křivě.Uplne z něj cítím že si mě neváží a že mě má za nějakou blbku,kterou může sekyrovat.Keca mi do vaření,do úklidu,přesto že on doma na nic nesahne už delší čas.Ted Predelavame byt a teda vydržet s ním se skoro nedá.Nakonec to otočí proti mě,že co bych ještě chtěla,že se doma dre a jiný by to nedělal a já že jen mám na starost blbý úklid a vaření,že to snad zvládnu.Ano a nákup ,malého a zaměstnání taky.Ale to on se nadrže víc,jak mi teď rád předhazuje.Pritom makám v pásové výrobě,takže už z práce toho mám až nad hlavu,ještě domácnost,synovi se venovat-on nemá čas,a hlavně jeho blbe kecy o tom jak těžké to má jen on .Jsem úplně unavena psychicky ,nevím jak z toho ven .

se zdá, že mu fakt hráblo… :think:
jak dlouho to trvá?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 26.09.18 22:54
@LaPaloma píše:
Mluví o sobě ve třetí osobě? Z toho bych zešílela, kdybych s ním zůstala. Projev blázna. Bude to rozjetí nějaké duševní poruchy, šla bych od toho co nejdříve. Když se povyšuje, tak nepochopí, že potřebuje léčbu a neuvěří, že se chová špatně.

Deprese, zacatek vyhoreni v praci? Nepohrozili nahodou tou výpovědí spis oni jemu? A on ji jen chce dat driv sam, nez bude „odejit“? Ma nejakou vyssi funkci, lidi pod/nad sebou, se kteryma ma nejakej problem? Je to divný, ze by se tak najednou zmenil sam od sebe…treba ma strach, ze se rekonstrukce nedodela, pac dojdou penize, coz závisí asi i na nem? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:54

Náš vztah nabouralo i to,že se nemá nedařilo pocit druhé dítě.Zpocatku mu to bylo líto,pak to přestal resit s tím,že asz to přijde,tak to přijde,že to nemám hrotit.No a nedaří se nám 2,5roku a já sem prý fanaticka,co na to moc spěchá a nemá v hlave nic jiného než dítě :roll: 8o .Čímž mne teda ranil hodně.Kdyz ví že se nám dlouhodobě nedaří a že i doktor mě chtěl poslat na inseminaci ,což on odmítá,když prý je to proti přírodě ,mám byt ráda za jedno dítě :zed: .Což jsem ,ale ten jeho pristup je na :poblion: ,zase mě shodil tím,že já to moc řeším.No teď už s ním to druhé ani nechci :,( .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 23:00
@3HE píše:
se zdá, že mu fakt hráblo… :think:
jak dlouho to trvá?

3mesice necelé…Jeden den mi řekne jak sem úžasná a druhý jak sem na nic a on je na vše sam :pocitac: .Mě se nedaří otehotnet ,ví že se tím uziram ,ale netlačíme na něj a ani o tom moc nemluvím.Jen on se sem tam zmíní že ten a ten známý čeká dítě a na mě vidí ,že je mi líto že my nic,tak má nevhodné řeči,že mám byt ráda za jedno .Přitom bysme mohly mít 2 ,kdyby šel na kliniku.Pry mám tomu dát čas a půjde to samo.Takze moje pocity ho vůbec nezajímají.V tomto je sobec už delší čas,ale jinak vše bylo v pohodě..Někdy si říkám že ten osud jeakt zajímavý.Kdyby nám nešlo už to první dítě,on by na kliniku nešel,já bych nechtěla byt bezdětná a už bysme spolu nebyly a já třeba už bych měla 2deti s někým normálním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 23:02

Omlouvám se za chyby ,píšu z mobilu,se mi to přepisuje a já u toho ještě bulim.Musim jit spát,ráno musím makat :mavam: ,zítra doctu .

darka15
Kecalka 271 příspěvků 26.09.18 23:03

Měla kamarádka - chlap měl vzory v práci, chtěl se vyrovnat „mačům“, které obdivoval. takže z celkem solidního chlapa se vyklubal postupně sobecky ha.jzl, který tyranizoval svoji rodinu, všem se posmíval a ke slabším se choval opravdu šíleně. Pak i kamarádka a děti mu byli „málo“ , protože on je někdo - našel si milenku, rozbil v rodině všechny vztahy, ale hraje si borce - konečně se vyrovnal těm idolům a milenka zatím kolem něj skáče, protože chlapík odešel i se všemi úsporami, co měli doma.

Takže - nemá „vzory“ v práci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 23:06
@Jahudka82 píše:
Deprese, zacatek vyhoreni v praci? Nepohrozili nahodou tou výpovědí spis oni jemu? A on ji jen chce dat driv sam, nez bude „odejit“? Ma nejakou vyssi funkci, lidi pod/nad sebou, se kteryma ma nejakej problem? Je to divný, ze by se tak najednou zmenil sam od sebe…treba ma strach, ze se rekonstrukce nedodela, pac dojdou penize, coz závisí asi i na nem? :think:

Lidi nad sebou nemá,je dělník ve výrobě .Ale má to dobře placené .Ale nadre se -prace se železem .Odešel předtím z dobré lehké práce sem do fyzicky náročné,ale do teď byl spokojen. Říkal akorat že se měnilo vedení .Já sem taky každý den ve stresu aby mi nepřišla reklamace a netaham si práci domu-respektive spatnou náladu.Hold jsme se blbě učily ,tak musíme makat :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >