Manžel se synem v nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 25.10.14 10:09
manžel se synem v nemocnici

Ahoh, chci se zeptat, zda je možný, aby byl se synem v nemocnici tatínek? Syna čeká operace kýly. Jsou mu 3 měsíce…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 10:10

Napadá tě jediný logický důvod, kromě kojení, proč ne? :nevim:

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 25.10.14 10:12

A proč by ne? :nevim:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 25.10.14 10:13

No, problémy jsou v tom, že na odd mají několik pokojů pro maminky s dětmi a pak je problém, kdyby měl být na pokoji tatínek a nějaká cizí maminka. Třeba na bulovce na traumačce dávali tatínky spíše na nadstandart :think: Abych nekecala- zavolala bych si na odd a pozeptala se tam :palec:

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 10:14

U nás jsem byla s dcerou já, manžel mě tam střídal na půl dne (přes den, ne na spaní) a narozdíl od ostatních maminek s tím měla problém jen vrchní sestra. Tvrdila mi, že si neumí představit, že by na jednom pokoji s jednou koupelnou třeba spali chlap a ženská, takže pokud by neměl samostatný pokoj, přes noc by tam zůstat nemohl. No nevím, co jí na tom vadilo, když těm dvěma by to bylo fuk. Ale jí to vadilo i přes den, vlastně tý tam vadilo úplně všechno.

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 25.10.14 10:15

No nenapadá právě…nekojim…ale jde mi o to, aby to třeba nevadilo ostatním maminám na pokoji třeba… :nevim: jako jenom se ptám, nestojim o ironický poznámky, ale třeba o zkušenosti, jestli to tak třeba někdo měl…

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 25.10.14 10:15

@Nainuva já jsem byla se synem v nemocnici s laryngitidou, přivezla nás rychlá. A pak jsme se vystřídali s manželem, mladší měl 2m. U nás to vůbec neřeší, pokoje po dvou a klidně tam šoupnou chlapa a ženskou :mrgreen:

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 10:16
@Nainuva píše:
No, problémy jsou v tom, že na odd mají několik pokojů pro maminky s dětmi a pak je problém, kdyby měl být na pokoji tatínek a nějaká cizí maminka. Třeba na bulovce na traumačce dávali tatínky spíše na nadstandart :think: Abych nekecala- zavolala bych si na odd a pozeptala se tam :palec:

To si myslím, že už je vyhraněný. Když by byli nemocní ti dospělí, tak OK, člověk je tam kolikrát polonahatej, ale když jen doprovází svoje dítě, ta i tak musí být separovaný se stejným pohlavím, aby náhodou někdo neviděl chlapa v pyžamu 8o Strašný puritánství a i jistá diskriminace.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 10:17
@Katka87 píše:
No nenapadá právě…nekojim…ale jde mi o to, aby to třeba nevadilo ostatním maminám na pokoji třeba… :nevim: jako jenom se ptám, nestojim o ironický poznámky, ale třeba o zkušenosti, jestli to tak třeba někdo měl…

No hele, ona málokterá máma nechá svýho kojence v nemocnici, kdy mu bude fakt bídně po zákroku, s někým jiným, tak to asi moc praktických zkušeností neseženeš.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 25.10.14 10:19

@CokeLady Souhlasím. Málokterému rodičovi by vadil rodič opačného pohlaví na pokoji. Hlavně, když můžeme být se svými dětmi :palec:

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 10:20

@CokeLady
Copak táta je něco míň než máma? A neznáš důvody, proč tam nebude ona, tak bych takhle nepodsouvala, že je špatná.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 10:21
@Camael píše:
@CokeLady
Copak táta je něco míň než máma? A neznáš důvody, proč tam nebude ona, tak bych takhle nepodsouvala, že je špatná.

To jsem přece vůbec nenapsala 8) ale asi si to myslíš ty, když to píšeš. :palec:

radulaur
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.10.14 10:21

Ahoj, myslim prave ze je problem s ostatnima maminkama na pokoji, pokud bude volny jednolizak tak to asi jde…na pokoj s jinyma maminkama ro asi nejde aspon v Brne…

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 10:23

Určitě to problém není. Mě se ptali dopředu, jestli budu s dcerou já, nebo otec, kvůli pokojům. Tatínek tam bude v menšině, ale určitě to zvládnou :)

Katka87
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 25.10.14 10:23
@Camael píše:
@CokeLady

klid, mam čistý svědomí, proč tam nejdu já, ale tady vysvětlovat nebudu a nemusim…děkuji holky za rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >