Manžel se zamiloval do jiné ženy

Anonymní
9.9.20 13:24

Manžel se zamiloval do jiné ženy

Už nevím co dělat, jsem úplně bezradná. S manželem spolu budeme 10 let, máme dvě děti a nás vztah byl skvělý. Před rokem o mě ale manžel z čistá jasná přestal jevit jakýkoliv zájem. Byl chladný, přestal se mnou spát, chodil pozdě domů. Jednou když jsem se sním ošklivé pohádala, z něho vypadlo že se zamiloval do jiné ženy. Neřekl mi o koho jde, říká že o tom neví a že to tak zůstane. Pořád mi říká že mě má rád, a že rozvádět nechce. Každopádně nás vztah je stále chladný, snažím se to nějak napravit, manžel se poslední dobou taky začal snažit. Ale pořád, to není takové jaké to bývalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
9.9.20 13:32

On je zamilovany teda jen platonicky? Pri takove zmene chovani by se mi nechtelo verit, ze ta druha to nevi a ze tedy o zadny pomer nejde… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
9.9.20 13:34

Takže ti řekl že druhá strana o tom neví, asi a on je rok úplně vyměněny a pak řekne že miluje jinou a ničí si manželství ačkoliv ta druhá ani nevi že tvůj muž existuje existuje.
Mě to přijde jako solidní pohádka a možná horší než kdyby vyprasil půlku bordelu v Praze..
Tak mu pofoukej bebicko a polituj ho že ho odkopla.. To totiž bude spíš pravda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 13:34

@kalie já právě nevím jestli mu můžu věřit, ale manžel mi přísahal že sní nic nemá a že jí o tom ani řekl.

• Citovat
  • Nahlásit
798
9.9.20 13:39
@Anonymní píše:
Už nevím co dělat, jsem úplně bezradná. S manželem spolu budeme 10 let, máme dvě děti a nás vztah byl skvělý. Před rokem o mě ale manžel z čistá jasná přestal jevit jakýkoliv zájem. Byl chladný, přestal se mnou spát, chodil pozdě domů. Jednou když jsem se sním ošklivé pohádala, z něho vypadlo že se zamiloval do jiné ženy. Neřekl mi o koho jde, říká že o tom neví a že to tak zůstane. Pořád mi říká že mě má rád, a že rozvádět nechce. Každopádně nás vztah je stále chladný, snažím se to nějak napravit, manžel se poslední dobou taky začal snažit. Ale pořád, to není takové jaké to bývalo.

Jestli je to tak, máte nejhorší už za sebou. Tak to ještě vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15097
9.9.20 13:40

Tvůj manžel vyrůstal v úplné rodině?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
9.9.20 13:40

A to, že chodil pozdě domů bylo kvůli tomu, že zasněně tajně vzdychal pod jejími okny nebo tak něco? Vysvětlil to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 13:44

@zoidberg vyrůstal

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 13:45

@akavi říkal že chodil s kamarádem do baru

• Citovat
  • Nahlásit
872
9.9.20 13:47
@Anonymní píše:

A teď ještě tu o Karkulce. Spíš to vypadá, že ho milenka nechala a on se s tím nemůže srovnat, asi byl do ní zamilovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15097
9.9.20 13:50

Jestli von z tebe nedělá blbce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10163
9.9.20 13:51
@Anonymní píše:

Důvěra je hezká věc, ale nic se nesmí přehánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
9.9.20 13:54

Bohužel, ono už to nikdy nebude takové jako to bývalo, lhal ti a lže ti dal, prostě ho nějaká milenka poslala k vodě, kvůli platonické lásce si manželství moc lidí nezničí. Přeji ti hodně štěstí. Je mi líto, čím si přicházíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
9.9.20 14:01
@Anonymní píše:

Nechci vypadat nedůvěřivě, ale tohle bych mu úplně nežrala. Teda pokud tam ona třeba nedělá barmanku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6939
9.9.20 14:31

Ahoj zakladatelko,
mrzí mě to, je to nepříjemná situace pro celou rodinu a pro tebe obzvláště.
Je potřeba si asi říct, jaké řešení by ti vyhovovalo. jak si to představuješ dál a jestli chceš ještě dát prostor tomu, aby se váš vztah plnohodnotně obnovil.
Asi by bylo fér hlavně o svých myšlenkách říct muži. A dát mu nějaký konkrétní čas, dokdy musí z jeho strany dojít ke změně či rozhodnutí.
Setrvávat ve vztahu, ve kterém bys nebyla šťastná, je špatně. Zároveň je asi svým způsobem nešťastný tvůj muž a k řešení musíte přispět oba, byť ty jsi to nezavinila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama