Reklama

Manžel se zamiloval do mého bratra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:42
Manžel se zamiloval do mého bratra

Dobrý den. Stala se mi taková věc a nevím, co s tím:Jsme s manželem 11let, vše hezké…ale zamiloval se do mého bratra, který s námi bydlí. Mazlí se spolu, manžel ho miluje, říká mi to. Máme tři děti, další se má za cca 2-3týdny narodit…Říká, že mě má rád. Ale když jsem to zjistila, úplně se mi změnil svět. Nemám s dětmi kam jít, nechci jim brát tátu, hezký byt…Upozorňuju, že bratr z domu nepůjde. Prosím, nesmějte se mi. Ano, jsem ta blbka, co se o ně o všechny stará, svého manžela a rodinu mám ráda, ale tohle mi nejde přenést přes srdce. Díky za rady! :,(

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

káťa
Extra třída :D 12623 příspěvků 10.09.18 17:43

8o 8o 8o
kolik je bratrovi ???

neila
Extra třída :D 10090 příspěvků 10.09.18 17:44

Na to snad ani nelze nic říct… to se jako provalilo teď? A vy spolu čekáte 4.dite? A co na to jako bracha? 8o promiň za otázky, ale nějak mě to konsternovalo 8o

divine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 10.09.18 17:45

8o 8o 8o to jako fakt? :zed: A kolik vám je let?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18121 příspěvků 10.09.18 17:45
@káťa píše:
8o 8o 8o
kolik je bratrovi ???

Jedenáct :mrgreen:

Tajemství prostě
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 17:45
18
@káťa píše:
8o 8o 8o
kolik je bratrovi ???

18

Tajemství prostě
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 17:46
@divine woman píše:
8o 8o 8o to jako fakt? :zed: A kolik vám je let?

Přes 30 ☺

divine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 10.09.18 17:46

Jestli to není nějaká provokace, tak je to tedy hustej nářez.

Tajemství prostě
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 17:47
@neila píše:
Na to snad ani nelze nic říct… to se jako provalilo teď? A vy spolu čekáte 4.dite? A co na to jako bracha? 8o promiň za otázky, ale nějak mě to konsternovalo 8o

Brácha netuší,že to tuším,prostě jako by se nic nestalo. Ale ja se na nej nemuzu ani podivat

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 10.09.18 17:49
@Anonymní píše:
Dobrý den. Stala se mi taková věc a nevím, co s tím:Jsme s manželem 11let, vše hezké…ale zamiloval se do mého bratra, který s námi bydlí. Mazlí se spolu, manžel ho miluje, říká mi to. Máme tři děti, další se má za cca 2-3týdny narodit…Říká, že mě má rád. Ale když jsem to zjistila, úplně se mi změnil svět. Nemám s dětmi kam jít, nechci jim brát tátu, hezký byt…Upozorňuju, že bratr z domu nepůjde. Prosím, nesmějte se mi. Ano, jsem ta blbka, co se o ně o všechny stará, svého manžela a rodinu mám ráda, ale tohle mi nejde přenést přes srdce. Díky za rady! :,(

Ahoj.

Tak ty ani nevíš, kdy se Ti má narodit další dítě? Toto většinou normální ženská v 21. století ve střední Evropě ví na den přesně.

Předpokládám, že jsi další troll.

divine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 10.09.18 17:52

@tininas No mně se děti taky nenarodily na termín. Takže na den přesně je pěkná kravina. :roll: Leda u plánovaného císaře.

Tajemství prostě
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 17:52
@tininas píše:
Ahoj.

Tak ty ani nevíš, kdy se Ti má narodit další dítě. Toto většinou normální ženská v 21. století ve střední Evropě ví na den přesně.

Předpokládám, že jsi další troll.

Na den presne? Mne se všechny děti narodily jeste pred 40.tydnem,proto uvadim rozmezí. A pokud si myslite,ze si delam legraci a nebo jsem blazen,Vaše věc. Je smutné ublizovat člověku,ktery si prisel pro jiny nahled na věc. Upřímně? Ja taky nejsem rada,ze se to stalo zrovna mně a teď :(

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 10.09.18 17:52

@Tajemství prostě aha a kvuli tomu jsi si zalozila nick na epipi Tajemstvi proste. ;) Nakonec se prislo na to, ze to neni bratr, ale kun, ty nemas 3deti, ale 2kocky, nejde o manzela, ale spoluzacku a nejmenujes se Tajemstvi, ale radio Jerevan :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 39314 příspěvků 10.09.18 17:55

@Tajemství prostě tak si s nimi promluv ne? To jsi nepoznala že je manžel na chlapy?To takhle budete žít celý život?

Tajemství prostě
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 17:56
@Chytrak píše:
@Tajemství prostě aha a kvuli tomu jsi si zalozila nick na epipi Tajemstvi proste. ;) Nakonec se prislo na to, ze to neni bratr, ale kun, ty nemas 3deti, ale 2kocky, nejde o manzela, ale spoluzacku a nejmenujes se Tajemstvi, ale radio Jerevan :lol:
Nevěděla jsem,ze se tady krome pomoci nebo jiného pohledu na vec takto může ztrapnovat. Prosim,proc to děláte?
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama