Manžel se změnil k horšímu

Anonymní
14.5.20 23:20

Manzel se zmenil k horsimu

Ahoj, jsme mamzele 14 let, vzdy na mne byla pece co se tyka uklidu a vareni, muz mel na starost zahradu, opravy apod. Vzdy jsme spolu diskutovali veskere zmeny..zacalo to asi pred pul rokem, muz me zacal brat jako samozrejmost za nic nepodekoval, zacal z nej byt gaucak a z nej na mne pokrikoval at mu prinesu to a to. Na to jsem nepristoupila tak mi vzdy rekl „jsi zla“. Mel ted zdravotni problemy tak jsem se ho ptala jak se ma, jestli ho neco neboly apod, me dneska hrozne chytil zlucnik a hrozne se divil, proc neni vecere a lezim v posteli. Minuly vikend jsme meli jit na turu, ale v patek oznamil, ze ma kamos rozlucku ze svobodou a ze prijede az v nedeli. To mi bylo lito a rekla jsem mu ze to neni fer „ses trapna“ nic vic nerekl. Jeste mi dnes oznamil, ze objednal stavebni firmu na garaz! Ano mluvili jsme o tom ale v ramci pristich roku a jeste o hodne prepiskl rozpocet. A zase jsem byla za trapnou. Uz me s nim nebavi ani sex, nevim jestli ma nejakou stredni krizy nebo co, ale pripadam si jak sluzka a nekdy az jako otrok. Nikdy nic nepochvali ale kdyz treba omylem nasypu granule mimo misu tak me sjede jak jsem neschopna. Driv takovy vubec nebyl ikdyz nemusel tak v kuchyni obcas pomohl nebo vyluxoval. Jeste ted zacal, ze vsechno musi mit hned, bavili jsme se ze az bude tepleji tak zorame travnik a vysadime novy, hned druhy den jel koupit nejaky stroj a zahradu rozryl jak krtek a ted to tu vic nez mesic lezi ladem, kdyz se pram kdy to dodela, tak az bude teplo, rikam ze presne o tom jsem mluvila a on ze jsem nic takoveho nerikala :zed:… je mi to hrozne vsechno lito a nevim jestli jsem byla slepa nebo co to do nej vjelo. Vzdycky byl pred ostatnimi takovy trosku namistrovany a ted si to zkousi na mne…nejvic me mrzi ze kdyz se vecer potkame ze se nezepta jaky jsem mela den, co noveho. Kdyz se zeptam ja tak bud „dobry“ „nic“. Driv mu pusa jela a ted travi volny cas sledovanim videi nebl hrani her. Asi mi nikdo neporadi co s tim a ja si alespon ulevila :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19933
14.5.20 23:26

Debil, idiot :nevim: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 23:32

:hug: soucitim. Mam to stejně. Ovšem změna přišla po narozeni dítěte. Do te doby super, doma dělal vše, pomáhal, normálně jsme si děkovali, přáli dobrou noc..
Teď je to tragédie. Slovo prosím zapomněl, vše je problém, hned startuje a jen leží u pc. Teda abych mu nekřivdila o dítě se stará ukázkově.
Už jsem si s nim sedla co se děje, že mě to takhle nebaví žít. Svádí to na to, že teď nejsou zakázky, že je z toho na nervy..nicmeně se nic po rozmlzvě nezměnilo. Rozejit se ho prý nenapadlo. Mně uz bohužel mnohokrát.
Nemá ten tvúj taky třeba problém s prací?

• Citovat
  • Nahlásit
34816
14.5.20 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme mamzele 14 let, vzdy na mne byla pece co se tyka uklidu a vareni, muz mel na starost zahradu, opravy apod. Vzdy jsme spolu diskutovali veskere zmeny..zacalo to asi pred pul rokem, muz me zacal brat jako samozrejmost za nic nepodekoval, zacal z nej byt gaucak a z nej na mne pokrikoval at mu prinesu to a to. Na to jsem nepristoupila tak mi vzdy rekl „jsi zla“. Mel ted zdravotni problemy tak jsem se ho ptala jak se ma, jestli ho neco neboly apod, me dneska hrozne chytil zlucnik a hrozne se divil, proc neni vecere a lezim v posteli. Minuly vikend jsme meli jit na turu, ale v patek oznamil, ze ma kamos rozlucku ze svobodou a ze prijede az v nedeli. To mi bylo lito a rekla jsem mu ze to neni fer „ses trapna“ nic vic nerekl. Jeste mi dnes oznamil, ze objednal stavebni firmu na garaz! Ano mluvili jsme o tom ale v ramci pristich roku a jeste o hodne prepiskl rozpocet. A zase jsem byla za trapnou. Uz me s nim nebavi ani sex, nevim jestli ma nejakou stredni krizy nebo co, ale pripadam si jak sluzka a nekdy az jako otrok. Nikdy nic nepochvali ale kdyz treba omylem nasypu granule mimo misu tak me sjede jak jsem neschopna. Driv takovy vubec nebyl ikdyz nemusel tak v kuchyni obcas pomohl nebo vyluxoval. Jeste ted zacal, ze vsechno musi mit hned, bavili jsme se ze az bude tepleji tak zorame travnik a vysadime novy, hned druhy den jel koupit nejaky stroj a zahradu rozryl jak krtek a ted to tu vic nez mesic lezi ladem, kdyz se pram kdy to dodela, tak az bude teplo, rikam ze presne o tom jsem mluvila a on ze jsem nic takoveho nerikala :zed:… je mi to hrozne vsechno lito a nevim jestli jsem byla slepa nebo co to do nej vjelo. Vzdycky byl pred ostatnimi takovy trosku namistrovany a ted si to zkousi na mne…nejvic me mrzi ze kdyz se vecer potkame ze se nezepta jaky jsem mela den, co noveho. Kdyz se zeptam ja tak bud „dobry“ „nic“. Driv mu pusa jela a ted travi volny cas sledovanim videi nebl hrani her. Asi mi nikdo neporadi co s tim a ja si alespon ulevila :kytka:

On se nezměnil. Je ty jsi prozřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 23:43
@Anonymní píše: :hug: soucitim. Mam to stejně. Ovšem změna přišla po narozeni dítěte. Do te doby super, doma dělal vše, pomáhal, normálně jsme si děkovali, přáli dobrou noc..
Teď je to tragédie. Slovo prosím zapomněl, vše je problém, hned startuje a jen leží u pc. Teda abych mu nekřivdila o dítě se stará ukázkově.
Už jsem si s nim sedla co se děje, že mě to takhle nebaví žít. Svádí to na to, že teď nejsou zakázky, že je z toho na nervy..nicmeně se nic po rozmlzvě nezměnilo. Rozejit se ho prý nenapadlo. Mně uz bohužel mnohokrát.
Nemá ten tvúj taky třeba problém s prací?

Nene praci to neni, to bylo prvni co me napadlo, a sla zkontrolovat ucty a vse ok. Pak me jeste napadla jina zenska, ale to pochybuju, byl 10 tydnu na ho jen dvakrat musel pro neco do kanclu a to jsem jela mezitim nakoupit a ted jezdi prvni tyden do kancelare a jeste jezdi driv a hned na gauc :roll: jinak tez soucitim

• Citovat
  • Nahlásit
19345
14.5.20 23:45

Ono manzele se malokdy meni k lepsimu. :think:
Ale to vlastne asi ani manzelky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5304
15.5.20 00:01

Nějak mi tam chybí tvoje reakce na tohle jeho chování. To se prostě necháš peskovat, mlčíš a nic mu na to neřekneš?? Nemáš pusu?? Já bych mu hned ukázala, jak umím být „zlá“… :cert:

Línej, sebestřednej a zamindrákovanej primitiv. Nemá k tobě absolutně žádnou úctu, ale to ty sama k sobě zjevně taky ne, takže… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 00:07

@Ms.Ragdoll rekla jsem mu ze se takhle nebude chovat k vlastni zene a at si todle zkousi nekde ve chlive, ze si zaslouzim respekt a uctu. Jeho reakce? Ze je muj muz at ho taky mam v ucte a odesel do dilny. Pak na mne tri dny nemluvil, to mne ubijelo tak jsem zacala delat jakoze nic, tak par dnu byl normalni, ale pak se videl s kamaradama a zase stejne chovani :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5304
15.5.20 00:26
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll rekla jsem mu ze se takhle nebude chovat k vlastni zene a at si todle zkousi nekde ve chlive, ze si zaslouzim respekt a uctu. Jeho reakce? Ze je muj muz at ho taky mam v ucte a odesel do dilny. Pak na mne tri dny nemluvil, to mne ubijelo tak jsem zacala delat jakoze nic, tak par dnu byl normalni, ale pak se videl s kamaradama a zase stejne chovani :zed:

CHYBA.

Na hrubej pytel patří hrubá záplata. 8) Měla jsi mu v tom naopak pěkně vymáchat rypák. Ukázat mu, jakou „úctu“ si takovej manžel zaslouží.

Dělat si svoje a když myslím svoje, tak tím opravdu myslím svoje. Ani suchej chleba bych mu nepodala, nehnula prstem, neměla bych čas. :nevim:

Ty nemáš žádné koníčky a své věci? Užívala bych si volna, chodila si kam by se mi chtělo a kdy, klidně bych si zajela na wellnes, a jeho totálně ignorovala. Ať se stará sám, copak jsi jeho služka?

A jak začal takhle před kamarádama, jéé to bych si užila… :lol: Já jsem v tomhle hrozná mrcha :mrgreen: Aneb jak se z lesa volá… 8)

Jinak by mě zajímalo, jakým stylem mu odpovídáš, když na tebe takhle vystartuje? Možná bys měla značně přitlačit v razanci a celkově být razantnější…

Příspěvek upraven 15.05.20 v 00:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
15.5.20 00:33

Klidně to může být nějaká krizička středního věku. Otázka je co ho žere, sebralo a jestli ti to vůbec chce říct.

Možností máš hromadu - nechala ho milenka, přišel ti na milence, podrazil ho kamarád, zadařilo se nepříteli, zemřel spolužák nebo se rozvedl, potichu přichází nějaký zdravotní problém - takový vysoký tlak, neléčená cukrovka…

A nebo je to celé naopak a své chování měníš ty a on na tebe jen dost nešťastně reaguje. Tím se jen ujišťuješ, že problém je u něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
991
15.5.20 00:35

A nema nejaky jeho kamarad novou pritelkyni? Jestli neposloucha vychloubani kamarada o mlade, uzasne kocce apod.? A pak prijde domu a resi se travnik a zlucnik… To mi jen tak prijde podle tveho prispevku, ze ho doma ceka jen vopruz. Na druhou stranu se chova jak hulvat, takze hledam pricinu nez ze bych takoveho nevychovance omlouvala. Rekla bych, ze panove starnuti nesou hur nez zeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 00:35

@Ms.Ragdoll kdyz to slo tak jsme kazdy jezdili obcas na vikend se svymi prateli, on ma motorky, auta, ja s holkama vina, ty lazne, ale to ted nejde bohuzel. Ale to chovani zacalo mnohem driv nez zacala karantena. On je takovy, ze kdyby nedostal jidlo tak naprotest si bude drzet hladovku a tlaskat se sladkostmi a chytne ho zaludek nebo zlucnik jen aby mohl rict „vidis za to muzes ty“ nevim kde se stal ten milnik, nekdy vloni v lete rekla bych… nevybavuji si zadnou zasadni udalost nebo situaci aby se z neho stal takovy sobec.

• Citovat
  • Nahlásit
5304
15.5.20 00:43
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll kdyz to slo tak jsme kazdy jezdili obcas na vikend se svymi prateli, on ma motorky, auta, ja s holkama vina, ty lazne, ale to ted nejde bohuzel. Ale to chovani zacalo mnohem driv nez zacala karantena. On je takovy, ze kdyby nedostal jidlo tak naprotest si bude drzet hladovku a tlaskat se sladkostmi a chytne ho zaludek nebo zlucnik jen aby mohl rict „vidis za to muzes ty“ nevim kde se stal ten milnik, nekdy vloni v lete rekla bych… nevybavuji si zadnou zasadni udalost nebo situaci aby se z neho stal takovy sobec.

A co jako? Copak jsi jeho matka? Je dospělej, zná svůj zdravotní stav. Pokud by se zachoval takto, může si za to sám. Však je to jeho žlučník, ne tvůj. :nevim:
I cvičená opice zvládne udělat salát. :nevim:

To co píšeš, není žádný argument proto, mu neustále ustupovat. :nevim:

Mluvila jsi s ním o tom, proč se tak chová? Co mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 00:48

@Ms.Ragdoll me prijde ze se za kazdou cenu snazi ze mne udelat tu nejhorsi. 22 let jsme meli krasny vztah a manzelstvi a ted todle… :( nikdy jsem ho nenahanela, respektovala ty chlapsky akce, ze kterych se ostatni manzelky hroutily a naopak. Ustali jsme spolu moje potraty i psychicke dno…Rekl mi ze se chova normalne, ze mam preludy 8o Nechapu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 06:36
@Anonymní píše:
Nene praci to neni, to bylo prvni co me napadlo, a sla zkontrolovat ucty a vse ok. Pak me jeste napadla jina zenska, ale to pochybuju, byl 10 tydnu na ho jen dvakrat musel pro neco do kanclu a to jsem jela mezitim nakoupit a ted jezdi prvni tyden do kancelare a jeste jezdi driv a hned na gauc :roll: jinak tez soucitim

Tak jestli ho tam něco žere? Promluvit si s nim zkoušela co se děje že se tak chová?
Jinak se teda musim docela smát..je to jak bys psala o tom mym. Taky drží protestní hladovky :lol: akorát pak nevyhrožuje že mu ničim zdraví, ale že nekoupil jídlo za tisíce aby pak jed konzervy :D no jo, když mi odmítá uvařené 3 dny s tím, ze nic nechce a už jedl..a pokoutně tu jí konzervy. A ja holt jeden den v týdnu kdy se zrovna uráčí jíst nevařím a řeknu mu, ať si veme konzervu. Jeho boj.
Ale jinak ten muj ma tedy věkově krizi středního věku dávno za sebou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat