Manžel se do mě naváží a já se cítím osaměla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evula77
Nováček 4 příspěvky 26.03.18 15:26
Manzel si me nevazi a ja se citim osamela

Holky, nevim kde zacit… posledni dobou je toho na me moc… mame doma dve deti, prvni 3 roky, druhe 3 mesice. I kdyz jsem doma s holkama, chybi mi muz vedle me…jenze i kdyz je doma s nama manzel, necítím se lepe, stale osamělá. Posledni dobou se totiz dost hadame a odcizujeme se…ne nevadi ty hadky takove (vsude se obcas kaudy chytne)ale zpusob mluvy meho manzela… kdyz se nastve, zacne mi nadavat do hajzlu, zmetku, krav a nema problem ti rozsirit i na me rodice napr.muj otec je nanicovaty zmrdsky apod. Kdyz mu reknu, az se uklidni, ze mi vadi ty jeho sproste nadavky (rve na me i na verejnosti),tak mi odpovi, ze pokud on uzna, ze si to zaslouzim, bude to delat… jak to mam zmenit? Ja takhle nechci zit…a nedokazu si ho posledni dobou vazit..ale mam ho jeste trochu rada, tak odchazet jeste nechci…odcizujeme se a to vede jen k tomu, ze se rozejdeme…ale my mame deti…vim ze si to protiřečí, ale neumim to lepe popsat. Mam ho milovat, kdyz nejsem v jeho ocich partnerka, ale sluzka (proc by po sobe zasunoval židli a odklizel talirek, kdyz dojedl, kdyz jsem ted zena v domacnosti a to je moje prace)… do toho všeho pro nej me nazity nejsou tak podstatne jako ty od jeho maminky… mamka zavola a manzilek leti… ona se o nej dobre starala, takze on ted pomaha ji… vola mu denne a dost casto neco potrebuje vyridit nebo pomoct… ja jsem pak doma sama s holkama… jsem v takove fazi, ze se neumim radovat, kdyz s nama travi cas…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 26.03.18 15:28

Poslední dobou - co to znamená, od 2. dítěte třeba, změnilo se něco?

PaniBovaryovaaa
Kecalka 231 příspěvků 26.03.18 15:32

No, takhle si ideálního muže nepředstavuji a jsem vcelku přesvědčená, že od nadávek, výhružek není daleko k násilí - obojí je prostě o tom, že neumí zpracovat hněv, emoce. Takže z takového chlapa bych byla leda vystreslá. Ona se rodina nemusí rozbíjet jen kvůli alkoholu, dluhům atd., jsou i „menší“ důvody, nicméně pokud jsou ty důvody pro tebe neakceptovatelné a druhá strana není ochotna nápravy, tak co? Přežiješ život nespokojená? Ve vztahu kvůli dětem? Nebo si uvědomíš, že takhle žít nechceš a nemusíš a třeba jednou potkáš opravdu toho pravého a poznáš, že nemusíš být pro chlapa jen služka a osoba určená na vybíjení zlosti. Celkově k tobě nemá partnerský, rovnocenný vztah, ale nadřazený (on uzná, že si to zasloužíš, tak se tak bude chovat, on to neuklidí, protože ty jsi jeho služka atd)

Příspěvek upraven 26.03.18 v 15:35

VeruKol
Povídálka 46 příspěvků 26.03.18 15:34

Podle toho, co píšeš, jde o domácí násilí. To totiž nemusí být jen fyzické, ale i psychické, ať si každá promyslí, co je horší. Co dělat v případě domácího násilí je myslím víc než jasné.

bigl
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 26.03.18 15:43

Dřív se takto nechoval? Nenadával ti? Moc se mi nechce věřit, že začal až teď.

Anonymní  26.03.18 15:54

Mám to podobně, i když v menší míře. Jsme spolu 15 let, dvě malé děti. Po narození druhého dítěte přišla krize. V hádkách manžel neumí zpracovat hněv. Došlo to tak daleko, že mi (i před dětmi) řekl, že jsem svině, kráva. Nebo uráží bez nadávek. Dřív to nedělal. U nás to trvá asi 2 roky, teď se to trochu zlepšuje, tak ve zlepšení doufám. Není to tedy denně, urážka, která překročí mez, třeba 2 krát měsíčně? I tak trpím, trápí mě to. Vím, že toho má manžel hodně - v práci, pomáhá s dětmi.. A že to zhoršuje stres, únava.

Anonymní  26.03.18 15:58

Jinak když mu to jeho nadávání vyčtu, řekne mi, že si za to můžu sama, že ho nemám štvát :zed:
Anonymní z 15:54

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 26.03.18 16:02

Ja fakt nechapu, jak muze zenska s takovyma barbarama zit :zed: Ja bych nemohla, i kdybych mela zit o chlebu a vode.

Evula77
Nováček 4 příspěvky 26.03.18 16:08

@Elishka1
Nadavky jsou od zacatku vztahu.. po 14 dnech chozeni mi tekl, ze jsem krava. A asi jsem, ze jsem mu nesbalila veci a nevyhodila ho, sama jsem totiz vedela, ze to nebude naposled…tehda se omlouval a ja tomu chtela verit..jenze ted zadnou litost neprojevuje spis naopak, vsak si to zaslouzim… vim, ze si za tuhle situaci muzu sama. Tusim, ze az se vrátím z mateřské do prace odejdu od nej,. Jen ještě vydrzet 2,5roku.. jinak neverim, ze si najdu toho praveho, vybiram si stale stejne typy muzu.. jako byl muj otec(otec mamku bil, ponizoval, urazel, vyuzival) jestli dostanu prvni facku, vim, ze to je konec, tady mam jasno

Jenze tady je to horsi… hodne uvazuju, ze nemame spolecnou budoucnost, ale podle mych rodicu nejsou nadavky duvodem k rozvodu. I podle jeho mamky. Nemam byt k nemu tak narocna. Vzdyt chodi do prace a o vikendu rekonstruuje druhy byt. Ale ja to jako omluvu nevidim.. kdyz se na neho zlobim, nenadavam mu a v tu chvili si o nem tsky nemyslim nic hezkeho

Příspěvek upraven 26.03.18 v 16:21

Uživatel je onlineČerná vdova
Kelišová 7184 příspěvků 26.03.18 16:19
@Evula77 píše:
@Elishka1
Nadavky jsou od zacatku vztahu.. po 14 dnech chozeni mi tekl, ze jsem krava. A asi jsem, ze jsem mu nesbalila veci a nevyhodila ho, sama jsem totiz vedela, ze to nebude naposled…tehda se omlouval a ja tomu chtela verit..jenze ted zadnou litost neprojevuje spis naopak, vsak si to zaslouzim… vim, ze si za tuhle situaci muzu sama. Tusim, ze az se vrátím z mateřské do prace odejdu od nej,. Jen ještě vydrzet 2,5roku.. jinak neverim, ze si najdu toho praveho, vybiram si stale stejne typy muzu.. jako byl muj otec(otec mamku bil, ponizoval, urazel, vyuzival) jestli dostanu prvni facku, vim, ze to je konec, tady mam jasno

Tak to bychom dochodili. :?
Já jsem se tohle dozvěděla po necelém roce soužití s jeho rodiči. Za další rok a půl jsem sbalila děti a odstěhovala jsem se. Pak jsme se rozvedli.
Proč neodejdeš hned? Čí je byt nebo dům, kde bydlíte? Nehledej pana pravého, když ses ještě nezbavila pane nepravého. Pěkně jedno po druhém.
Je mi líto, v čem žiješ. Zažila jsem to před lety a bylo to hodně zlé.

Anonymní  26.03.18 16:20

Koukám, že nás, co nám muž dělá peklo je povícero… Akorát, že jim stále dáváme šanci a doufáme ve zlepšení :zed:. @Evula77
Přeju Ti a té druhé anonymní hodně štěstí a sil!!!
Soucítím s vámi děvčata.
Na svýho chlapa páku bohužel žádnou nemám, ale už jsem se rozhodla od něj odejít. Holky držím vám palce a doufám u vás ve zlepšení :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka:

Evula77
Nováček 4 příspěvky 26.03.18 16:22

Musim vydrzet, nez se vratim do prace..

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 26.03.18 16:28
@Evula77 píše:
Musim vydrzet, nez se vratim do prace..

a do té doby to budou děti vidět slyšet a učit se… no nevím nevím…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 26.03.18 16:29
@Evula77 píše:
Holky, nevim kde zacit… posledni dobou je toho na me moc… mame doma dve deti, prvni 3 roky, druhe 3 mesice. I kdyz jsem doma s holkama, chybi mi muz vedle me…jenze i kdyz je doma s nama manzel, necítím se lepe, stale osamělá. Posledni dobou se totiz dost hadame a odcizujeme se…ne nevadi ty hadky takove (vsude se obcas kaudy chytne)ale zpusob mluvy meho manzela… kdyz se nastve, zacne mi nadavat do hajzlu, zmetku, krav a nema problem ti rozsirit i na me rodice napr.muj otec je nanicovaty zmrdsky apod. Kdyz mu reknu, az se uklidni, ze mi vadi ty jeho sproste nadavky (rve na me i na verejnosti),tak mi odpovi, ze pokud on uzna, ze si to zaslouzim, bude to delat… jak to mam zmenit? Ja takhle nechci zit…a nedokazu si ho posledni dobou vazit..ale mam ho jeste trochu rada, tak odchazet jeste nechci…odcizujeme se a to vede jen k tomu, ze se rozejdeme…ale my mame deti…vim ze si to protiřečí, ale neumim to lepe popsat. Mam ho milovat, kdyz nejsem v jeho ocich partnerka, ale sluzka (proc by po sobe zasunoval židli a odklizel talirek, kdyz dojedl, kdyz jsem ted zena v domacnosti a to je moje prace)… do toho všeho pro nej me nazity nejsou tak podstatne jako ty od jeho maminky… mamka zavola a manzilek leti… ona se o nej dobre starala, takze on ted pomaha ji… vola mu denne a dost casto neco potrebuje vyridit nebo pomoct… ja jsem pak doma sama s holkama… jsem v takove fazi, ze se neumim radovat, kdyz s nama travi cas…

Ja můžeš mít ráda chlapa, který ti vulgárně nadává?? To nedávám…jo jednoho podobného cholerika jsem už poslala do oběhu a od té doby chlapa co by mi řekl adresn sprosté slovo nikdy..

růžový achát
Závislačka 3430 příspěvků 26.03.18 16:33

Další de.bil na obzoru,, chlapi to je metla lidstva :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama