Manžel si našel přítelkyni . . . prý se cítí sám

Anonymni
18.6.09 06:49

Manžel si našel přítelkyni . . . prý se cítí sám

Ahoj ve spolek, jsem vdaná už 5 let a máme prvního 4měsíčního syna. Manžela mám ráda a myslím, že mne má rád i on. Moc se nehádáme, o všem se snažíme rozumně promluvit, ale poslední dobou jsem měla pocit, že se něco děje. Asi intuice či co, no prostě mi to nedalo a projela jsem mu telefon. Našel si ženskou… Jak dlouho se znají nemám tušení, v doručenkách byly začátky sms typu..nemůžu pracovat myslím na tebe, voním stále tebou, zažijeme spolu ještě plno pěkného…Dost mne to vzalo a tak jsem se ho zeptala, jestli ho něco trápí, jestli mu něco vadí. Povídal, že toho má v práci moc a že to tam nějak teď nejde, že si stále nemůže zvyknout na bydlení na vesnici, kam jsme se loni přestěhovali, že je strašně utahanej a nic se mu nechce. Když jsem se ho přímo zeptala jestli někoho má, tak odpověděl, že má jen mne a vše zapřel. Tak jsem ho ujistila, že pokud bude chtít, tak se přestěhujem zpátky do města, pokud bude chtít a že ho mám ráda, že mi na něm záleží a nechci ho ztratit. Řek mi taky že mne má rád, plakal…ale o své známosti mi nic neřekl. Ráno mi po tomhle rozhovoru řekl, že se poslední dobou cítí strašně sám, že se z baráku odstěhovat nechce, když vidí, že jsem tu šťastná, že je toho na něj nějak moc a že je zoufalej. Mám pocit, že mne má pořád rád,má rád i syna, ale nějak mu to s ním nejde. Sex nemáme, není na něj nějak čas ani chuť. Domů chodí z práce pozdě, často je na služebních cestách, nevím kdy má čas se s ní stýkat. Jen nechápu, že mi dokáže lhát do očí. Co mám dělat? Opravdu ho nechci ztratit. Mám mu říct, že vím, že někoho má? Dokážu mu vůbec ještě věřit? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.6.09 08:00

Ahoj zakladatelko,
no myslím, že Tvůj manžel je typicky nevěrný.Všechny jeho výmluvy, proč není sex a proč se cítí zoufalý.
Kde bere na milenku čas?No třeba právě na těch „služ. cestách“ nebo když je „dlouho v práci“!Promiň, ale zaráží mě, že Ti to nedochází :? .
Snaží se v Tobě alibisticky probudit pocit marnosti, lítosti, pocity viny (že Ty jsi přece na vsi šťastná, on se Ti vlastně částí obětuje!) - no typické.

Omlouvám se za upřímnost, ale měla bys vědět, zda s ním chceš být či ne.SMS jsou vskutku intimní a třeba já bych je překousávala jen těžko :evil:
Sex s Tebou nemá, ale s jinou ano - proč?Protože s Tebou nechce.Mrzí mě to, ale zřejmě je to tak.
Máš na výběr jen ze dvou možností:

1. buď nic neřekneš, odpustíš mu a počkáš, jak se situace vyvine nebo
  2. mu vše řekneš a začnem situaci řešit (ulitmátum - rozvod, odpuštění a náprava nebo možná odejde i on od Tebe za svou novou ženou)
    Držím Ti moc pěsti, ať se rozhodneš správně a dobře to pro Tebe dopadne, ať je to jakkoli :!
  • Nahlásit
  • Citovat
4858
18.6.09 08:05

Pokud bych napsala svůj názor,opakovala bych to,co napsal anonym přede mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
18.6.09 08:16

Milá Inko, za prvé Tě obdivuji, že jsi mu ten mobil neomlátila o hlavu!
Ano, i já souhlasím s Inkem 2, má naprostou pravdu. Držím ti palce, abys v sobě našla sílu ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
18.6.09 08:36

Haha, služebky 8) A přesčasy…
Asi by ses divila, kde ty přesčasy tráví :(

Je mi tě líto. Nicméně nenapíšu nic jiného než anonym v 8:00.
Buď to budeš snášet a čekat, jak se to vyvine, nicméně to je nadlouho a možná u toho přijdeš o nervy.
Nebo mu sbalíš věci a vykopneš ho s tím, že se ti dělá špatně už jen z pohledu na něj. Ovšem budeš s prckem sama, nebudeš mít penízky a budete řešit společný majetek a tak.

Osobně bych šla do druhé varianty, protože bych s ním nevydržela v jedné místnosti (zkušenost). A taky to rozetneš hned, nečeká tě rok bezesných nocí. Ale já mimčo teprv čekám, tak se mi to asi kecá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
18.6.09 08:37

Mmch. fakt nechápu, jak může nějaká žena spát s čerstvým otcem. To mi přijde vůči té druhé ženě jako podraz největšího kalibru (podraz ze strany toho chlapa ani nehodlám rozebírat).

A taky nechápu, proč lidi ty zamilované SMS hned nemažou… byl by klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
18.6.09 08:46

A kde je psáno, že ta druhá ženská ví všechno o jeho rodinných poměrech a že mají malé mimčo? Chlapi v takových případech bajkaří kudy chodí.

• Citovat
  • Upravit
4858
18.6.09 09:16

chuanitka nezlob se na mě,ale nevidím nic špatného v tom,když nějaká žena spí s čerstvým otcem,pokud je úplně cizí,s manželkou svého milence se nezná.Proč by to nedělala?Ona nic špatného nedělá!!To ten chlap podvádí svou manželku,on jí zradil,ublížil,on s ní má dítě,ne ta ženská (milenka).
Když to nevadí jemu,proč by si s tím měla lámat hlavu ta ženská?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
18.6.09 09:36

Jaru: To jsem nerada, že to vyznělo, jakože za to může ta cizí baba. Jasně že primárně za to může ten chlap. Je to od něj sposťárna největšího kalibru.

Já jen nevím, prostě mám nějakou brzdu… kdyby se o mně ucházel chlap a já zjistila, že je ženatej, no budiž, třeba jim to neklape a tak, záleželo by na okolnostech. Ale promiň, kdybych zjistila, že má 4měsíčního prcka, tak bych ho rovnou poslala do pr* a ještě nakopala špičatou okovanou botou. Nějaká ženská solidarita snad existuje ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
18.6.09 10:06
chuanitka píše:
Jaru: To jsem nerada, že to vyznělo, jakože za to může ta cizí baba. Jasně že primárně za to může ten chlap. Je to od něj sposťárna největšího kalibru.Já jen nevím, prostě mám nějakou brzdu… kdyby se o mně ucházel chlap a já zjistila, že je ženatej, no budiž, třeba jim to neklape a tak, záleželo by na okolnostech. Ale promiň, kdybych zjistila, že má 4měsíčního prcka, tak bych ho rovnou poslala do pr* a ještě nakopala špičatou okovanou botou. Nějaká ženská solidarita snad existuje ne?

Já mslim, že ne.
Chlap řekne, že má doma bůhví jakou megeru, blabla, tak ho ta milenka spíš lituje…

Mně přijde, že manžel neunesl narozwení dítěte, asi se netočí vše kolem něj… možná i manželka nevypadá po porodu tak atraktivně (ale možná jo, to beru spíš podle sebe).

Co dělat, těžko říct. Buď ho vyrazit, nebo počkat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.6.09 10:39

Na milenku má čas právě při těch pozdních příchodech a služebních cestách. Určitě mu to ale řekni že to víš jinak se to nikdy nevyřeší, ale nejdřív si připrav odpověď na to až se zeptá jak to víš ( pokud nebude urputně zatloukat, to žes mu projela mobil hlavně neříkej ). Věřit i po tomdle ještě lze ale ztracená důvěra se těžko obnovuje, musel by na tom pracovat hlavně tvůj manžel. Bylo by dobrý zjistit jak to má manžel k té ženě s city, pokud je zamilovanej je to celkem ztracený, pokud ne dá se něco dělat. Osobně si myslím že na té situaci má velkej podíl sex, zkus změnit tudle stránku.

• Nahlásit
  • Citovat
4858
18.6.09 10:42

chuanitka,tak třeba ty jsi taková,že by jsi ho poslala někam a ještě nakopala,já třeba ne (dávám příklad).Mě by to nezajímalo jestli doma dítě nemá,nebo jestli jich tam má 5 a dvě manželky.Já vím,je to pro tebe třeba hnusný,když to ted čteš,ale je to tak.
A to,že bych měla ženatého by mě naopak vyhovovalo :wink: .Nemusela bych mu prát,vařit,žehlit,uklízet po něm,prostě bych si s ním jen občas vyšla,pak skočila do postele a nazdar,zase se ozvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
18.6.09 12:21
Jaruna píše:
chuanitka,tak třeba ty jsi taková,že by jsi ho poslala někam a ještě nakopala,já třeba ne (dávám příklad).Mě by to nezajímalo jestli doma dítě nemá,nebo jestli jich tam má 5 a dvě manželky.Já vím,je to pro tebe třeba hnusný,když to ted čteš,ale je to tak.
A to,že bych měla ženatého by mě naopak vyhovovalo :wink: .Nemusela bych mu prát,vařit,žehlit,uklízet po něm,prostě bych si s ním jen občas vyšla,pak skočila do postele a nazdar,zase se ozvu.

tak tenhle příspěvek,mě dneska rozesmál,díky :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
18.6.09 12:22

Ach jo,tak já mám zkušenost pouze s té druhé strany,balil mě chlap o ,kterém jsem věděla,že je ženatý a má malého synka.Pravda je ,že jeho žena vážila kolem 130kil,ale takovou si jí bral.Já jsem ho tehdy poslala do prd… s tím,že rozhodně nehodlám rozvádět rodinu a brát tátu malému děcku,to,že to potom udělala má sestra na ,kterou to zkusil také je jen ukázka toho jak moc jsme odlišné a to i když jsme třeba i sestry jako to bylo v mém případě.Každopádně,vůbec jsi neměla do toho mobilu lézt,někdy je lepší nevědět.A pokud už jsi to udělala tak máš opravdu jen 2 možnosti.Já bych volila tu druhou,prostě bych mu řekla,že vím a ať si sbalí a až bude mít jasno ať dá vědět.Hele já jsem vdaná 12let a vím na 100%,že můj muž se za tu dobu jednou líbal s jinou ženskou(měli jsme krizi a on se mi okamžitě ještě týž večer přiznal),tak jsem to vcelku přešla,jen jsem si tak trochu hlídala jeho komunikaci s ní,protože ona mu volala a psala ještě dlouho potom,ale můj mužskej jí z počátku odpovídal,že to byla chyba,později už nereagoval.Kdyby ovšem reagoval a pokračoval a třeba jen jednou se s ní sešel tak letěl.Ona totiž důvěra je něco co se velmi rychle ztratí a velmi těžko hledá…a ty můžeš zbytek života(pokud nezvolíš konfrontaci),přemýšlet kde zrovna je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
18.6.09 13:02

Jo, projíždět mobily - to se nevyplácí :wink:
Asi má ten tvůj mužíček doma od tebe všechno pod nosem a o nic se nestará. Bych ho trochu zapřáhla do domácích prací, nebo péči o dítě, to by ho ty přesčasy přešly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama