Manžel si nechává i to, co patří nám všem

Anonymní
13.4.21 22:01

Manžel si nechává to, patří nám všem

Ženy a muží,

potřebo v ala bych to vysvětlit. S manželem jsme spolu 18 let a máme dvě děti. Z mého pohledu manželství docela klape, i když to chce hodně trpělivosti ode mě. Bydlíme v domku, který nějak opravujeme a manžel dostal ještě takový hodpodářský dvůr, kde je i rodinný dům, který jsme koupili. Je to taková chata, manžel je ta hodně rád.
No a já jsem zjistila, že tchýně, která bydlí 165 km daleko a které občas pošlu po manželovi jídlo na několik dnů, mi třeba pošle domácí vajíčka a brambory, ale manžel si je nechá tam a nedoveze je. Asi je pak tam sám jí nebo nevím. Teď dostal zadarmo i nějaké maso a ani jsem nevěděla, že koupil mrazák a zase maso si nechal. O tom jsem se dozvěděla, když mu mrazák nešel a maso zamsmrádlo, tak ho přivezl. Já vůbec nechápu, proč to dělá, když jsem se ho na to zeptala, tak neodpověděl či případně řekl, že já toho mám dost (no musím koupit, když nemáme, že?). Tušíte, proč to dělá? Napadá vás něco? Mám ho nechat být a mávnout nad tím rukou anebo ho nutit, aby to vždycky všechno dovezl? Vždyť já ani nevím, že tchýně něco poslala…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8390
13.4.21 22:07

Jsi si jistá, že je tam jí sám jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2524
13.4.21 22:08

Protože ti zdědkovatěl. Ve středním věku se jim něco skřípne v budce a stanou se z nich strašný šašci. Normálně by je odvezli do šaškárny, ale už teď jsou narvaný… Vydrž bude hůř 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
13.4.21 22:08

Tak ty nic neposílej tchýni. A manžela bych upozornila, že vy jste rodina a jestli si hodlá jet jen na sebe, tak je sobec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
13.4.21 22:09

Jsi si jistá, že jste ještě pořád manželé? 8o :think: mi to připadá, jako kdyby si nenápadně budoval domácnost jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
13.4.21 22:09

No, jestli tam tráví i noci, tak bych byla ráda, že si tam sám vaří. Spíš ale věřím, že nad tím mávne rukou, hodí do lednice/mrazáku a v okamžení vypustí z hlavy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
13.4.21 22:10

Nejspíš jako každý správný chlap zapomene při odjezdu z chaty, že neco dostal a měl by to dovést domů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
13.4.21 22:13
@JancaS84 píše:
Jsi si jistá, že je tam jí sám jo?

Psssst, nebo tady z toho bude další nevěra!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
13.4.21 22:40

A jak daleko je ta chata? To jsem nějak nepochopila. To je někde těch 165 km u tchýně?
Já osobně bych to viděla, že tam nejí sám, proč jinak by to tam skladoval..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
13.4.21 22:53

Třeba jen dělá zásoby na horší časy nebo si to tam nechává na dobu, kdy bude/budete tam. :nevim: Ale zas kdyby mi řekl, že já toho mám dost, tak bych asi odpověděla, že jemu teda vařit nebudu, když je takovej lakomej. Ať si uvaří z toho co mu dala mamka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
13.4.21 23:39

Tak zase o to míň bere z toho, co máte doma, ne? Ale moc to nechápu, zní to spíš jako když si každý jedete na svém písečku (on si schovává, ty máš dost…), než že jste manželé. Ale pokud si tam syslí proviant a zároveň si bere jídlo s sebou z domu, tak to divný je. Možná bych tam jednou za čas zajela s ním, hele :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4924
14.4.21 00:20

Joooo můj otec taky vegetil v bytě a my byli v baráku. Navezl si tam jídlo atd. Prý ten byt drží pro nás. A ejhle on tam vegetil s kolegyní z práce. :mrgreen:
A pak že si potřebuje psychicky odpočinout. No každý to bereme jinak no.
Nechápu moc že jste manželé a že vlastně jeden tráví čas s detma a druhý je na nějaké chatě či co…
Důvod?!?! Nebo důvod proč tam nejezdite spolu?
No snad tam vegeti sám. :mrgreen: Jen co dělá s tím jídlem… To fakt nechápu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
14.4.21 00:34

Nemám tušení proč to dělá, ale Já bych na něho nasadila detektiva. Takový Colombo by si poradil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7476
14.4.21 00:48

Protože za vším nevidím hned nevěru, tak mě jako první napadá, že je to sobec. Dostane něco od maminky a automaticky ho popadne pocit, že na to má vlastnický nárok. Tak si to vezme na chatu, aby tam nebyl o hladu… A klidně bych to přisuzovala i již zmíněnému dědkovatění. Už jsem o tom slyšela (nejvíc teda od tchyně a můžu potvrdit), že se s věkem z chlapů stávají čím dál tím větší sobci. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
14.4.21 06:43

Já bych ho tam jela párkrat zkontrolovat :mrgreen: ikdyž je to 165km (jestli to dobře chapu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat