Manžel si opakovaně píše s jinýma

Anonymní
31.5.21 18:55

Manzel si opakovane pise s jinyma

Ahoj holky,
uz tu podobne diskuze urcite byly. Ale ja jsem uplne v haji a nevim co delat dal. Nahodou jsem manzelovi zahlidla v telefonu zpravu, ve ktere pise kolegyni z prace dost lechtive veci, jak po ni touzi, nemuze na ni prestat myslet a podobne. Vubec nevim, co mam delat. Nikdy bych to do nej nerekla. V prvni chvili jsem mu chtela rict at se sbali a jde do haje. Ale mame trileteho chlapecka a druhe dite cekam. Fakt bych si nemyslela, ze me tohle nekdy potka. Myslela jsem si, ze mame fungujici rodinu, hezke zazemi pro deti a ted tohle. Za chvili se vrati domu a ja vubec nevim, jak reagovat. Neco podobneho uz se nestalo poprve, rikam si, ze jsem pekna krava…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
800
31.5.21 19:02

Pozdě bycha honit. Psal si s jinejma, píše a asi bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
31.5.21 19:05

Buď mu to budeš tolerovat a hrát si na šťastnou rodinku, nebo jít od sebe… když to neudělal poprvý, tak to nebude ani naposled

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4081
31.5.21 19:07

Dělá to spousta zadaných chlapů (a i spousta zadaných žen). Teď je otázka, jestli si jen virtuálně honí ego nebo chce přejít k činům. Nicméně ti to nepřizná, takže otázka je, jestli má vůbec cenu se ptát, co s tím zamýšlí dál. A recidivista se většinku už nepolepší. Buď se s tím smíříš nebo odejdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
31.5.21 19:11
@akavi píše:
Dělá to spousta zadaných chlapů (a i spousta zadaných žen). Teď je otázka, jestli si jen virtuálně honí ego nebo chce přejít k činům. Nicméně ti to nepřizná, takže otázka je, jestli má vůbec cenu se ptát, co s tím zamýšlí dál. A recidivista se většinku už nepolepší. Buď se s tím smíříš nebo odejdeš.

Tak kdyby si chtěl jen virtuálně honit ego, tak bude psát nějaké kočeně ze seznamky, ne kolegyni z práce :think:. Tohle je o dost horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4081
31.5.21 19:14
@ropucha 02 píše:
Tak kdyby si chtěl jen virtuálně honit ego, tak bude psát nějaké kočeně ze seznamky, ne kolegyni z práce :think:. Tohle je o dost horší.

Tak on si může honit ego psaním zpráv známé a v reálu by nic neudělal (jsou i tací), případně by ho kolegyně nepřipustila. Je to blbý ze všech stran, když má doma těhotnou partnerku a dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 19:15

Já to řešila kdysi u partnera. Naše výhoda, že v tom nebyli děti, jen hypotéka a majetky. Asi jsem horká hlava, ale konfrontovala jsem ho hned a to z očí do očí (aby nestihl nic vymazat kdybych mu to volala do práce). Na skoro měsíc se sbalila a i se psama odjela na chatu k rodičům (on nevěděl kam). Na jedinou z X jeho sms jsem odepsala a to že mi ublížil si potřebuju v hlavě srovnat, jestli mu dokážu ještě někdy věřit. Ale chápu, že to je s dítětem a těhotenstvím úplně jiný rozmýšlení, co dál.
Ve zkratce po měsíci mých ofuků a potom dlouhé rozmluvě jsme to hodili za hlavu, ale s tím že to byl první a poslední podraz co na mě udělal tím hůř, že trval dýl, byl promyšlenej a uvědomělej. Za ten měsíc si porovnal, že se choval jako hňup a jak by to zasáhlo asi jeho, kdybych to dělala já. Od té doby jsme ok, já se o tom už nezmínila, on je úžasnej, ale pamatuju si…podruhé se ranit nenecham

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64319
31.5.21 19:19

Nestalo se poprvé a Diviš se? Vyrazila bych s ním dveře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 19:37

Mě se líbí, jak by tu každá s ním vyrazila dveře, ale že kolem neznám chlapa, který by nepodváděl nebo tohle nedělal…Nebo takhle u části to přítelkyně nevědí. Ale u velké části ano a jen si hrajou na IG na šťastnou rodinu. Takže otázka, kde všichni z emimina žijou. Vždycky jsou tu se vším hned hotový :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6545
31.5.21 19:50
@Anonymní píše:
Mě se líbí, jak by tu každá s ním vyrazila dveře, ale že kolem neznám chlapa, který by nepodváděl nebo tohle nedělal…Nebo takhle u části to přítelkyně nevědí. Ale u velké části ano a jen si hrajou na IG na šťastnou rodinu. Takže otázka, kde všichni z emimina žijou. Vždycky jsou tu se vším hned hotový :nevim:

A proč anonym? Patříš do té půlky, co ví a hraje si na šťastnou rodinku nebo do té půlky, co neví? A ženy taky podvádějí všechny? Ty taky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
31.5.21 19:52

Zakladatelko, nevím, jestli bych s ním vyrážela nebo nevyrážela dveře, ale vzhledem k tomu, že nejspíše máte majetek dohromady, tak to asi ani dost nejde. Ale co bych udělala je to, že bych ho konfrontovala hned bez nějakých ofuků. Hlavně dělej tak, co je pro tebe únosné s ohledem na tvé těhotenství, ty se nervuješ - nervuje se dítě. Přeji pevné nervy, pokud můžeš odjet na pár dní, asi bych to udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 20:35

Taky jsem si vzdycky myslela, ze bych neco takoveho netolerovala. Vzdycky jsem mela jasny nazor, ale ted, kdyz mam detem rozbit rodinu, tak si to neumim predstavit. Jinak jsem mu to rekla, tvrdi, ze to je jen takova hra. Ze jinou nechce a takove ty reci jak ho to hrozne mrzi.

• Citovat
  • Nahlásit
6545
31.5.21 20:37
@Anonymní píše:
Taky jsem si vzdycky myslela, ze bych neco takoveho netolerovala. Vzdycky jsem mela jasny nazor, ale ted, kdyz mam detem rozbit rodinu, tak si to neumim predstavit. Jinak jsem mu to rekla, tvrdi, ze to je jen takova hra. Ze jinou nechce a takove ty reci jak ho to hrozne mrzi.

Hra? Zeptej se ho, jak bude tolerantní, až si taky budeš takhle hrát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 20:40
@Anonymní píše:
Mě se líbí, jak by tu každá s ním vyrazila dveře, ale že kolem neznám chlapa, který by nepodváděl nebo tohle nedělal…Nebo takhle u části to přítelkyně nevědí. Ale u velké části ano a jen si hrajou na IG na šťastnou rodinu. Takže otázka, kde všichni z emimina žijou. Vždycky jsou tu se vším hned hotový :nevim:

Já jsem z Brna-klidně se stav a můžu povyprávět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 20:41
Jo, to jsem mu taky rekla. Pry to nedomyslel a kdybych to udelala ja, tak by ho to ranilo. Kdyz ja uz mu vubec neverim, nevim, jestli ma cenu s nim byt. Jinak se mame dobre, malemu se venuje, stara se. Ale ma cenu s nim byt jen kvuli tomu?
@Kfětoslava píše:
Hra? Zeptej se ho, jak bude tolerantní, až si taky budeš takhle hrát?
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat