Manžel si píše o sexu s někým jiným

Anonymní
16.3.21 10:30

Manžel si píše o sexu s někým jiným

Ahoj..potřebuju radu, jak se zachovat.. jestli to nějak zkusit přejít nebo to vzdát..
V únoru jsme měli s manželem svatbu, jsem ve 3 měsíci. Byla jsem na 4 dny v nemocnici, protože jsem pořád zvracela. Včera mě pustili. Než jsem šla do nemocnice, tak jsme se pohádali. Do nemocnice mi zavolal 1× jen aby mi řekl, že mluvil s mými rodiči. Jak mi je se nezajímal, nenapsal mi ani jednu zprávu jak mi je. Když jsem přišla domu, tak jediný o co mu šlo, abych se s ním vyspala, což se taky stalo.. Pak se otočil a šel spát. Já ležela vedle něj. Několikrát mu zapípal telefon, který ležel vedle mě. tak jsem ho vzala a podívala se, kdo mu píše. Psala mu nějaká holka- anglicky. Rozklikla jsem to a podívala jsem se. Zjistila jsem, že si psali o sexu, posílali si i intimní fotky. Hned jsem se začla vyptávat a přítel ze začátku zapíral. Tak jsem mu řekla, že to vim, ať nedělá blbého. Nejdřív se vztekal za to, že mu nemam co lézt do mobilu. Pak že to bylo nahrané, že to byl nějakej robot a on chtěl jen zjistit jestli mu do mobilu lezu nebo ne. Je mi jasný, že to je kravina, tu konverzaci jsem četla, šlo tam jen o sex, to že to je Fejk profil zjistil až později. Takových konverzací tam měl asi 3-4. Jenže co teď? Já tohle beru jako podvod. Zklamal mě a moje důvěra je najednou pryč. Nevím, jestli mu to dokážu odpustit. Dost se mi tim zhnusil. Ví, jak nesnáším nevěru a tohle pro mě nevěra je. On se nakonec omluvil, ale co z toho, já šla spát na gauč, on byl do 4 do rána na telefonu a psal si, hrál hry. Že by ho to mrzelo to nevypadá..
Z jedné strany bych ho nejraději vyhodila pryč. Z druhé si říkám, že moje starší dcera (není jeho) je na něj už zvyklá. Že čekáme dítě a nechci na to bejt sama. Ale zase má smysl být s někým u koho nemám důvěru a pořád se trápit kdykoli vezme do ruky telefon nad tím, co tam dělá? Přijde mi to prostě nechutné. Oba jsme mladý, ale to přece neomlouvá to, co udělal..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
782
16.3.21 10:42

Jednim slovem: Nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
16.3.21 10:44

Já bych to sama asi nerozdýchala. Co takhle predstirat ze o tebe má zájem nekdo jiny? treba se domluvit s nejakym kamaradem nekteri chlapi potrebuji vylozene soutezit a nevazi si toho co maji jiste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:47

@Marki1985 taky mě to napadlo, dokonce bych i věděla za kym jít. Ale zase si říkám čím si tím pomůžu..

• Citovat
  • Nahlásit
24011
16.3.21 10:53
@Anonymní píše:
@Marki1985 taky mě to napadlo, dokonce bych i věděla za kym jít. Ale zase si říkám čím si tím pomůžu..
Čím si tím pomůžeš? To se ptáš vážně? No tak on se asi tvým těhotenstvím nezměnil - šla jsi do toho, je to takové, jaké to je. Jsi těhotná, dvě děti bez tatínků to není žádný med. Žít s chlapem, který potřebuje virtuální sex a je ti v podstatě nevěrný taky ne. Tak si vyber.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:59

@hanka.br. A na to mi pomůže že se nechám od kamaráda kupovat? Že budu před svým manželem dělat divadlo jak mě někdo úhaní a přitom mu lhát?

• Citovat
  • Nahlásit
809
16.3.21 11:03

Tak manžel nebo přítel? Toto bych nerozdýchala, ale předpokládám, že takový není až poslední měsíc dva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21306
16.3.21 11:05
@Anonymní píše:
@hanka.br. A na to mi pomůže že se nechám od kamaráda kupovat? Že budu před svým manželem dělat divadlo jak mě někdo úhaní a přitom mu lhát?

Ne, nepomůže, akorát se shodis na jeho úroveň. Jestli ti k životu stačí, že je na něj dcera zvyklá, tak to nech jak to je, on evidentně žádnou chybu nevidí, takže bych nečekala že se něco výrazně změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:11

@Angry_birds manžel. Nemůžu si na to zvyknout, proto někdy používám slovo přítel.

• Citovat
  • Nahlásit
809
16.3.21 11:16
@Anonymní píše:
@Angry_birds manžel. Nemůžu si na to zvyknout, proto někdy používám slovo přítel.

Tak to se manžel pěkně předvádí. Nezajímá se, nerespektuje tě, a evidentně tě má na háku. Zajímá se pouze o sex. A je jedno s kým ten sex bude mít. Takto bych žít nechtěla. A odešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
16.3.21 11:20

Na gauči měl spát on
A Ty v posteli

Minimálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:23

@gebča neměla jsem chuť na něj promluvit ani to aby na ten gauč šel, takže jsem tam šla automaticky já..

• Citovat
  • Nahlásit
9231
16.3.21 11:24

Řekla bych, že to psaní je asi ten nejmenší problém ve vašem vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
16.3.21 12:00

Chova se jak pekne hovadko a paradoxne to samotne psani je na tom snad to nejmensi. Ze ti nezavolal, nenapsal do nemocnice, ze se nezajimal, ze se s tebou bavi jak s onuci a finale, ze nema ani tu slusnost jit a poslat te spat do postele jako tehotnou? No dala bych s ním opravdu vaznou řeč o tom, jestli mu prijde normalni se takto chovat ke sve zene a upozornila ho, ze vazne zvazujes odchod. A pokud se nezmeni, nedivila bych se ti, ze jdes. Ale nekteri chlapi to tak ocividne maji, ze jakmile je zenska nejakym zpusobem v oslabene pozici, zacnou se chovat jako prasátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24011
16.3.21 12:18
@Anonymní píše:
@hanka.br. A na to mi pomůže že se nechám od kamaráda kupovat? Že budu před svým manželem dělat divadlo jak mě někdo úhaní a přitom mu lhát?

Já tý tvý odpovědi vůbec nerozumím. Je to prostě naprosto nedůstojný vztah, ale v tvým stavu a s dalším dítětem důstojnost asi nehledej. Záleží na tom, jak je pro tebe důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat