Manžel si píše s bývalou a zprávy maže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amazonka0
Povídálka 22 příspěvků 21.01.17 21:34
Manzel si pise s byvalou a zpravy maze

Ahoj, prosim o nazory. S manzelem jsme spolu 4 roky, 2 roky manzele. Prede mnou mel nekolik vaznejsich vztahu, s jeho prvni vaznou znamosti byl 7let. Od pocatku naseho vztahu jsem si vsimla, ze mu prave tahle prvni laska pise smsky. Nedeje se to nejak casto, za cele 4 roky jsem si toho vsimla tak asi 3-4×, ten telefon mu neblika denne. Nepatrala jsem po tom, bliknul telefon a protoze mame stejne, zvedla jsem ten jeho a uvidela jeji jmeno. Vcera jsem poprve mela slabou chvilku a ty smsky otevrela. Ona mu psala, jestli si muzou psat. On ji odpovedel, ze jede autem a ze az dojede, tak si muzou psat. To bylo vse. Kdyz jsem se druhy den znovu podivala, tak smsky byly smazane. Ano, vim ze smirovat se nema. O tom tahle diskuze neni. Chci se zeptat, pze mi samozrejme hlavou bezi katastroficke scenare. Mam se ho zeptat, proc si pisou? Nevim, jak tohle resit… Smrdi mi to… To ze to smazal… Jako by neco tajil. Pritom ja mu narovinu rikam, ze jsem napsala byvalemu, ptam se zda muzu s byvalym zajit na pivo. S jinou byvalou se schazel i on a nemela jsem s tim problem. Takze nemam pocit, ze bych ho svym chovanim nutila mi toto tajit, aby mel klid… Mame male dite, neverim, ze by riskoval, ze o nas prijde… Jen tim smazanim v tom proste citim, ze dela neco, co nema. Co vy na to? Pls, pranyrovani za smirovani si nechte a drzte se prosim tematu a me otazky - mam se ho na ferovku zeptat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Klopotkova
Echt Kelišová 7907 příspěvků 21.01.17 21:44

Ano, zeptej se ho nebo se užírej pochybnostmi. Já bych byla pro první možnost a přeji hodně štěstí. :mavam:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 21.01.17 21:50

Zeptala bych se :nevim:

žofka45
Kecalka 271 příspěvků 21.01.17 21:53

Jsem zvědavý typ člověka, já bych se zeptala na rovinu. I teď se furt ptám s kým si manžel píše, ale nekontroluji ho

janik81
Kecalka 356 příspěvků 18 inzerátů 21.01.17 21:53

Ahoj, já bych se také zeptala, protože nesnáším ten nepříjemný pocit, a než se uzirat… Vůbec Vám to ale nezávidím. Muj manžel tedy píše bývalé přítelkyni třeba k narozeninám, posílala mu mail svého syna, to mi manžel normálně ukázal… Tak hodně štěstí :roll: Jana

amazonka0
Povídálka 22 příspěvků 21.01.17 21:55

Nenastvu ho tim? Resp kdyz to vezmete z druhe strany-nenastvalo by vas, ze vas manzel „smiruje“ a kouka, kdo vam pise? Manzel trpi depresemi a je psychicky nevyrovnany. Mam strach, abych ho timhle dotazem nevytocila a neztrhla se z toho hadka a vycitky…

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 21.01.17 22:00

Dopustila ses trestného činu porušení tajemství dopravovaných zpráv. Žádnou jinou reakci si snad ani nezasloužíš. Nesnáším lidi, kteří nerespektují ani kouska soukromí a strkají nos všude :pocitac:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 21.01.17 22:01
@amazonka0 píše:
Nenastvu ho tim? Resp kdyz to vezmete z druhe strany-nenastvalo by vas, ze vas manzel „smiruje“ a kouka, kdo vam pise? Manzel trpi depresemi a je psychicky nevyrovnany. Mam strach, abych ho timhle dotazem nevytocila a neztrhla se z toho hadka a vycitky…

Naštvat ho to samozřejmě, může, mě by to urazilo. Jsi na tenkém ledě a podle mě ses dívat neměla. Jestli máte oba takové nadstandardní vztahy se svými bývalými, nevím, o co ti šlo. Přirozeně ti řekne, že zprávy mazal, abys na ně nepřišla a nabyla rozrušená, ale že nic neznamenají. Nedovíš se stejně nic určitého. Nebo bys opravdu chtěla, aby ti řekl, že na ni myslí?

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 21.01.17 22:03
@amazonka0 píše:
Ahoj, prosim o nazory. S manzelem jsme spolu 4 roky, 2 roky manzele. Prede mnou mel nekolik vaznejsich vztahu, s jeho prvni vaznou znamosti byl 7let. Od pocatku naseho vztahu jsem si vsimla, ze mu prave tahle prvni laska pise smsky. Nedeje se to nejak casto, za cele 4 roky jsem si toho vsimla tak asi 3-4×, ten telefon mu neblika denne. Nepatrala jsem po tom, bliknul telefon a protoze mame stejne, zvedla jsem ten jeho a uvidela jeji jmeno. Vcera jsem poprve mela slabou chvilku a ty smsky otevrela. Ona mu psala, jestli si muzou psat. On ji odpovedel, ze jede autem a ze az dojede, tak si muzou psat. To bylo vse. Kdyz jsem se druhy den znovu podivala, tak smsky byly smazane. Ano, vim ze smirovat se nema. O tom tahle diskuze neni. Chci se zeptat, pze mi samozrejme hlavou bezi katastroficke scenare. Mam se ho zeptat, proc si pisou? Nevim, jak tohle resit… Smrdi mi to… To ze to smazal… Jako by neco tajil. Pritom ja mu narovinu rikam, ze jsem napsala byvalemu, ptam se zda muzu s byvalym zajit na pivo. S jinou byvalou se schazel i on a nemela jsem s tim problem. Takze nemam pocit, ze bych ho svym chovanim nutila mi toto tajit, aby mel klid… Mame male dite, neverim, ze by riskoval, ze o nas prijde… Jen tim smazanim v tom proste citim, ze dela neco, co nema. Co vy na to? Pls, pranyrovani za smirovani si nechte a drzte se prosim tematu a me otazky - mam se ho na ferovku zeptat?

Máš minimálně dvě možnosti. Buď budeš dělat, že o tom nevíš, a z povzdálí můžeš nenápadně monitorovat situaci, nebo se na rovinu zeptáš, jemu dojde, že jsi se dívala do telefonu, tím pádem si to bude hlídat ještě více. I když by ti řekl, že si píšou jenom o počasí, stejně to na situaci nic nezmění. Buď si věříte, nebo nevěříte. Ale máš pravdu v tom, že je divné, když ty smsky maže. Když by ta jejich komunikace byla taková nevinná, zřejmě by to nemusel mazat. :think:

terien
Echt Kelišová 8071 příspěvků 21.01.17 22:05
@amazonka0 píše:

To tak pravděpodobně dopadne. Jestli s ní nic nemá, tak ho urazí, že ho smirujes a oprávněně. Jestli je v tom něco víc, tak nejlepší obrana je útok, takže to obrátí proti tobě a ty budeš za bl.bce. Snad necekas, že ti řekne, že by ji nejradši ohnul. A pokud ti to řekne, co s tím pak budeš dělat? Stojí ti to stourani za to?

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 21.01.17 22:12

Nevím, jakou máte mezi sebou důvěru, ale pokud ses na ten mobil podívala opravdu náhodou, tak bych mu to takto vysvětlila. S manželem to máme mezi sebou tak, že když mu přijde sms a já mám jeho telefon blízko sebe, tak mu sms přečtu (on to dělá stejně). Jinak za mě by s bývalými partnery měla být přerušena veškerá komunikace, jinak to nevěští nic dobrého (samozřejmě můžou být i výjimky).

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 21.01.17 22:12

@amazonka0
naštveš ho, koho by to nenaštvalo. Dotazováním stejně nic nezjistíš.

Lenntillka
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 21.01.17 22:20

Já kdysi řešila něco podobného…akorát já tenkárt neměla rovnou ty „koule“ se ho na rovinu zeptat a propadla jsem vizitírování jeho telefonu permanentně…trvalo to asi 3 týdny, smsky byly tak " na hraně" s jistou slečnou…ve mě to vřelo jak v sopce a pak to bouchlo… bylo to zlý…pro mě :lol: :lol: Buď teď hned a nebo to neřeš ;)

StaráRašple
Nováček 8 příspěvků 21.01.17 22:39

Píše si s bývalou? V tom by jsem problém nehledala.
Píše si s bývalou a maže si sms? V tomto by jsem hledala ten hlavní problém a na to by jsem se zaměřila. Má uzavřenou minulost? Co je spojuje? Má důvod se takto chovat? Nedala jsem mu příčinu v podobě nějaké přehnané reakce ne bývalou? Ač jejich sms mohou být neškodné, přesto má obavy jestli ví, že jste na bývalo,,citli­vá,,aby jste si to nevzala jinak než se zdá, proto raději i banální korespondenci maže?
Ne, neříkala by jsem mu, že jsem si všimla věci ohledně smazání sms ale jen tak mimochodem by jsem mezi řečí zmínila, že jsem omylem vzala jeho telefon když přišla příchozí sms. Víc nic, dělala by jsem jako by se nic nedělo a pokračovala v započaté činnosti. Jeho reakce Vám dá víc, než cokoliv jiného, jistě znáte svého přítele natolik dobře, aby jste dokázala vyčíst to co potřebujete vědět.
Dám Vám radu. Nepátrejte, je to zbytečné plýtvání času který by jste mohla zaměřit sama na sebe a na zlepšení vztahu s Vaším přítelem.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 21.01.17 22:41

@amazonka0 tak pokud se ho zeptáš docela dost ho naštveš, protože mu lezeš do telefonu a silně pochybuju, že se dozvíš pravdu. Já osobně bych to neřešila. Mě jednou chlap vlezl do telefonu a udělal to poprvé a naposled natolik to zklamalo mojí důvěru, že jsem se s ním rozešla. Mám učité zásady přes které nejdu a zklamanou důvěru vnímám jako zmuchlaný papír ten taky už nikdy nenarovnáš :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >