Manžel si píše s jinými ženami

Anonymní
30.3.20 16:33

Manžel si píše s inými ženami

Manžel má 31 rokov, ja 26. Je mojím prvým sexuálnym partnerom. Sme spolu 5 rokov a som v 5. mesiaci.

Už dávno som si všimla, že manžel sa veľmi často s inými ženami rozpráva o vzťahoch a sexe, o ich sexuálnych životoch, fantáziách, o tom, čo ich vzrušuje, a ony mu často spomínajú, že sú doma neuspokojené.
Nikdy ma ale nepodviedol a snažil sa ma presvedčiť, že to, čo robí je normálne.

Čo je podľa neho ešte normálne:

• večerný skype s podnapitými kolegyňami, kde jednej hovoril “chceme ty kozy vidět” (vedel, že som vo vedľajšej miestnosti)
  • stýkať sa s bývalou, i keď som mu povedala, že mi to vadí (počas celého vzťahu sa navzájom podvádzali, ona spala s temer každým z ich spoločných známych),
  • kedysi som mu našla konverzáciu v mobile s 20-ročnou kolegyňou (robí v mladom ženskom kolektíve), ktorej vykladal, že ju má rád, že by ju pozval na rande, keby nemal ženu, a že by ju rád vzal na cesty ale “víš, je tam riziko, že bychom se do sebe zamilovali”
  • hovoril ďalšej kolegyni, že sa “nemusí stydět za svá prsa, jsou luxusní, jak dar od boha”

Píšem, pretože dnes som mu v mobile (sem-tam si ich požičiavame, môj bol vybitý) našla: “myslíš, že když se znovu potkáme, budeme zas do sebe takhle zbláznění? já do tebe jo”.. písané 18-ročnej dievčine.

Konfrontovala som ho, všetko mi do očí popiera. Tvrdí, že je proste otvorený čo sa týka sexu, rád o tom mluví, má rád, keď o tom holky mluví… Vraj “je super, keď pre niekoho sex nie je tabu.” (pre mňa rozhodne nie je tabu…? Sex milujem, môžem denne a som v ňom prinajmenšom rovnako dobrodružná ako on. Zúčastnila som sa s ním i skupinového sexu).
Vraj je to jeho prirodzený spôsob komunikácie, nechce sa “konštantne autocenzurovať”. On mi na oplátku necháva úplnú slobodu a nikdy na mňa nežiarlil.

Je mi strašne zle a cítim sa, akoby som tu ja bola ten blázon.
Prešiel si niekto niečím podobným? Poradíte mi niečo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

96
30.3.20 16:42

Tak v první řadě to co ty bereš jako normální by pro mě už byl důvod k rozchodu (když se to vše nascita). Nevím proč sis s ním dělala dítě. Kdybys nebyla těhotná, tak to řeknu ať jdeš rychle od něj pryč, ale takhle asi bych mu zkusila vysvětlit, že mi to vadí a trvala na tom, ať přestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
30.3.20 16:43

Děláš si legraci, že jo? Píšeš, že se s minulou partnerkou podváděli navzájem. On takový je, ty sis ho vybrala a čekáš s ním dítě. Tak jsi s tím musela počítat. Na co se tu tedy ptáš? Je to kurev..k a vždycky bude. Ty mu mestojíš ani za to, aby tě tím nezraňoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
30.3.20 16:57

Kdyby si psal nevině s cizíma ženskýma, tak bych ti poradil to zkousnout. Většina chlapů to dělá. To ostatní je podraz a křivárna. Je to za čárou a dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
30.3.20 17:00

K Tvé otázce:
Neprošla jsem si tím, ale kdyby jo, pokud bych nebyla stejného ražení jako on, utíkala bych na hony.
A dítě bych si s ním nedělala určitě.
Teď už je asi pozdě to řešit, ale budeš asi dost muset zatnout zuby jestli s ním chceš zůstat.
Za chvíli po Tobě bude chtít tolerovat někoho do trojky ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
30.3.20 17:02

Podle toho co tady každý den čtu, si začínám myslet, že žádný chlap není věrný. :) Budu si muset půjčit asi taky priteluv mobil :D Proc sis s ním porizovala dítě? Předtím ti to nevadilo, že je takový?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
30.3.20 17:04

@Enicka Tak me emimino utvrdilo v tom jak zlatyho mam manzela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
30.3.20 17:05
@Enicka píše:
Podle toho co tady každý den čtu, si začínám myslet, že žádný chlap není věrný. :) Budu si muset půjčit asi taky priteluv mobil :D Proc sis s ním porizovala dítě? Předtím ti to nevadilo, že je takový?

Kolik ti je, žes to zjistila až teď? To by měli učitelé vtloukat holčičkám od školky. Prostě chlapi jsou od přírody takový. Jen mizivé procento je nás věrných. Pokud ženská chce a není škaredá, dostane 99 chlapů ze sta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
30.3.20 17:06

@Safrik Taky si ho začínám víc vážit, potom co tady čtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2588
30.3.20 17:08

Teď už těžko radit, když s ním čekáš dítě. Jsem si téměř jistá, že ti věrný není a snaží se ti vnutit, že jeho chování je zcela v pořádku :nevim:
Buď mu to budeš tolerovat nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
30.3.20 17:21

Jenom psaní bych jako problém neviděla, horší je to ostatní a fakt, že se jedná například o kolegyni, tam to je jen krůček od fyzické nevěry. A všechny ty řeči o tom, jak ji má rád a pod… To je už těžce přes čáru. Na druhou stranu, čekáš s ním dítě. Pokud nejsi schopna ani ochotna se o sebe a dítě sama starat, budeš to asi muset nadále tolerovat… Pokud to vidíš tak, že raději sama než s takovým chlapem, držím palce. Chce to odvahu, ale není to nemožné, dnes to tak má bohužel každá druhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
30.3.20 17:35

Jsem hodne tolerantni a nezarliva, ale bod 1 a 3, ktere jsou podle tveho manzela, normalni, podle mych meritek normalni nejsou (luxusni prsa mi prijdou jako normalni konstatovani a kafe s ex mi taky nevadi, pokud je to mysleno takhle) a s nikym takovym bych nebyla. Jo, klidne si popovidam s kamaradem o sexu, ale nikdy nebudu delat narazky, co bychom spolu mohli delat, kdyby…, ani nebudu nikomu vykladat, ze do nej budu zblaznena a ze se do nej zamiluju.

Ale tezko ti radit co delat, kdyz jsi v 5. mesici. Ze byvalou podvadel vis, do skupinoveho sexu jsi s nim taky sla, takze mu evidentne jedna zena nestaci. Pokud ti to zacalo vadit az ted, tak mas asi smulu a budes to bud muset prekousnout, nebo odejit i s miminem. Ja jsem sice, co se duvery v lidi tyce, optimista, ale tady v premenu na vzorneho manzela neverim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
30.3.20 17:45
@Anonymní píše:
Manžel má 31 rokov, ja 26. Je mojím prvým sexuálnym partnerom. Sme spolu 5 rokov a som v 5. mesiaci.

Už dávno som si všimla, že manžel sa veľmi často s inými ženami rozpráva o vzťahoch a sexe, o ich sexuálnych životoch, fantáziách, o tom, čo ich vzrušuje, a ony mu často spomínajú, že sú doma neuspokojené.
Nikdy ma ale nepodviedol a snažil sa ma presvedčiť, že to, čo robí je normálne.

Čo je podľa neho ešte normálne:

• večerný skype s podnapitými kolegyňami, kde jednej hovoril “chceme ty kozy vidět” (vedel, že som vo vedľajšej miestnosti)
  • stýkať sa s bývalou, i keď som mu povedala, že mi to vadí (počas celého vzťahu sa navzájom podvádzali, ona spala s temer každým z ich spoločných známych),
  • kedysi som mu našla konverzáciu v mobile s 20-ročnou kolegyňou (robí v mladom ženskom kolektíve), ktorej vykladal, že ju má rád, že by ju pozval na rande, keby nemal ženu, a že by ju rád vzal na cesty ale “víš, je tam riziko, že bychom se do sebe zamilovali”
  • hovoril ďalšej kolegyni, že sa “nemusí stydět za svá prsa, jsou luxusní, jak dar od boha”

Píšem, pretože dnes som mu v mobile (sem-tam si ich požičiavame, môj bol vybitý) našla: “myslíš, že když se znovu potkáme, budeme zas do sebe takhle zbláznění? já do tebe jo”.. písané 18-ročnej dievčine.

Konfrontovala som ho, všetko mi do očí popiera. Tvrdí, že je proste otvorený čo sa týka sexu, rád o tom mluví, má rád, keď o tom holky mluví… Vraj “je super, keď pre niekoho sex nie je tabu.” (pre mňa rozhodne nie je tabu…? Sex milujem, môžem denne a som v ňom prinajmenšom rovnako dobrodružná ako on. Zúčastnila som sa s ním i skupinového sexu).
Vraj je to jeho prirodzený spôsob komunikácie, nechce sa “konštantne autocenzurovať”. On mi na oplátku necháva úplnú slobodu a nikdy na mňa nežiarlil.

Je mi strašne zle a cítim sa, akoby som tu ja bola ten blázon.
Prešiel si niekto niečím podobným? Poradíte mi niečo?

Nechápu, proč sis s ním dělala dítě. A zůstala s ním, ač jsi tušila, že je jiného ražení. Absolutně nikdy bych třeba nekývla na grupáč. Ani kdyby manžílek sliboval hory i s horákama. Blázen rozhodně nejsi, ale takového muže sis dobrovolně vzala. Takže buď to budeš tolerovat nebo odejdeš (změna v naprosto netokajícího manžu se nejspíš konat po tvé prosbě nebude).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
30.3.20 17:52

8o No je to asi dost zvláštní chování. I to komentování vzhledu mi už nepřijde úplně košer. Jak by se cítil on, kdyby jsi ty tohle říkala nějakému svému kolegovi, myslím, že by se necítil komfortně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 18:02

Všetky príklady, ktoré som uviedla, nastali (bohužiaľ) po 1. mesiaci tehotenstva. Predtým som vedela jedine to, že podvádzal bývalú partnerku (strašne sa za to kajal a verila som mu) a to, že strašne rád rozoberá vzťahy a najmä sex so svojimi kamarátkami. Kamarátov nemá, rozumie si viac so ženami.
Nechcela som byť stíhačka a obmedzovať ho.. ale vidím, že som dosiahla akurát to, že vždy posúva hranice.

Ad skupinový sex: šla som do toho dobrovoľne, nevadí mi mimopartnerský sex, AK obaja z dvojice súhlasia a vedia o všetkom, čo sa deje. Flirty poza chrbát a virtuálna nevera je to, čo neznášam a považujem za podraz.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama