Reklama

Manžel si píše s jinou a nechal si poslat fotky jejího přirození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:07
Manžel si píše s jinou a nechal si poslat fotky jejího přirození

Jsme manželi 13 let a máme 3 děti, nejstarší 13 a nejmladší 2,5 roku. V sobotu se manžel připil a choval se divně s mobilem, měl blbé kecy tak jsem mu koukla do mobilu (což jsem udělala před 10 lety naposled) a zjistila že tam jsou 3 fotky z minulého týdnu na Whatsappu dámského přirození a manžel ji na aplikaci žádal o další …. Jezdí po nocích s kamionem, poslední dobou jsme si moc nevolali ani nepsali, vše jsme vyřídili když byl doma během dne. Měli jsme pracovní půlrok okolo nového baráku, sex cca 3 týdně. Jsem ještě na mateřské, takže stále lítačky okolo dětí.
Fotky jsem vymazala, on byl pod parou tak nevedel co psal a ani jestli je vymazal on.
v nedeli jsem dělala urazenou, ze mi řekl vecer, že ma jinou a že si s ní píše a tak že nevim co bude dal. Ujistil mě, že nic takového se nedeje.
v pondělí jsem si nainstalovala aplikaci whatsapp a zjistila si že si stále v noci s nekým píse (což on tyto aplikace vždycky odsuzoval a je na to antitalent)), nedalo mi to a po zvazení jsem mu tu noc napsala na whatsapp, že mi lhal a stále si píše s nekým a ze ty fotky té zeny jsem si uložila a ze je zverejním na sociální síti. Byl z toho paf a stále opakoval že to jsou jenom obrázky a že s nikým nic nikdy nemel. a ze to ode me byla podpásovka a že jsem se snížila k tomu mu lustrovat mobil.
v uterý jsem sla na pohovor do nové práce, řekla jsem mu tedy že se s mými rodiči domluvím o stěhování k nim, protože mi lže a já už s ním být nemůžu, a že si v práci domluvím pozdější příchody do práce abych mohla děti vozit do školky a skoly (takhle měl vozit on a pak jít po spát). Bohuzel v práci musí být příchod na 6-6,30 takže by mě nemel kdo vozit do školky.
Stále trval na tom že s níkým nikdy nic nemel že si od ní (skladnice z práce kam jezdí občas skládat, prý ho zvala na kafe a tak si s ní začal psát) nechal po týdenní konverzaci poslat fotky její kačeny.

Já to prostě nechápu jak si on mohl nechal poslat fotky a ona mu je jen tak nechat poslat.(prý je rozvedená)
MLuvíme o tom stále dokola už od soboty, žádné hádky, jen konverzace, aby děti neslyšeli.
Prý si její číslo vymazal, dnes si ode me nechal odinstalovat whatsapp a že už jí psát nebude. Řekl že to přehnal, omluvil se mi a že už to nikdy neudělá.
a já ted nevím jestli mu ještě můžu verit, jestli to jen tak jde zapomenout. A hlavne, což jsem mu řekla dnes, že si určitě ona taky nenechá líbit jen tak ukončit „něco“ potom co mu poslala ty fotky.

Od včera si po vecerech voláme a hodně spolu mluvíme. Jen nevím co bude dál. Verit neverit :zed: :nevim:

prosím radu nechci o něho přijít je pracovitý sikovny a už ctvrtý den sex každý den… což jemu vyhovuje.
snad jsem to napsala srozumitelne

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 16.08.18 23:11

a měla ho aspoň hezký ?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.08.18 23:15
@Anonymní píše:
Jsme manželi 13 let a máme 3 děti, nejstarší 13 a nejmladší 2,5 roku. V sobotu se manžel připil a choval se divně s mobilem, měl blbé kecy tak jsem mu koukla do mobilu (což jsem udělala před 10 lety naposled) a zjistila že tam jsou 3 fotky z minulého týdnu na Whatsappu dámského přirození a manžel ji na aplikaci žádal o další …. Jezdí po nocích s kamionem, poslední dobou jsme si moc nevolali ani nepsali, vše jsme vyřídili když byl doma během dne. Měli jsme pracovní půlrok okolo nového baráku, sex cca 3 týdně. Jsem ještě na mateřské, takže stále lítačky okolo dětí.
Fotky jsem vymazala, on byl pod parou tak nevedel co psal a ani jestli je vymazal on.
v nedeli jsem dělala urazenou, ze mi řekl vecer, že ma jinou a že si s ní píše a tak že nevim co bude dal. Ujistil mě, že nic takového se nedeje.
v pondělí jsem si nainstalovala aplikaci whatsapp a zjistila si že si stále v noci s nekým píse (což on tyto aplikace vždycky odsuzoval a je na to antitalent)), nedalo mi to a po zvazení jsem mu tu noc napsala na whatsapp, že mi lhal a stále si píše s nekým a ze ty fotky té zeny jsem si uložila a ze je zverejním na sociální síti. Byl z toho paf a stále opakoval že to jsou jenom obrázky a že s nikým nic nikdy nemel. a ze to ode me byla podpásovka a že jsem se snížila k tomu mu lustrovat mobil.
v uterý jsem sla na pohovor do nové práce, řekla jsem mu tedy že se s mými rodiči domluvím o stěhování k nim, protože mi lže a já už s ním být nemůžu, a že si v práci domluvím pozdější příchody do práce abych mohla děti vozit do školky a skoly (takhle měl vozit on a pak jít po spát). Bohuzel v práci musí být příchod na 6-6,30 takže by mě nemel kdo vozit do školky.
Stále trval na tom že s níkým nikdy nic nemel že si od ní (skladnice z práce kam jezdí občas skládat, prý ho zvala na kafe a tak si s ní začal psát) nechal po týdenní konverzaci poslat fotky její kačeny.

Já to prostě nechápu jak si on mohl nechal poslat fotky a ona mu je jen tak nechat poslat.(prý je rozvedená)
MLuvíme o tom stále dokola už od soboty, žádné hádky, jen konverzace, aby děti neslyšeli.
Prý si její číslo vymazal, dnes si ode me nechal odinstalovat whatsapp a že už jí psát nebude. Řekl že to přehnal, omluvil se mi a že už to nikdy neudělá.
a já ted nevím jestli mu ještě můžu verit, jestli to jen tak jde zapomenout. A hlavne, což jsem mu řekla dnes, že si určitě ona taky nenechá líbit jen tak ukončit „něco“ potom co mu poslala ty fotky.

Od včera si po vecerech voláme a hodně spolu mluvíme. Jen nevím co bude dál. Verit neverit :zed: :nevim:

prosím radu nechci o něho přijít je pracovitý sikovny a už ctvrtý den sex každý den… což jemu vyhovuje.
snad jsem to napsala srozumitelne

Podle me, utika od stereotypu. Upouští paru.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 16.08.18 23:23

Jejda nehroť to. Pošli mu na Wapp fotku té své ať má na co koukat a je. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:28
@Ebbi77 píše:
Jejda nehroť to. Pošli mu na Wapp fotku té své ať má na co koukat a je. :lol:

Včera si ji vyfotil a prej na ní furt kouká …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:30

@TopSecret
a můžu mu tedy verit a nebo uz bude upouštět takhle furt

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.08.18 23:35
@pohledzdruhes­trany píše:
a měla ho aspoň hezký ?

Muzes me, prosimte, anonymne oznacit?

Michalka80
Kelišová 5482 příspěvků 16.08.18 23:36

Ze to nekoho bavi, divat se na…rozjetyho netopejra :oops: (pardon). Jinak, manzelovi bych dala jeste sanci :nevim:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.08.18 23:38
@Michalka80 píše:
Ze to nekoho bavi, divat se na…rozjetyho netopejra :oops: (pardon). Jinak, manzelovi bych dala jeste sanci :nevim:

Muzes me taky oznacit anonymne? :kytka: potrebuju neco zjistit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:40
@TopSecret píše:
Muzes me taky oznacit anonymne? :kytka: potrebuju neco zjistit

Jako takhle?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:40

@TopSecret Nebo takto?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:41

@TopSecret

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.08.18 23:44
@Anonymní píše:
Jako takhle?

Jojo. Dik.
Ja myslela, ze je zakladatelka chlap. Protoze sem mela v upozorneni, Vas zminil.
No a od tebe to mam taky. Vas zminil.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 16.08.18 23:45
@Anonymní píše:
@TopSecret
a můžu mu tedy verit a nebo uz bude upouštět takhle furt

Podle me, je na to „uchylnej“. Takze neprestane.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:46

@TopSecret nejsem chlap a bohužel si nedelám srandu … po 13 letech se mi třináctého málem rozpadlo manželství se tremi dětmi a novostavbou … to snad ani nejde zertovat

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >