Manžel si píše s jinou, řešit to?

Anonymní
19.11.15 10:23

Manžel si píše s jinou,řešit to?

Ahojky všichni, takový klasický problémeček, s manželem jsme spolu cca 12let, manžele necelých pět let, před svatbou jsme si zažili nevěru z jeho strany, tehdá jsem na to já nepřišla(ikdyž signálů bylo dost, nechtěl sex, furt se zbytečně hádal, byl na mě hnusný, trávil čas všude možne jen ne semnou)já to až tak neřešila, nikdy jsem nebyla moc podezíravá, spíš jsem mu plně důvěřovala, tehdy na to došel manžel té kamarádky, ona tot totiš byla moje kamarádky, no ale no řešit nechci, tehdy to ukončili, s tím že to bylo nějaké poblouznění atd, byli jsme rozejítí, ale pak se dali znova dokupy z jeho iniciativy. Vše bylo moc pěkné znova jsme se zamilovali, já můžu říct že si znova vybudoval moji plnou důvěru. Takže následovala svatba dvě děti atd atd. vše zavalené sluncem.
Manžel rád chodívá na pivko s tím že pak jednu třeba a disco s kamarádama, většinou svobodnýma.
No ale k věci když bylo jednou trochu ovíněný seděl u faceooku a něco mi chtěl ukázat tak jsme u toho seděli oba, najednou mu přišla zpráva, říkám jé xxxx ti píše(je to naše zaměstnankyně v rodinné firmě)no říkám už co píše, no cukal se ale pak ukázal, psal jí první on že co nespí, toť vše jako mě to vadilo a chytli jsme se spolu prostě já to neuznávám proč by si měl s jinýma psát j taky žádnému chlapovi jen tak nenapíšu, ale dobře beru neřešila jsem dál, ale prostě ve svědomí to začalo hlodat spíš jen kvůli tomu, že je ten vztah takový oničem, sex máme třeba jen když začnu já, sám ke mě nikdy nepřijde aby mě dal pusu obejmul mě a tak prostě vždy já, neříká mi miluji tě ale to si nikdy neříkal, vadí mi že mě připadá že semnou až tak nechce být, jo s dětma to jde ale radši jede sám, neřekne mamko jeď s nama, jen třeba na předem plánované výlety, vymlouvá se že až si doma podělám když furt nadávam, že nemám čas na uklid na sebe a tak, poprvé za pět let jsme byli na věčeři s tím že pak jsme šli do hospody na pivo a byl tam jen s klukama mě si nevšímal(naštěstí jsem tam měla kamošky)no a prostě dneska se mě naskytlo že měl zaplí facebook mě to už prostě nedalo a samozřejmě kupa správ o té xxxx typu jak se domlouvají ohledně práce ale i jak půjdou pařit jak u ní bude spat, jak jí udělá klidně masáž, jak jí chce ěco říct a že dojede na oběd ať se okoupe(jako ten den třeba nikam nešel)pak jí psla, že ví že je ženatý, a ona že hlavně ať si smaže zprávy v mobilu, že bych ju jako já zabila, taže tak no, kráva blbá, já vím že jsem mu vlezla do zpráv, ale co teď pro mě těžké s tím žít, ale co jako to to mám tolerovat když i bez toho jsem cítila, že je něco jinak, nemám důkaz že spolu třeba něco měli toho se nedopátrám a nechci dělat hysterku, co dělat? ikdych udeřila že jsem to četla, obviní mě že jsem mu vezla do zpráv, že o nic nejde, a obrátí to proti mě, takže co? asi to v sobě dusit? že mě miluje nadevšechno na světě to si prostě nejsem jistá, nějak moc mi to nedokazuje, výřečný v tomto nebyl nikdy ale on se mě ani nechytne je tak sám od sebe.
Ale toto se mi tolerovat teda nechce.
Klasický příklad za všechny, v něděli se vzbudil po akci a že jde ke kamošovi já si plánovala rodinný den, v tu dobu co tam byl si s ní psal, a to nevím co na mobilu tam jsem mu opravdu nevlezla a ani radši nechu, stejně ho má furt v ruce :jazyk:
No tak a pojdtě do mě děvčata :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
19.11.15 10:28

Nebylo to tady už jednou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
19.11.15 10:28

Zažila jsem to samé, promluvili jsme si o tom, utlo se to, k ničemu nedošlo, šlo také o psaní, ale spíš ve smyslu jak se má, co dělá atd… Jsem spolu štastní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 10:29

No, tak vadilo by mi už to, že se nechová jako milující partner.

Psát si se ženskýma mi nepřijde divný, já si píšu se svými kamarády, spolužáky, chodím na obědy s kolegou a fakt spolu nic nemáme a mít nehodláme :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Napsala jsi to dost zmateně. Co si teda vlastně psali? Měli spolu něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:29

Bych na něj vybafla a klidne s Tim, žeti ppřišla anonymni sms ze si pise a taha s tou a tou ženskou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:31

Já bych teda vyletěla z kůže, tohle mi neuvěřitelně vadi :cert: určitě o tom s nim promluv :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
19.11.15 10:33

Já bych se začala chovat podobně a hnedka poznáš, jestli začne žárlit nebo co bude říkat a tak, pak už záleží na tobě jak se zachováš a moc mu to dáš sežrat :kytka:. Vadilo by mi to taky, kdyby se staral hlavně o tebe, tak o nic nejde, takhle má doma servis a užívá si jinde :cert:. Proč by měli jet bez tebe na výlet a ty doma uklízet? A´t uklidí sám, když ti chce teda dopřát! Dávno už to není jen ženská práce, do práce chodíme taky, tak co :dance:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
19.11.15 10:36

Hoďte mu na hlavu péči odomácnost pokud si stěžujete že nestíháte uklidit a mít čas na sebe tak ať taky doma maká pokud musí chodit žena do práce tak chlap nemá nárok na to aby doma nic nedělal (celodenní péče o děti je taky práce) nebo si vyražte s kamarády na víkend a nechte mu domácnost a děti na krku. A pokud plánujete rodinný den tak to hlavně dejte vědět předem a tak dvakrát denně připomínat aby věděl, že si nemá dělat plány.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
19.11.15 10:38

..

Určitě i zasouvá, prasák jeden!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 10:39
@Sandra-emimi píše:
Bych na něj vybafla a klidne s Tim, žeti ppřišla anonymni sms ze si pise a taha s tou a tou ženskou :mrgreen:

On jí řekne, že to není pravda a urazí se, že věří anonymu víc, než jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:44

Já měla takového ex, psal si s minimálně 15ti holkama které nikdy neviděl, jen se mu líbili jak moc by je chtěl poznat atd. už to měl na talíři a potom co sem zjistila, že píše i 2 holkám z našeho města, obě jsem moc dobře znala a byli sme dřív i kamarádky. S jednou z nich byl jak se říká kamarád s výhodami než sme se poznali a ona si našla přítele, ale to ho nezastavilo před tím ji psát jak moc mu chybí, že by si to chtěl zopakovat a ze ji za to i zaplatí. Druhé psal taky, že jí za sex zaplatí. Já byla hloupá a i když sem mu nevěřila, tak sem s ním byla další dva roky. Lituji toho, že sem s ním ztrácela čas.
Uhodte na něj, ať už to zkonci jakkoliv. Nenechte ze sebe dělat blbku, která všechno překousne, on to bude dělat porad a ani o tom nebude vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
19.11.15 10:45
@radkka píše:
No, tak vadilo by mi už to, že se nechová jako milující partner.

Psát si se ženskýma mi nepřijde divný, já si píšu se svými kamarády, spolužáky, chodím na obědy s kolegou a fakt spolu nic nemáme a mít nehodláme :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Napsala jsi to dost zmateně. Co si teda vlastně psali? Měli spolu něco?

Jako mě by stačily zprávy typu „vykoupej se, přijdu na oběd“ a „udělám ti klidně masáž“ 8o
To bych i s klidem přiznala, že jsem do těch zpráv vlezla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 10:46
@KPKristy píše:
Jako mě by stačily zprávy typu „vykoupej se, přijdu na oběd“ a „udělám ti klidně masáž“ 8o
To bych i s klidem přiznala, že jsem do těch zpráv vlezla :roll:

Četlo se mi to dost blbě, asi jsem něco vynechala 8o Jo, tak koupání by mi stačilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
19.11.15 10:49

Tohle by na me bylo az az, abych to ukoncila. Navic sex pouze, kdyz zacnu ja? No to bych se ani necitila jako zena. Proc jste to davali znovu dohromady, kdyz vam to vlastne neklape?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:06

Klasickej šmej. d…
kámoška taky taková čistá duše… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu