Manžel si píše s kolegyní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 13:53

Manžel si píše s kolegyní

Dobrý den, prosím, potřebovala bych poradit. Dnes jsem se omylem dostala k SMS konverzaci manžela s dvěmi kolegyněmi z práce a ještě bývalou přítelkyní.
Nechtěla jsem mu prohledávat mobil, byl v garáži, a já si potřebovala přeposlat rezervaci ubytování, neměl ji tam, tak jsem se podívala, jestli ji nemá v odstraněných SMS. A tam jsem narazila, že si píše s jednou kolegyní, že už nebyla dlouho v práci, že je mu smutno. S druhou, že jí bude vysvětlovat, kde byl v papírech problém a ona ho bude škrábat a hladit. A bývalé přítelkyni na Vánoce psal, že si jí chce rozbalit, vysvléct apod. a jestli by chtěla i ona. Že je nádherná, překrásná atd. Podle všeho jí píše i maily.
Je mi z toho opravdu hrozně :,( Mám mu to strach říct, že mi bude nadávat, že mu hrabu v mobilu. Ale trápí mě to. Děkuji všem za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
23.1.22 13:57

Jestli je váš vztah plus mínus funkční, tak do toho radši moc neryj. Taková situace má řešení jenom špatná a horší. Je mi jasné, že jsi pod tlakem, ale proměnit se v běsnící žárlivou fúrii nepřinese žádný profit. Akorát zahraje divadlo na pokání a bude to schovávat lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
23.1.22 14:06

Tohle kdybych zjistila, a ještě to hrál na X stran, tak by měl kufry za dveřma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 14:08

S tím bych být nemohla, fuj. Takhle mi píšou bývalí, kteří už jsou zadání, a jsem ráda, že jsem se jich zbavila.

• Citovat
  • Nahlásit
210
23.1.22 14:14

Ja bych to netolerovala… to by u mě skončil :cert: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7586
23.1.22 14:15

Je to deb.., zřejmě si tak zvyšuje ego, bohužel tahle online doba tomu nahrává.. Napsat se dá cokoli i když v reálu se třeba nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13908
23.1.22 14:16

Kret. n! Normalne bych mu rekla ze vim o tom s kym a co si pise, okamžitě toho nechá a jak se to jeste jednou dozvím vztah ukoncim. Zadne vysvetlovani kde jsem to cetla, jak to vim, zadne jeho trapné výmluvy.
Jednoduse bych mu to oznámila a hotovo. Jeste kolem nej naslapovat aby se nahodou nezlobil, to určite. Maslo na hlave ma on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
23.1.22 14:17

Tohle je prostě trest za to, že mu bez jeho vědomí lezeš do mobilu.
Já netvrdím, že to, co dělá, je v pořádku (není), ale doteď jsi asi považovala vztah za pohodový, tak teď se s tím nějak musíš vypořádat… Když už bych to věděla, asi bych nevydržela nekonfrontovat, otázka je, co bych se dozvěděla a k čemu by to bylo, že jo. Důvod k rozvodu to asi neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
23.1.22 14:18
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
23.1.22 14:20

Pokud vztah ukončit nechceš, tak to opravdu nemá moc řešení. Jak se píše nade mnou, udělá divadlo a bude opatrnější. Také jsem to zažila, kvůli tomu se mi jeden vztah zbytečně protahoval. Ano, může také všechno obrátit proti tobě a naopak ti nadávat, proč se mu hrabeš ve věcech - takže nakonec za tu špatnou budeš ty a manžel ti třeba některé věci udělá ještě naschvál.
Někdo radí manžela sledovat, jak se chová, jestli se něco mění… A až když je to hodně přes čáru, věc řešit.
Některým pomůže, když dá chlapovi ochutnat jeho vlastní medicínu a on zjistí, že jsi pro ostatní taky atraktivní a nemá tě jistou. Je to ale občas hra s ohněm, tak pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
23.1.22 14:29

Jinak, jedná se o klasický typ situace, ve které lítá strašná spousta silných, zásadových, namachrovaných a úplně zbytečných rad, pokud se týkají někoho jiného. Sami máme většinou tendenci to řešit opatrněji, když v tom sami lítáme. Aby ne, protože drsné náklady našich rozhodnutí někomu „sbalit kufry“ si pak popřípadě vyžereme my, popřípadě naše děti. Rozhodně ne naše zásadové kamarádky a anonymní internetové poradkyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 14:38

Já mu do mobilu nevlezla kvůli kontrole, neměla jsem žádné podezření, jen jsem opravdu potřebovala něco přeposlat.
„Balit kufry“ mu nechci, máme tři děti, i když bych měla kam jít. Jen mě to strašně mrzí, protože takové věci mě snad v životě neřekl. A prostě nevím, jak to řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
744
23.1.22 14:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím, potřebovala bych poradit. Dnes jsem se omylem dostala k SMS konverzaci manžela s dvěmi kolegyněmi z práce a ještě bývalou přítelkyní.
Nechtěla jsem mu prohledávat mobil, byl v garáži, a já si potřebovala přeposlat rezervaci ubytování, neměl ji tam, tak jsem se podívala, jestli ji nemá v odstraněných SMS. A tam jsem narazila, že si píše s jednou kolegyní, že už nebyla dlouho v práci, že je mu smutno. S druhou, že jí bude vysvětlovat, kde byl v papírech problém a ona ho bude škrábat a hladit. A bývalé přítelkyni na Vánoce psal, že si jí chce rozbalit, vysvléct apod. a jestli by chtěla i ona. Že je nádherná, překrásná atd. Podle všeho jí píše i maily.
Je mi z toho opravdu hrozně :,( Mám mu to strach říct, že mi bude nadávat, že mu hrabu v mobilu. Ale trápí mě to. Děkuji všem za rady.

Vůbec bych neměla strach mu říct, že sem mu vlezla do mobilu a můžu ti říct, že bych měla co dělat, abych s ním okamžitě nevyrazila první dveře…dělá si z tebe koště evidentně…kdyby měl strach o vztah tak by si s nikým takhle nedopisoval a bůhví jestli to nebylo i reálný… dobře že to víš, jak s tím nalozis je na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5387
23.1.22 14:49
@janulicek89 píše:
Tohle kdybych zjistila, a ještě to hrál na X stran, tak by měl kufry za dveřma…

Joooo, tohle je super všude používaná rada, super hlavně když byt/dům je obou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
23.1.22 14:51

Zakladatelko podle mě pokud to nechceš nějak řešit, což nechceš když od něj nechceš odejít, tak doporučuji dělat že ti taky někdo píše…culit se do telefonu atd. Nebude pak mít čas vypisovat jiným, protože bude řešit tebe. Rada sice divná a blbá, ale před x lety tohle zafungovalo teď už na bývalého :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat