Manžel si píše se ženou ze seznamky

Anonymní
11.2.20 15:13

Manzel si pise se zenou ze seznamky

Manzel si pres messenger pise se zenou, kterou pred nekolika letu potkal pres tzv. „dating app“. Kdyz jsme ho poznala, rekl mi, ze spolu byli v kontaktu, ale uz nejsou. Ze ji nikdy osobne nepotkal, ale ze si velice rozumeli.

Vcera na me vyskocilo nekolik zprav pres messenger. Nic jsem nelustrovala, proste jsem se podivala na displej, kdyz mu prislo asi sedm zprav a vsechny byly od ni. Ja nerikam, ze si pisou kdo vi co, to nemuzu vedet. Jen je zvlastni, ze si takhle na tajnacku dopisuje s nekym, koho potkal pres dating app, nikdy se vzajemne nepotkali, ale naramne si rozumi a jsou kdo vi jak dlouho v kontaktu. Musi ji psat, kdyz nejsme spolu, protoze ocivide reagovala na neco, co on ji psal predtim.

Uz v minulosti mi v urcitych vecech lhal a navic mame ted nejakou krizi. Ja sama mu vetsinou rekla, s kym si pisu, otevrene jsme se o tom bavili, aby z toho nemel tezke svedomi nebo me nepodezdrival. On ale, kdykoliv jsem se podivala jeho smerem a on byl na telefonu, tak rychle vypnul displej anebo odvratil telefon tak, abych neco nahodou nezahledla. Dvojita kombinace zabezpeceni (kod a otisk prstu) je take podle me prehnane. Kor v manzelstvi.

Dopisujete si takhle s nekym? Nerikam, kdyby to byla kamoska, ale tohle je vylozene nejaka zena ze seznamky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.2.20 15:19

Žena ze seznamky přece může být kámoška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
11.2.20 15:21

Odpovídáš si sama, v minulosti ti lhal, máte krizi, střeží si telefon. S muži ze seznamky si nevypisuji, pokud zrovna nikoho nehledám. Logicky, proč bych si s nimi jinak psala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
11.2.20 15:22

Nechápu proč by mu měla kámoška vypisovat jestli se chce zeptat jak se má nato stačí jedna zpráva a ne najednou několik a pořád.. Takové psaní určitě normální není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
11.2.20 15:26

A jak to budes resit, kdyz zjistis, ze maji spolu pomer? Budes mu milenku tolerovat, jen aby zustal?

Na tvuj dotaz na konci, pisu ne s nikym ze seznamky ani dating app nepisu. V manzelstvi a partnerskem vztahu, nedelam to co nechci, aby mi delala zena. A ona dobre vi, ze nic takoveho netoleruji.

Příspěvek upraven 11.02.20 v 15:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
11.2.20 15:26

Jinak co bych na tvém místě já osobně udělala je, že bych mu do toho mobilu vlezla, abych věděla, na čem jsem a podle toho se zařídila, protože pro mě by i nějaké romantické vypisování byl konec. Pokud kód neznáš, předstírala bych, že mám rozbitý telefon a poprosila ho, zda si můžu na chvíli půjčit jeho. Pokud vlastní manžel ti telefon nepůjči, asi to bude mluvit za vše. Nikdy jsem nikomu do telefonu nevlezla a nikdy jsem neměla důvod, ale tohle je dost zvláštní, jestli to je, jak popisujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
11.2.20 15:28

Můj chlap si taky píše s kámoška a ja si zase píšu s kámošema.
On telefon zaheslovaný nemá, já ano, nechtělo mi to aktivovat platby mobilem, dokud nebudu zaheslovana :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
11.2.20 15:30
@1mila2 píše:
On telefon zaheslovaný nemá, já ano, nechtělo mi to aktivovat platby mobilem, dokud nebudu zaheslovana :think:

Ze zvědavosti, on si píše s kámoškama ze seznamky a ty s chlapy ze seznamky? :) Nebo jde o normální kamarády/ky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
11.2.20 15:37
On telefon zaheslovaný nemá, já ano, nechtělo mi to aktivovat platby mobilem, dokud nebudu zaheslovana :think:
@Lalelale píše:
Ze zvědavosti, on si píše s kámoškama ze seznamky a ty s chlapy ze seznamky? :) Nebo jde o normální kamarády/ky?

Pardon, jde o normalni lidi. Třeba známá co se potkavali na benzince, nebo je v kontaktu s nekolika exkama. Ja si píšu taky s lidma co osobně znam, ale i co neznám. Treba s lidma z hubnouci skupiny na FB.

Udelala bych to jak pise @Lalelale pujcit si od nej mobil a videlo by se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
612
11.2.20 15:43

Tak já si teda myslím, že pokud si jenom píšou, ať už kdoví co, tak ať, hlavně když se nebudou slejzat. A jestli si tím choť ukojí svoje mužské ego a má klid, tak je to ta lepší varianta :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
11.2.20 15:46
@jun píše:
Tak já si teda myslím, že pokud si jenom píšou, ať už kdoví co, tak ať, hlavně když se nebudou slejzat. A jestli si tím choť ukojí svoje mužské ego a má klid, tak je to ta lepší varianta :D

Taky bych to tak viděla. Jestli ale praktikuji virtuální sex, nebo se slejzaj, tak to ne! To prrrrr.
Ale jestli si sem tam postezuje jeden druhemu, jak to doma stoji za prd a bla bla bla. Nebo ze byli na horach a bylo to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
11.2.20 15:48

Třeba jí je šedesát, je asi-metrická, a radí mu jak tě co nejlépe uspokojit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
11.2.20 15:48

No já bych se ho na to přímo zeptala, co jiného chceš dělat? Na tajňačku bych nedělala nic. Pokud tě něco trápí - řekni to.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
11.2.20 15:49

Úplně v pohodě to není, ale nejlepší je, když se o ty pocity s ním podělíš. A dáš mu najevo, že ti to není příjemné, ale pokud je to pro něj důležité a ví, kde jsou hranice, že s tím nemáš problém.
Hlavně mu nelez do telefonu. To je jako rozlepovat cizí dopisy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 15:52
@Anonymní píše:
Manzel si pres messenger pise se zenou, kterou pred nekolika letu potkal pres tzv. „dating app“. Kdyz jsme ho poznala, rekl mi, ze spolu byli v kontaktu, ale uz nejsou. Ze ji nikdy osobne nepotkal, ale ze si velice rozumeli.

Vcera na me vyskocilo nekolik zprav pres messenger. Nic jsem nelustrovala, proste jsem se podivala na displej, kdyz mu prislo asi sedm zprav a vsechny byly od ni. Ja nerikam, ze si pisou kdo vi co, to nemuzu vedet. Jen je zvlastni, ze si takhle na tajnacku dopisuje s nekym, koho potkal pres dating app, nikdy se vzajemne nepotkali, ale naramne si rozumi a jsou kdo vi jak dlouho v kontaktu. Musi ji psat, kdyz nejsme spolu, protoze ocivide reagovala na neco, co on ji psal predtim.

Uz v minulosti mi v urcitych vecech lhal a navic mame ted nejakou krizi. Ja sama mu vetsinou rekla, s kym si pisu, otevrene jsme se o tom bavili, aby z toho nemel tezke svedomi nebo me nepodezdrival. On ale, kdykoliv jsem se podivala jeho smerem a on byl na telefonu, tak rychle vypnul displej anebo odvratil telefon tak, abych neco nahodou nezahledla. Dvojita kombinace zabezpeceni (kod a otisk prstu) je take podle me prehnane. Kor v manzelstvi.

Dopisujete si takhle s nekym? Nerikam, kdyby to byla kamoska, ale tohle je vylozene nejaka zena ze seznamky.

Ja ho teda nechci zastavat, ale mam kamarada uz nejakych 15let. Nikdy jsme se nevideli, ale piseme si temer porad, svele si rozumime, resime blbosti, praci, ale pisem si i o partnerech a jsme v podstate v nepretrzitem kontaktu. Take jsme se poznali na seznamce. Mam ho fakt strasne rada a myslim, ze i on me, ale je to jen a jen na pratelske urovni :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama