Manžel si po porodu chtěl hledat milenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:37
Manžel si po porosu chtěl hledat milenku

Ahoj všichni,
mám vztek, užírá mě sebelítost a nejvíc je mi líto naší 4měsíční holčičky. Nemůžu to dostat z hlavy..
Den po mých narozeninách jsem objednávala něco z manželova telefonu a náhodou jsem zjistila, že měl ve schránce zkopírovaný inzerát, který chtěl dát na net. Hledal tam pod falešným jménem milenku (prý pořád při chuti). V první chvíli mi lhal, pak řekl, že se díval po inzerátech (jak pořád kolega hledá ženskou),ale že di uvědomil, že je to blbost a že nás má rád. Byla jsem psychicky v prr… hormony no.. říkala jsem si, že to potrvá, ale jednou mu třeba začnu věřit. Začal s tím, že sama vidím, že náš sex teď není nic moc a že s tím musíme něco dělat. Ok.. začali jsme spolu víc spát (i když po tom porodu děs a hrůza). A za dva týdny mě napadlo podívat se mu do mobilu. Jen malinkatá kontrola (vím, že se to nedělá). A v historii měl, že koukal na inzeráty, kde ona hledá jeho a bla bla. Prej nic neudělal, ukázal mi mail a vše. Ale já mu nedokážu věřit a nechci ho v životě omezovat.. co byste dělali na mém místě? Podotýkám, že je to celkem slušně postavený člověk s vysokou školou. Tvrdil mi, jak si uvědomil, že to bylo hnusný a že nás miluje. Ale ve mě to je a pokaždé u sexu myslím na to, že je to na houby. A že v tom neni žádná vášeň. Nechci přijít a suše říct, že jdeme na to… :( Fakt už nevím. Bojím se zůstat, ale odejít nechci

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
tothova
Kecalka 130 příspěvků 06.08.19 23:46

No prostě ví, že mu skončíš na co řekne a tak lže a říká co chceš slyšet. :palec: přitom sám dělá jak uzná za vhodné, tobě to vždy nějak vykecá a nic z toho tak co by se snažil to měnit že ;)

Kristy.rez
Povídálka 30 příspěvků 06.08.19 23:53

@tothova toho se bojim.. ze jsem jen naivka a akorát pak budu brečet

pecenaBrokolice
Kecalka 172 příspěvků 07.08.19 00:02

Já bych ho do háje neposílala, pokud opravdu jen koukal… Já jsem taky takový dáreček, hrozně mě baví koukat se na Amatéry a pak se jim smát, ale to děláme většinou i s chlapem spolu. :lol: A přesto ani jeden po nikom jiném netoužíme.
Zas na druhou stranu, my opravdu jen čumíme a blbě se smějeme, nikdy jsme nikam inzerát nedávali. :nevim: A tvůj chlap zřejmě chtěl, na tu výhovorku s kolegou nebo co bych nešlápla.
No, jen ty svého chlapa znáš, ty víš, jestli se mu dá věřit nebo ne… Ale já bych mosty ještě nepálila, dala bych tomu nějaký čas, jestli fakt seká latinu, třeba si to fakt uvědomil… Dej tomu čas. :hug:

Kristy.rez
Povídálka 30 příspěvků 07.08.19 00:14

@pecenaBrokolice tak koukat ano, ale proc potom lhal a mel pripraveny svuj inzerat? Myslela jsem si, ze ho znam.. ale ted uz neverim nicemu.. :? Hlavně mě nejvíc mrzí, že mi takhle ublíží ve chvíli, kdy potřebuju podporu. A teď kamkoliv půjde, budu si říkat, že mě podvádí. Důvěra je pryč.. ještě když mi narovinu řekne, že náš sex teď stojí za prd.. od té doby předstírám každý orgasmus a snažím se to oživit.. ale teď mi ta vášeň prostě nejde

Čičorečka
Závislačka 2659 příspěvků 07.08.19 06:09

Frajer by se měl teda snažit, aby sex za něco stál. Ty sama to těžko utáhneš :lol: To jsou fakt dárečci, tihle chlapi, co si myslí, že porodíš dítě a po šestinedělí najednou lusk, jako by žádný těhotenství nebylo a všechno se vrátí do starých kolejí. Sex a intimita ano, nejsem zastánce toho, že má žena právo odsunout na pár let chlapa na druhou kolej. Nicméně tohle je práce obou.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 07.08.19 06:12

Si myslis, ze lidi s titulem nikdy nezahnou? :lol: Kazdopadne ze sebe delas akorat blbku, neumis mu slapnout na krk. Takhle ti muze zas nakecat co chce a ty mu to uveris, nic s tim zase neudelas :roll: dej mu ultimata a at skace jak piskas. At vidi, ze mu nic jen tak neprojde. Nevydrzi to? Zaminka jen proto se na tebe vykaslat a jit si uzivat jinam

Uslava
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 07.08.19 06:46
@Kristy.rez píše:
@pecenaBrokolice tak koukat ano, ale proc potom lhal a mel pripraveny svuj inzerat? Myslela jsem si, ze ho znam.. ale ted uz neverim nicemu.. :? Hlavně mě nejvíc mrzí, že mi takhle ublíží ve chvíli, kdy potřebuju podporu. A teď kamkoliv půjde, budu si říkat, že mě podvádí. Důvěra je pryč.. ještě když mi narovinu řekne, že náš sex teď stojí za prd.. od té doby předstírám každý orgasmus a snažím se to oživit.. ale teď mi ta vášeň prostě nejde

Tak chlap to s tebou neumí a ještě si stěžuje a hledá jinde? Možná by mel vedet že je v posteli k ničemu.

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 07.08.19 07:55

Pokud nemáš při sexu orgasmus, tak on je neschopnej a měl by se snažit.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 07.08.19 08:13
@sediza píše:
Pokud nemáš při sexu orgasmus, tak on je neschopnej a měl by se snažit.

A toho dosáhne předstíráním orgasmu :mrgreen: To nevymyslíš 8o

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2994 příspěvků 07.08.19 08:15

@Kristy.rez
Hele voe, nech ho. Třeba se něco naučí a pak tě pořádně odjede. ;)

Uslava
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 07.08.19 08:18
@TrueIsFalse píše:
A toho dosáhne předstíráním orgasmu :mrgreen: To nevymyslíš 8o

Ona ho asi nechce ranit. Je ohleduplná a to mu nepomůže. Máš pravdu. :dance:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15569 příspěvků 07.08.19 08:22

A od kdy je vysoka skola prekazka k tomu se kurvit? 8o
Zakladatelko tebe manzilek utahne na vareny nudli… :think:

PeťulíJ
Kecalka 336 příspěvků 07.08.19 08:23

Docela by mě zajímalo, jak moc se snaží manžel váš sex zlepšit, když tvrdí, že to není ono. To je snad věc obou a né jen tvá…

Kristy.rez
Povídálka 30 příspěvků 07.08.19 09:31

@Čičorečka já se snažila ještě než mi skončilo šestinedělí. Nikam jsem ho neodsunula. Ale pár měsíců mě to trochu bolelo (i tak jsem to dělala), ale i když spodek cvičím, není to zatím ono. Ale jde i o to, že tomu chybí taková ta jiskra. Je to jak naprosto bez emocí. A to já sama prostě nenapravim :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama