Manžel si s někým pořád píše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:06
Manžel si s někým pořád píše

Ahoj holky, potřebuji se svěřit a možná i poradit, znát váš názor.
Jde o mého manžela. Jsme spolu 14 let, máme 2 děti. Poslední rok ale manžel pořád něco píše na mobilu, když se k němu přibližuju, hned to vypíná nebo dává tak, abych to neviděla.
Na Twitteru měl účet, objevila jsem ho tam, sleduje asi 60 různých lidí, včetně nějakých cizích holek a por. stránek. Vybuchla jsem, zeptala se ho na to a on mi řekl, že si tam jen čte vtipy, že tam píšou lidi nějaký hlášky a že to pro něj nic neznamená, prostě jen kouká a čte si. Zaútočila jsem na něj, že si s někým dopisuje a prý vůbec, že to není pravda.
Teď jsem si ho našla a už má vše zamčené, že nevidím koho sleduje. Proč to udělal? :,(
Bojím se hrozně moc, že si tam s někým píše. Jsem paranoidní? Vůbec nevím co dělat, nechci na něj zas útočit, proč to má zamčené atd, aby nemyslel, že jsem nějaká hysterka, ale mně to hrozně trápí.
Máme malinké mimčo, možná mi hrabe díky hormonům.
Děkuji za vyslechnutí.
Hezký den přeji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 16.01.17 12:12

Proč to udělal? Protože na něj doma žena ječí.

arinecka
Závislačka 4758 příspěvků 16.01.17 12:14
@Anonymní píše:
Jde o mého manžela. Jsme spolu 14 let, máme 2 děti. Poslední rok ale manžel pořád něco píše na mobilu, když se k němu přibližuju, hned to vypíná nebo dává tak, abych to neviděla.
Na Twitteru měl účet, objevila jsem ho tam, sleduje asi 60 různých lidí, včetně nějakých cizích holek a por. stránek. Vybuchla jsem, zeptala se ho na to a on mi řekl, že si tam jen čte vtipy, že tam píšou lidi nějaký hlášky a že to pro něj nic neznamená, prostě jen kouká a čte si. Zaútočila jsem na něj, že si s někým dopisuje a prý vůbec, že to není pravda.
Teď jsem si ho našla a už má vše zamčené, že nevidím koho sleduje. Proč to udělal? :,(
Bojím se hrozně moc, že si tam s někým píše. Jsem paranoidní? Vůbec nevím co dělat, nechci na něj zas útočit, proč to má zamčené atd, aby nemyslel, že jsem nějaká hysterka, ale mně to hrozně trápí.
Děkuji za vyslechnutí.
Hezký den přeji

Problem je ze mu neveris, zkus ho prestat sledovat a utocit na nej. Bloknul si to asi kvuli tomu abys proste neresila no :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 16.01.17 12:15

Začínám přemýšlet, jestli manžela vůbec miluji, když nemám tušení, co kde sleduje a s kým si píše :roll: já si s někým píšu denně, často jsou to kluci a dokonce některé nemám v přátelích :jazyk: což je určitě 100% známka nevěry.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:17
@radkka píše:
Proč to udělal? Protože na něj doma žena ječí.

Protože tam něco skrývá.
Mě by to partner ještě ukázal, co tam čte a tak(kdybych chtěla),protože nic neskrývá.
Ale vše zamknout a zablokovat, tak to je víc jak jasné. Asi bych ho nechala a psala si taky :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 16.01.17 12:18

Tady jde o duveru a ty mu ocividne vubec neveris. Ja taky porad neco nekam pisu, I kdyz diskutuju tady na emiminu tak to priteli muze prijit ze si pisu buhviskym, ale neresi to a naopak ja taky nehledam co si jde s kym pise :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4387 příspěvků 16.01.17 12:18

Zakladatelko, chce to klid. S twitterem tě nepodvede, že si tam čte nebo prohlíží nebo i sám něco napíše je úplně normální. Byla bys radši, kdyby šel po práci do ospody a vrátil se, až budete doma spát?
Nehlídej ho tolik. Čím víc budeš hlídat, tím víc se před tebou uzavře, prtože nebude vědět, co ještě smí a co už by ti vadilo.
Je na to dokonce takový ošklivý vtip… ale ten asi říkat nebudu.

cecetka
Kelišová 7337 příspěvků 16.01.17 12:19

Anonymni: Ty si taky pises. Minimalne tady na emiminu.
Profil na soc. sitich ma spousta lidi. Pisou si, sdileji zazitky. No a co? Muj manzel je v castem pisemnem kontaktu se svoji spoluzackou z gymplu. Nedela s tim tajnosti. Kdybych ale kvuli tomu delala doma sceny, asi by si s ni psal tajne.
Duveruj manzelovi a venuj se dulezitym vecem. Ulevi se ti :)

axelina
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 12:20
@Anonymní píše:
Děkuji za vyslechnutí.
Hezký den přeji
..no tak jasně že si asi s někým píše… strach je blbý společník.. já se přiznám že bych si ani nevšimla kdyby si muj chlap s nekym psal protože mam tolik aktivit že nemam čas sledovat co muj chlap kdy děla a kde je… dej mu trochu volnosti…ja si taky občas s někym píšu - taky mám male dítě a druhe na ceste.. ale copak to znamená že už se nemužu podívat na jineho chlapa nebo jak?? :-) klídek a věnuj se sobě a detem a dej manželovi chvilku pohov

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 16.01.17 12:20

Asi si sednout a rict mu co te trapi a co trapi jeho, ze mam pocit, ze si s nejakou slecnou pise za mymi zady a debila mu rozhodne delat nechci… Nic jineho delat nemuzes, nez mit duveru ve sveho muze. Pokud je ale po 14 letech nalomena, sama vis, ze ten Problem tam asi nekde je. Zensky sesty smysl? Nicmene nebud hystericka, promluvte si ;)

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 16.01.17 12:22
@angelivanka84 píše:
Protože tam něco skrývá.
Mě by to partner ještě ukázal, co tam čte a tak(kdybych chtěla),protože nic neskrývá.
Ale vše zamknout a zablokovat, tak to je víc jak jasné. Asi bych ho nechala a psala si taky :lol:

Jestli musí skrývat, že sleduje nějakou ženskou, tak je to fakt chudák :roll: Já manželovi teda soukromé konverzace neukazuji, protože mu nic není do problémů, se kterými se někdo svěří MNĚ.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:28
@radkka píše:
Jestli musí skrývat, že sleduje nějakou ženskou, tak je to fakt chudák :roll: Já manželovi teda soukromé konverzace neukazuji, protože mu nic není do problémů, se kterými se někdo svěří MNĚ.

A to my s manželem zase všechno sdílíme a přijde mi to tak přirozené. Nemám ráda šuškandy. A když je pro někoho něco tajné, tak si to má nechat pro sebe. To je největší jistota. A rozhodně hláska „do toho mu nic není“ je jak z úst nějaké zapšklé brécy. :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 16.01.17 12:29
@kdochcekam píše:
A to my s manželem zase všechno sdílíme a přijde mi to tak přirozené. Nemám ráda šuškandy. A když je pro někoho něco tajné, tak si to má nechat pro sebe. To je největší jistota. A rozhodně hláska „do toho mu nic není“ je jak z úst nějaké zapšklé brécy. :nevim:

Do problémů mých přátel mému muži opravdu nic není :mrgreen: Nic před ním netajím, ale fakt mu nebudu dávat přečíst konverzaci, naštěstí jsem si vzala normálního, sebevědomého muže, který nemá potřebu mě stíhat.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:36
@radkka píše:
Do problémů mých přátel mému muži opravdu nic není :mrgreen: Nic před ním netajím, ale fakt mu nebudu dávat přečíst konverzaci, naštěstí jsem si vzala normálního, sebevědomého muže, který nemá potřebu mě stíhat.

No tak jestli si myslíš, že jediné možnosti jsou „stíhač“ nebo „do toho mu nic není“, tak seš docela extrémista a to nepochopím. :roll:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 16.01.17 12:39
@kdochcekam píše:
A to my s manželem zase všechno sdílíme a přijde mi to tak přirozené. Nemám ráda šuškandy. A když je pro někoho něco tajné, tak si to má nechat pro sebe. To je největší jistota. A rozhodně hláska „do toho mu nic není“ je jak z úst nějaké zapšklé brécy. :nevim:

máme to taky tak, nic netajíme, sám mi kolikrát volá, ať jsi přečíst co mu ten a ten napsal…
ale my jsme partneři, věříme si a sdílíme spolu i své kamarády

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >