Manžel si vzal na mne právníka

Anonymní
13.11.20 11:18

Manžel si vzal na mne pravnika

Potřebuju poradit. Máme před rozvodem. Můj první, manželův bohužel treti. Vzal si na mne pravnika, který ho bude zastupovat. Moje otázka z ní, jestli to zvládnu sama nebo se mám taky obrátit na nějakého právníka, aby mne zastupoval? Máte někdo zkušenost? Jinak oba chceme děti do své péče, přičemž manžel byt by chtěl, tak jeho zaměstnání mu to nedovolí, aby jsme je měli i ve střídavce. Taky nevíte jak se na to soud může dívat a komu je svěří?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.20 11:20

Kolik je dětem? Pokud má manžel právníka, vezmi si ho taky. Ale je to sakra drahá sranda, to mi věř. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2845
13.11.20 11:21

Haprují anonymy. První odpověď byla nejdřív tulipán, teď slunečnice. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:23
@MrsNorris píše:
Haprují anonymy. První odpověď byla nejdřív tulipán, teď slunečnice. :think:

To asi těžko. Já psala jen reakci a byla hned za slunečnici.

• Citovat
  • Nahlásit
19719
13.11.20 11:24

Kolik je detem? Právníka bych si vzala, ale záleží jestli na něj máš no, může to jit do desitek tisic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
13.11.20 11:25
@Anonymní píše:
To asi těžko. Já psala jen reakci a byla hned za slunečnici.

Byly tu dva tulipány. Přepisovala jsem svůj koment z „co je zas tohle?“ :P

To je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:27
@MrsNorris píše:
Byly tu dva tulipány. Přepisovala jsem svůj koment z „co je zas tohle?“ :PTo je jedno.

Asi chyba v metrixu. Já napsala první odpověď a hned se tam ukázala slunečnice. Jestli máš nějaký problém s důvěrou, obrať se na admina, potvrdí ti, že nejsem zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
64841
13.11.20 11:30
@MrsNorris píše:
Haprují anonymy. První odpověď byla nejdřív tulipán, teď slunečnice. :think:
??? Tulipán je zakladatelka. Tak nemůže být první odpověd stejná kytka, ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:31
@Anonymní píše:
Kolik je dětem? Pokud má manžel právníka, vezmi si ho taky. Ale je to sakra drahá sranda, to mi věř. :roll: [/čitace]

Dětem je 8 a 11. Na kolik to asi tak vyjde?

• Citovat
  • Nahlásit
23972
13.11.20 11:32
@Lama Lama píše: ??? Tulipán je zakladatelka. Tak nemůže být první odpověd stejná kytka, ne?

Mohla by, pokud odpovida sama sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:32

Ať nedělám zmatky.. Jsem tulipan :D

• Citovat
  • Nahlásit
2845
13.11.20 11:36
@Anonymní píše:
Asi chyba v metrixu. Já napsala první odpověď a hned se tam ukázala slunečnice. Jestli máš nějaký problém s důvěrou, obrať se na admina, potvrdí ti, že nejsem zakladatelka.

Proto píšu, že haprují anonymy, ne že si zakladatelka povídá sama se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14306
13.11.20 11:37

Pokud na právníka máš, vezmi si ho. Respektive jakožto ještě manželé se společnými penězi si ho prostě vezmi-když na něj má on, musíš mít i ty.
Co se týče té střídavky, záleží na věku dětí, ale všeobecně je to manželův problém, jak by péči zajistil. I kdyby si na ty dny bral chůvu nebo děti vyzvedávala a hlídala babička, není to problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:38
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:
Kolik je dětem? Pokud má manžel právníka, vezmi si ho taky. Ale je to sakra drahá sranda, to mi věř. :roll: [/čitace]Dětem je 8 a 11. Na kolik to asi tak vyjde?

V tomhle věku už bude nejspíš soud brát ohledy na přání dětí, ale čeká je minimálně pohovor na sociálce, možná i u soudu.
Právník stojí podle města a zkušeností 1500-2000 a víc za právní úkon. A právní úkon je cokoliv, kdy pohne prstem. V praxi to znamená, že proběhne pár návrhů mezi stranami, jedno dvě soudní stání a 20tis.je v čudu..

• Citovat
  • Nahlásit
565
13.11.20 11:44

Taky jsem si brala právníka. Zaplatila jsem 800,– za konzultaci a když jsem se rozhodla využít jeho služby k rozvodu, vzal si zálohu 6000,– na právní úkony (zpracování návrhu na péči o děti, podání na soud, zastupování při soudním jednání) a čeká nás ještě rozvod samotný a majetek. Pokud vše půjde jako dosud, neměla bych platit nic navíc. Jestli se manžel zasekne, bude to dražší. Co úkon, to cca 1700,– Ale mně to za to stojí.

A pokud si tvůj manžel pr, ávníka bere a očekáváš problémy, investovala bych do právníka taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama