Manžel si ze mě dělá blázny?!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 20:21
Manžel si ze mě dělá blázny?!!

Dobrý večer, před chvílí vyústila má diskuze s manželem takové výšky že už jsem po něm řvala ale vyloženě řvala jako tur!!Jsem tak vytočená až je mi zle!!Manžela hloupostí! vyloženě jeho blbostí! jsme se dostali do situace kdy musíme jít do podnájmu, tedy já manžel a naše dvě děti. Nájem je 13 OOOkč a nyní to přijde! Manžel prohlásil, že bude celý nájem i s energiema bude platit sám ale víc platit už nebude!!,výplatu má 3O OOOkč, takže mu zůstane jen pro něho do kapsy 18 OOOkč a já budu z výplaty 13 OOOkč platit veškeré jídlo, poplatky ve školce, drogérii, internet, popelnice, cestu do práce, oblečení pro děti, oblečení pro sebe, psa, prostě naprosto všechno!!Na můj argument že po výplatě se budu moci pást a nebudu mít vůbec nic jenom pokrčil rameny, udělal posměšné gesto a řekl no jo no!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 9056 příspěvků 17.01.18 20:24

Tak se rozveď a nech si vyměřit alimenty na děti a výživné na sebe, úřad práce ti dá příspěvek na bydlení a jsi vysmátá. Oba manželé mají nárok na stejnou životní úroveň. Měli byste zaplatit všechny měsíční výdaje a o zbytek se podělit.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10149 příspěvků 17.01.18 20:25

1. Vaše peníze jsou společné.
2. S takovým živočichem sis pořídila děti a psa? A jak to bylo doteď, to něco platil?

Moise
Hvězda diskuse 36917 příspěvků 19 inzerátů 17.01.18 20:26
@Anonymní píše:
Dobrý večer, před chvílí vyústila má diskuze s manželem takové výšky že už jsem po něm řvala ale vyloženě řvala jako tur!!Jsem tak vytočená až je mi zle!!Manžela hloupostí! vyloženě jeho blbostí! jsme se dostali do situace kdy musíme jít do podnájmu, tedy já manžel a naše dvě děti. Nájem je 13 OOOkč a nyní to přijde! Manžel prohlásil, že bude celý nájem i s energiema bude platit sám ale víc platit už nebude!!,výplatu má 3O OOOkč, takže mu zůstane jen pro něho do kapsy 18 OOOkč a já budu z výplaty 13 OOOkč platit veškeré jídlo, poplatky ve školce, drogérii, internet, popelnice, cestu do práce, oblečení pro děti, oblečení pro sebe, psa, prostě naprosto všechno!!Na můj argument že po výplatě se budu moci pást a nebudu mít vůbec nic jenom pokrčil rameny, udělal posměšné gesto a řekl no jo no!!!

a jak jste to měli doteď?

jkra
Nadpozemská drbna 25087 příspěvků 17.01.18 20:26
@Slečna Ferka píše:
1. Vaše peníze jsou společné.
2. S takovým živočichem sis pořídila děti a psa? A jak to bylo doteď, to něco platil?

zivocichem? No jinak manzel asi zacina odklanet…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 20:27
@divine woman píše:
Tak se rozveď a nech si vyměřit alimenty na děti a výživné na sebe, úřad práce ti dá příspěvek na bydlení a jsi vysmátá. Oba manželé mají nárok na stejnou životní úroveň. Měli byste zaplatit všechny měsíční výdaje a o zbytek se podělit.

Však jsem mu to řekla! Neodpověděl mi na to a tlemí se mě do očí! On který mě dostal na buben a díky němu nemám nic!!Prý si to nemám tak brát a budeme se muset trochu uskromnit!!Mrzí mě že jsem tak řvala a hodně řvala ale už jsem nevěděla kudy kam!

sabinka098
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 17.01.18 20:29

Ahoj mam doma to samy presne jako ty.po poplaceny skoly, skolky a vseho mozneho to uzahnu tak dva tydny je to mazec ja s 12000,–pritel 19000,–plati najem a svoje veci vic ho nezajma.

jkra
Nadpozemská drbna 25087 příspěvků 17.01.18 20:30

Bych mu sepsala vsechno, co delas doma. Predpokladam, ze se staras mnohem vic o deti a tak. Tak rekni, ze jedete napul, ty si musis najit lepsi praci.

Lalelale
Závislačka 2673 příspěvků 17.01.18 20:31

Ze zvědavosti, pokud by zakladatelky manžel opravdu odmítl dát o korunu víc, může mu ona něco? Dejme tomu v situaci, kdy ona vážně nemá na jídlo pro děti a manžel odmítá dát ze své výplaty. Ale tedy absurdní situace, jen co je pravda.

Moise
Hvězda diskuse 36917 příspěvků 19 inzerátů 17.01.18 20:32
@Lalelale píše:
Ze zvědavosti, pokud by zakladatelky manžel opravdu odmítl dát o korunu víc, může mu ona něco? Dejme tomu v situaci, kdy ona vážně nemá na jídlo pro děti a manžel odmítá dát ze své výplaty. Ale tedy absurdní situace, jen co je pravda.

teoreticky k sobě mají vyživovací povinnost, ne? :think:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 20:33

Miluju svého manžela :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 20:34
@Moise píše:
a jak jste to měli doteď?

Obráceně jsme to měli, já platila nájem 7OOOkč i s energiema, platila jsem internet, dětem co potřebovali, manžel platil potraviny a školku, ano! i když měl plat krásný a já odkázaná na RD, jenže to jsem byla na RD, nevycházela jsem, do práce chodím půl roku tak je to veselejší pro mě po fin. stránce jen nevím jak to teda nyní vše zvládnu! Vše nastalo když jsem manželovi řekla že když dokázal tam kde nyní budeme, dáme všechny peníze na jednu hromadu! V tu chvíli bylo zle a začal mi takhle vyhrožovat!

g.sandova
Závislačka 3794 příspěvků 17.01.18 20:35

Mají vyživovací povinnost. Nechápu to, jak to takhle může fungovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 20:36
@jkra píše:
Bych mu sepsala vsechno, co delas doma. Predpokladam, ze se staras mnohem vic o deti a tak. Tak rekni, ze jedete napul, ty si musis najit lepsi praci.

Ano, řekla jsem mu to že dáme peníze na jednu hromadu a poplatí se vše z jedné hromady, v tu chvíli mě řekl, že pokud to tak chci, zaplatí pouze nájem a energie ale víc od něho nedostanu!

Lalelale
Závislačka 2673 příspěvků 17.01.18 20:37

@Moise já právě nemám ponětí, nikdy v životě jsem se nesetkala se situací, že by jeden z manželů musel soudně popotahovat druhého kvůli vyživovací povinnosti, tak mě zajímalo, jak to vlastně je, když si někdo postaví hlavu. Vlastně si neumím představit, že má vůbec smysl setrvat v manželství, kde jsou vztahy takto vyhrocené, že je třeba lovit v paragrafech kvůli tak základní věci jako nákup potravin :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >