Manžel skoro není doma a nemá na nás čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 15:47
Manžel skoro není doma a nemá na nás čas

S manželem jsme spolu 10 let a máme dvouletou holčičku. Od té doby co manžela povýšili jsem na dceru prakticky sama. Odchází brzo ráno, vrací se pozdě, malá už většinou spí. Jsou dny kdy ho malá třeba tři dny nevidí, protože ještě spí když odchází a už spí když se vrací.
Náš vztah je na tom taky čím dál hůř, jsem unavená z toho jak jsem na celou domácnost a malou sama a akorát na sebe štěkáme. Sex jsme neměli už tak čtyři měsíce. Buď jsem unavená já, nebo on. Bojím se, že takhle to dál už nezvládneme. Mluvili jsme o tom snad tisíckrát, ale nikdy se nic nevyřešilo. Už nevím co mám dělat. Vždycky jsem ho v práci podporovala, ale přece nemůže vyměnit rodinu za práci. Tráví tam čím dál tím víc času. Má to nějaké řešení?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2808 příspěvků 30.08.19 15:50

To ke smutný :( Pokud si neuvedomi, kde jsou zivotni priority, spatne to dopadne..

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 30.08.19 15:52

Tak takového chlapa bych v životě nechtěla, můj manžel by tohle absolutně nesnesl, naše dítě je pro něho stejně důležité jako pro mě a žádná práce na světě nemůže být důležitější..a co se týče sexu atd, to vám to brzy krachne tak jako tak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 15:55
@Kaileee píše:
Tak takového chlapa bych v životě nechtěla, můj manžel by tohle absolutně nesnesl, naše dítě je pro něho stejně důležité jako pro mě a žádná práce na světě nemůže být důležitější..a co se týče sexu atd, to vám to brzy krachne tak jako tak

Nebyl s námi ani v létě na dovolený. Řekl nám, že ho to strašně mrzí, ale že nemůže na týden nebo čtrnáct dní zmizet.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19183 příspěvků 30.08.19 15:56

Ahoj, na to neni moc co rict.Bud si na to zvyknes a budes samostatnejsi, nebo nezvyknes a vztah pujde do kytek. Samozrejme, ale zalezi na pristupu manzela, muj je taky pracovne vytizeny, ale i po x letech spolu se snazine travit hodne casu spolecne jako todina a co se tyce rodicovstvi, je nauceny se zapojovat s velkou samozrejmosti (lekar, vyzvedavani, vozeni atd) a citim, ze prace neni na prvnim miste, kdyz jsme spolu.Mne to vyhovuje, ze ho nemam za zadkem porad a mam svuj klid, v te dobe mi nevadi prevezmout veskerou praci kolem deti, domacnosti atd.Ale je to o povaze, nebyla bych s muzem co posle svou rodinu na druhou kolej.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19183 příspěvků 30.08.19 15:57
@Anonymní píše:
Nebyl s námi ani v létě na dovolený. Řekl nám, že ho to strašně mrzí, ale že nemůže na týden nebo čtrnáct dní zmizet.

Tak to je blby no…Toto neznam.

Chawa
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 30.08.19 15:59

Já ho nechci omlouvat, ale nemůže to být způsobené i tím, jak na něj štěkáš. Přijde domu do nepohody, před ní člověk automaticky utíká tam, kde je mu lépe. Povýšení s sebou nese víc odpovědnosti i času (alespoň zpočátku), to jsi mohla čekat. Není v pořádku, že se tomu věnuje cele, bez ohledu na rodinu, ale zkus se zamyslet nad tím, co jsem psala výše. Nedohaduj se, připrav hezký večer a buď na něj milá, i když se ti nebudou líbit jeho argumenty. Zkus V KLIDU vysvětlit svůj postoj. Good luck!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 16:00
@wildcherry píše:
Tak to je blby no…Toto neznam.

Vždycky přijde něco, kvůli čemu nemůže. Bylo na něm vidět, že se těší a já jsem byla šťastná, že by se tam ten náš vztah mohl dát trochu dohromady a že si užije malou. No a týden před odletem mi řekl, že nikam nemůže.

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 30.08.19 16:01
@Anonymní píše:
Vždycky přijde něco, kvůli čemu nemůže. Bylo na něm vidět, že se těší a já jsem byla šťastná, že by se tam ten náš vztah mohl dát trochu dohromady a že si užije malou. No a týden před odletem mi řekl, že nikam nemůže.

Není práce kde by to doopravdy nešlo, ta firma jeho není a on se obětuje kvůli práci. Kdyby si dupnul všechno půjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 16:04
@pikola píše:
Není práce kde by to doopravdy nešlo, ta firma jeho není a on se obětuje kvůli práci. Kdyby si dupnul všechno půjde.

Jenže to on neudělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 16:06

Ahoj, taky to máme podobně. Ne asi takový extrém, ale manžel odchází v 5 ráno (děti ještě spí) a vrací se kolem 18.-19. večer. Někdy spolu ještě okoupeme mladší dítě, jindy už přichází k usínajícímu. Co víkendy? Trávíte aspoň ty spolu? My jsme spolu za posledních 7 let nebyli ani na dovolené, v podstatě ani na žádném větším výletě, pokud nepočítám půldenní výjižďky někam za město. Naštěstí mám tady rodinu a tak trávíme čas s nimi. Příští rok už prý fakt na dovolenou pojedeme, ale nevím nevím…
Ale nemůžu říct, že bychom měli nějaké konflikty. Když jsme spolu, vcelku nám to funguje.

Sany80s
Echt Kelišová 7568 příspěvků 30.08.19 16:06

Ať změní práci. Pokud by mu šlo skutečně o vás, udělal by to, ale on chce mít doma rodinu a přitom dělat to, co dělá.

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 30.08.19 16:06
@Anonymní píše:
Jenže to on neudělá.

To je ale jeho problém, třeba časem pochopí, že za prvé bude uhnaný jak pes a peníze nejsou všechno a že by o vás mohl přijít jestli ty to nevydržíš. Doufám, že je to aspoň na penězích vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 16:09
@pikola píše:
To je ale jeho problém, třeba časem pochopí, že za prvé bude uhnaný jak pes a peníze nejsou všechno a že by o vás mohl přijít jestli ty to nevydržíš. Doufám, že je to aspoň na penězích vidět.

To sice je, ale k čemu mi to je, když se nám kvůli tomu rozpadá manželství.

Chytrak
Závislačka 3770 příspěvků 30.08.19 16:09
@Anonymní píše:
S manželem jsme spolu 10 let a máme dvouletou holčičku. Od té doby co manžela povýšili jsem na dceru prakticky sama. Odchází brzo ráno, vrací se pozdě, malá už většinou spí. Jsou dny kdy ho malá třeba tři dny nevidí, protože ještě spí když odchází a už spí když se vrací.
Náš vztah je na tom taky čím dál hůř, jsem unavená z toho jak jsem na celou domácnost a malou sama a akorát na sebe štěkáme. Sex jsme neměli už tak čtyři měsíce. Buď jsem unavená já, nebo on. Bojím se, že takhle to dál už nezvládneme. Mluvili jsme o tom snad tisíckrát, ale nikdy se nic nevyřešilo. Už nevím co mám dělat. Vždycky jsem ho v práci podporovala, ale přece nemůže vyměnit rodinu za práci. Tráví tam čím dál tím víc času. Má to nějaké řešení?

Co presne dela za praci?

Jasne jak facka, on s vami byt nechce. Rodinu za praci vymenil uz davno.
Nema zadne reseni, jake bys chtela.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama