Manžel spíš jak brácha, takže bez orgasmu

Anonymní
18.5.21 13:01

Manžel spíš jak brácha, takže bez orgasmu

Asi se spíš potřebuju vypovídat, možná mi dá někdo nějakou radu. Nikdy jsem nebyla ve vztazích přelétavá, měla jsem vždy dlouhodobé vztahy, ale prostě po čase 4-5 let přišla klasika, takže menší přitažlivost z mé strany, nuda atp. Vždycky jsem to svedla na to, že to asi nebyl ten „pravý“ a dala tomu včas vale, dokud jsem nepotakala nynějšího manžela. Tam to klapalo perfektně od začátku, tak jsem si oddychla, že konečně je to tady a už to bude dobrý.

Uplynulo ale 7 let a je to tady zas (což jako dobrý, manžel „přesluhuje“ min. 3 roky oproti předešlým ex). Plíživá a nenápadná ztráta sexuální přitažlivosti z mé strany, ale naprosto totálně a mohu říci, že bezdůvodně (žádné starosti navíc, nebo manžel přibral nebo já přibrala, více práce, míň práce nebo jiný objekt v mém okolí…nic). Manžela vnímám spíš jako super kámoše, „bráchu“, ale rozhodně ne sexuální objekt.

Sex nicméně probíhá pravidelně, milence nehledám a asi bych to tady ani nahlas neřekla, protože by mě tu minimálně 2/3 osazenstva sežraly zaživa.

Problém však je, že v důsledku tohoto u mě totálně vymizel orgasmus. Už prostě není. Pak se pro mě sex stává rutinní, neradnou činností, do který se lámu (představte si sex s bráchou, že jo). Kupodivu ani představy už nefungují. Má někdo podobnou zkušenost? Jak jste to řešily? Je mi 39, nechci takhle žít dalších dvacet let, ale rozvádět se? Ani omylem. Všechno ostatní je totiž super. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9832
18.5.21 13:06

Řekla bych, že to máš v sobě špatně nastavený od začátku takže bych vyhledala odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
18.5.21 13:06

A co sama se sebou? jde to? jestli jo tak co zkusit do sexu zapojit treba hracky, pridat nejaky oziveny, novy pozice nebo techniky..? nevim jak hodne vanilkovy ten vztah mate, ale treba lehci bdsm nebo proste jen nejaky role playin by mohlo ten sex trosku ozivit.
Mas treba nejakou nesplnenou sexualni fantazii nebo treba manzel ma neco co treba nikdy nikomu nerekl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 13:09
@Leenvecka píše:
A co sama se sebou? jde to? jestli jo tak co zkusit do sexu zapojit treba hracky, pridat nejaky oziveny, novy pozice nebo techniky..? nevim jak hodne vanilkovy ten vztah mate, ale treba lehci bdsm nebo proste jen nejaky role playin by mohlo ten sex trosku ozivit.
Mas treba nejakou nesplnenou sexualni fantazii nebo treba manzel ma neco co treba nikdy nikomu nerekl…

já si prostě na hračky nepotrpím, nic mi to úplně nedělám, prostě vyžaduju „maso“. Živoucí osobu, plasty mě moc neberou nebo jak to říct jinak… :?

Jde o to, že mě se líbí třeba trochu rodeo, ale chlap v posledních 3 letech hodně „zněžněl“ a odmítá to, když už na to dojde, tak vidím, jak to hraje a že ho to nebere, tak mě to taky pak nebaví. Mluvili jsme o tom tolikrát a manžel je přesvědčen, že dělá „co může“, ale když vidíte, že ten druhý jen předstírá, tak taky ta chuť pak není.

• Citovat
  • Nahlásit
4405
18.5.21 13:11

Jestli to máš postavený takhle, tak to asi nepůjde jen tak přepnout. Nepomohlo by si při tom představovat někoho jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
18.5.21 13:14
@Anonymní píše:
já si prostě na hračky nepotrpím, nic mi to úplně nedělám, prostě vyžaduju „maso“. Živoucí osobu, plasty mě moc neberou nebo jak to říct jinak… :?

no, ale tak muzes mit sex s mazelem jen do toho treba zapojite drazdidlo na kliktoris (skvely je Satisfyer Pro 2 - orgasmus za par sekund az minutu dve), pripadne nejaky dildo/vibrator… ono rekneme si to na rovinu proste ta touha ze vztahu vyprcha skoro u kazdeho paru a ty hracky jsou na tohle super… muzete zkusit treba i bonding jako tech veci je tolik..

mit ted ciste jen vanilkovy vztah tak me to uz po par mesich prestane bavit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 13:15
@akavi píše:
Jestli to máš postavený takhle, tak to asi nepůjde jen tak přepnout. Nepomohlo by si při tom představovat někoho jiného?

No na chvíli to byla cesta úniku, ale teď už nefunguje ani tohle. Je to strašný, takovýho fajn chlap mám, jiný by za něj platily zlatem a teď tohle, samotnou mě to štve, ale prostě vnitřně cítím, že jak už se to jednou dostalo až do téhle fáze, že už to jen tak překlopit nepůjde. Prostě nevím, možná přijde nějaký restart, až odroste dítě, ale teď to úplně nevidím :? Navrhovala jsem i trojku, to je ale manžel striktně proti :nevim:, ale ani tady si nejsem jistá, že by to bylo nějaké východisko z tohoto marastu.

• Citovat
  • Nahlásit
526
18.5.21 13:16

Asi jedině toho milence, když nic ostatní nefunguje, hlavně, aby to nebylo znát ve vztahu. :nevim: Nejsem toho zastáncem, ale co už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
18.5.21 13:20
@Anonymní píše:
No na chvíli to byla cesta úniku, ale teď už nefunguje ani tohle. Je to strašný, takovýho fajn chlap mám, jiný by za něj platily zlatem a teď tohle, samotnou mě to štve, ale prostě vnitřně cítím, že jak už se to jednou dostalo až do téhle fáze, že už to jen tak překlopit nepůjde. Prostě nevím, možná přijde nějaký restart, až odroste dítě, ale teď to úplně nevidím :? Navrhovala jsem i trojku, to je ale manžel striktně proti :nevim:, ale ani tady si nejsem jistá, že by to bylo nějaké východisko z tohoto marastu.

No tak jedině zase najít někoho nového. Jenže to takhle budeš hledat furt. Otázka je, jestli ti ten orgasmus stojí za to, abys bourala vztah a každých pár let hledala nového nabíječe. Ono to s vyšším věkem je čím dál těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 13:27
@akavi píše:
No tak jedině zase najít někoho nového. Jenže to takhle budeš hledat furt. Otázka je, jestli ti ten orgasmus stojí za to, abys bourala vztah a každých pár let hledala nového nabíječe. Ono to s vyšším věkem je čím dál těžší.

já ale nechci hledat nový vztah. Toho už mám za sebou dost, mám fajn chlapa co má se mnou společný koníček, umí se perfektně postarat o děti, plně mě zastoupí, doma trochu lenoch, ale zase halt nemůžu chtít všechno, že jo, jinak pohodovej, hodnej chlap co se stará a umí i aktivně trávit čas. Perfektně si rozumíme, proč ho měnit?

Prostě jen jsem zkusila jestli tady na tom není někdo podobně, jak to řešil, jak to třeba dopadlo. Já jsem celkem smířená s tím, že si to fyzično nějak už „odtrpím“, ale ještě hledám poslední záchytnou možnost jak se tomuto stylu sexuálního bytí vyhnout. Přece jenom jsem trochu divoška a je mi to líto takhle „shnít“.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 13:27

A co krom sexu, jaky je vutah? Stereotypni? Mate deti? Nekd pomuze nove prostredi, ne dovolena tam de jste jeste nebyli u more, ale neco netradicniho, co by vas normalne treba ani nenapadlo, neco kde treba ani nebudete mit komfort, na ktery jste zvykli, ale poznate se zase jinak, objevite neco noveho, neco to zazehne a nebonuplne zfoukne..podle me to chce zmenit celkovou rutinu..poznat zas u toho druheho neco noveho, necekaneho. Kamoska takhke byla, ale ne planovane :mrgreen: ztratili ee na ture v arkansasu, v lese. Zablouduli, prechozeny vztah, neconpodobneho jako ty, sex nic moc, muz kamos..prvnich par hodin ve stresu se hadali, na nervy, pak ale chlap prevzal oteze a zacal resit situaci, uklidno at zenu, nasel pristresek..ukazalo se, ze se orientuje a vi, kde je sever a tyhle veci..no jako jim to pomohlo, zacla ho vnimat zas jak chlapa, zacala ho chtit..a od te doby vyrazi na ruzne mista a zkousi spolu stale nove veci..nerikam, ze musite jit do lesa :mrgreen: ale proste neco noveho zkusit, co sjze nikdy nedelali, ani jste treba nad tim nepremysleli, zas se poznat z jine stranky..jen sinumim predstavit, ze to muze skoncit i opacne no

• Citovat
  • Nahlásit
1444
18.5.21 13:31
@Anonymní píše:
já ale nechci hledat nový vztah. Toho už mám za sebou dost, mám fajn chlapa co má se mnou společný koníček, umí se perfektně postarat o děti, plně mě zastoupí, doma trochu lenoch, ale zase halt nemůžu chtít všechno, že jo, jinak pohodovej, hodnej chlap co se stará a umí i aktivně trávit čas. Perfektně si rozumíme, proč ho měnit?Prostě jen jsem zkusila jestli tady na tom není někdo podobně, jak to řešil, jak to třeba dopadlo. Já jsem celkem smířená s tím, že si to fyzično nějak už „odtrpím“, ale ještě hledám poslední záchytnou možnost jak se tomuto stylu sexuálního bytí vyhnout. Přece jenom jsem trochu divoška a je mi to líto takhle „shnít“.

Na to funguje jen vyhledat odbornou pomoc milence, ale může to mít vedlejší účinky, zvlášť v případě, že to praskne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
18.5.21 13:31

Podívej, ono v sexu se toho moc vymyslet nedá. Vždycky to stejně skončí u toho „dopředu-dozadu“. Když jsi s někým novým, tak je to intenzivnější, protože spolu ještě nejste „očuchaní“, můžete pořád nacházet nový podněty, zkoušet nová místa, nové fantazie. Ve stálém vztahu už je to horší, protože už oba víte, co vás čeká, když tomu druhýmu sundáte spoďáry. Navíc do toho přibydou takový ty praktický starosti a sex jde zcela logicky na vedlejší kolej. Problém je, když to někdo staví tak do popředí, že je schopen kvůli němu spálit všechny mosty, což u tebe asi platí. Takže moje rada, dejte si od sebe v intimnostech pauzu. Aspoň 3 týdny nebo měsíc. Třeba ve vás ten absťák a potlačovanej chtíč vyburcuje nový podněty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
18.5.21 13:39
@Kutil Tom píše:
Na to funguje jen vyhledat odbornou pomoc milence, ale může to mít vedlejší účinky, zvlášť v případě, že to praskne :D

Základem je pak milenec ženatý, který nebude mít žádné další, jiné požadavky. A kdo nechce, tak na toho to nepraskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12951
18.5.21 13:43
@Anonymní píše:
A co krom sexu, jaky je vutah? Stereotypni? Mate deti? Nekd pomuze nove prostredi, ne dovolena tam de jste jeste nebyli u more, ale neco netradicniho, co by vas normalne treba ani nenapadlo, neco kde treba ani nebudete mit komfort, na ktery jste zvykli, ale poznate se zase jinak, objevite neco noveho, neco to zazehne a nebonuplne zfoukne..podle me to chce zmenit celkovou rutinu..poznat zas u toho druheho neco noveho, necekaneho. Kamoska takhke byla, ale ne planovane :mrgreen: ztratili ee na ture v arkansasu, v lese. Zablouduli, prechozeny vztah, neconpodobneho jako ty, sex nic moc, muz kamos..prvnich par hodin ve stresu se hadali, na nervy, pak ale chlap prevzal oteze a zacal resit situaci, uklidno at zenu, nasel pristresek..ukazalo se, ze se orientuje a vi, kde je sever a tyhle veci..no jako jim to pomohlo, zacla ho vnimat zas jak chlapa, zacala ho chtit..a od te doby vyrazi na ruzne mista a zkousi spolu stale nove veci..nerikam, ze musite jit do lesa :mrgreen: ale proste neco noveho zkusit, co sjze nikdy nedelali, ani jste treba nad tim nepremysleli, zas se poznat z jine stranky..jen sinumim predstavit, ze to muze skoncit i opacne no

Tohlemi prijde jako fajn napad, treba vzit bagly a prejit nejake hory, jet na trek na motorkach nebo tak neco, potrebujes ho videt znovu jako toho „samce“, mozna i on sam se tak zase potrebuje citit (prece jen pece o dite ten testosteron moc nerozjede).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat