Manžel sportuje s kolegyní - vadí mi to

Anonymní
30.5.21 15:20

Manžel sportuje s kolegyní - vadí mi to

Dobrý den, začínám mít velký problém s kolegyní manžela. Oba jsme velcí sportovci a vždy jsme dělali aktivity spolu. Tenis, horolezectví, badminton, běh.. Nyní jsem těhotná a spoustu aktivit jsem musela samozřejmě zaměnit a přizpůsobit svému stavu. Máme kolem sebe spousty kamarádů se stejnými koníčky, včetně této kolegyně. Manžel nyní začal sportovat s ní a některé sportovní činnosti, které dělal se mnou, nyní provozuje s ní. Ona je sice vdaná, ale taková “do větru”, flirtuje vždy s každým chlapem, kterého potká, včetně mého manžela. Vím, že taková je na každého a neskutečně mi to vadí a vytáčí mě to. Dřív jsem jen kroutila očima a řekla si, že je v tomhle trapná, ale teď jak se mnou asi cloumají hormony, tak jí nemůžu vystát. Manžel se směje, že ho vůbec nezajímá, jen že má na chvilku než zas budu moct já parťačku a nechápe, proč na ni žárlím a vyvádím. Řešili jsme to x krát a on na tom nic špatnýho nevidí. Já úplně pěním, už jsem div nežádala o rozvod a on toho s ní prostě nehodlá nechat. Co vy? Vadilo by vám to, ještě když jste těhotný? Nebo byste to neřešily? Já nikdy nebyla žádná stíhačka a žárlivka, ale teď to prostě vůbec nedávám a fakt jsem schopná snad i odejít, když vidim, že toho nehodlá nechat, ještě když mi to tak vadí… Jiné problémy nemáme :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
30.5.21 15:28

Popravdě by mi to vadilo taky. :lol: Čekala bych, že aktivity trošku přizpůsobí k tvému stavu, a pokud ne, tak by mohl aspoň sportovat s někým jiným, když jsi mu vyloženě řekla, že ti to vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137

Taky by mi to vadilo a nejsem těhotná. Manžela bych požádala, aby si našel parťáka chlapa. Ty jsi doma a čekáš vaše dítě a tyhle činnosti společné pro oba jsou ti zapovězené. Nechceš po něm, aby nesportoval, jen výměnu parťáka, to je z jeho strany minimální ústupek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Taky by mi bylo divné, proč nejde s kámošema, ale s kolegyní. Zdá se, jakoby kolegyně větřila šanci.

Máš ponětí, čí to byl nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
30.5.21 15:34

To by mi teda hodně vadilo. To nemůže horolezit sám, musí mít s sebou cizi ženskou? Nebo když teda parťáka, ať jde s kamarádem ne? Divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 15:37

@Meridene
No přesně, jako mě by ani nevadilo, že to je ženská, ale chovala se normálně, neflirtovala a šlo i z její strany čistě jen o sport a ne se předvádět… samozřejmě parťáka chlapa bych neřešila vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
5014
30.5.21 15:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, začínám mít velký problém s kolegyní manžela. Oba jsme velcí sportovci a vždy jsme dělali aktivity spolu. Tenis, horolezectví, badminton, běh.. Nyní jsem těhotná a spoustu aktivit jsem musela samozřejmě zaměnit a přizpůsobit svému stavu. Máme kolem sebe spousty kamarádů se stejnými koníčky, včetně této kolegyně. Manžel nyní začal sportovat s ní a některé sportovní činnosti, které dělal se mnou, nyní provozuje s ní. Ona je sice vdaná, ale taková “do větru”, flirtuje vždy s každým chlapem, kterého potká, včetně mého manžela. Vím, že taková je na každého a neskutečně mi to vadí a vytáčí mě to. Dřív jsem jen kroutila očima a řekla si, že je v tomhle trapná, ale teď jak se mnou asi cloumají hormony, tak jí nemůžu vystát. Manžel se směje, že ho vůbec nezajímá,jen že má na chvilku než zas budu moct jáparťačku a nechápe, proč na ni žárlím a vyvádím. Řešili jsme to x krát a on na tom nic špatnýho nevidí. Já úplně pěním, už jsem div nežádala o rozvod a on toho s ní prostě nehodlá nechat. Co vy? Vadilo by vám to, ještě když jste těhotný? Nebo byste to neřešily? Já nikdy nebyla žádná stíhačka a žárlivka, ale teď to prostě vůbec nedávám a fakt jsem schopná snad i odejít, když vidim, že toho nehodlá nechat, ještě když mi to tak vadí… Jiné problémy nemáme :zed:

Vadilo by mi to.
A propos, jak přesně si pan manžel představuje tu „chvilku“? Realisticky vzato, pár let potrvá, než budeš mít tolik možností provozovat aktivity jako bezdětná kolegyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 15:39

@Kazimíra Olejovka
Já bych řekla, že její. Manžel si chtěla najít parťáka/čku a poptával se na pravidelný sport různě známých a ejhle, zrovna tahle mohla a nevynechá jediný trénink… :pocitac:

Příspěvek upraven 30.05.21 v 15:39

• Citovat
  • Nahlásit
6559
30.5.21 15:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, začínám mít velký problém s kolegyní manžela. Oba jsme velcí sportovci a vždy jsme dělali aktivity spolu. Tenis, horolezectví, badminton, běh.. Nyní jsem těhotná a spoustu aktivit jsem musela samozřejmě zaměnit a přizpůsobit svému stavu. Máme kolem sebe spousty kamarádů se stejnými koníčky, včetně této kolegyně. Manžel nyní začal sportovat s ní a některé sportovní činnosti, které dělal se mnou, nyní provozuje s ní. Ona je sice vdaná, ale taková “do větru”, flirtuje vždy s každým chlapem, kterého potká, včetně mého manžela. Vím, že taková je na každého a neskutečně mi to vadí a vytáčí mě to. Dřív jsem jen kroutila očima a řekla si, že je v tomhle trapná, ale teď jak se mnou asi cloumají hormony, tak jí nemůžu vystát. Manžel se směje, že ho vůbec nezajímá, jen že má na chvilku než zas budu moct já parťačku a nechápe, proč na ni žárlím a vyvádím. Řešili jsme to x krát a on na tom nic špatnýho nevidí. Já úplně pěním, už jsem div nežádala o rozvod a on toho s ní prostě nehodlá nechat. Co vy? Vadilo by vám to, ještě když jste těhotný? Nebo byste to neřešily? Já nikdy nebyla žádná stíhačka a žárlivka, ale teď to prostě vůbec nedávám a fakt jsem schopná snad i odejít, když vidim, že toho nehodlá nechat, ještě když mi to tak vadí… Jiné problémy nemáme :zed:

Panovacna zarliva zenska. Jdi se rozvest kvuli toho ze ti starej hraje tenis s ZENSKOU! Z principu bych ty aktivity jeste zdvojnasobil, abys vzteky sezrala koberec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
30.5.21 15:40

Určitě bych to teda zatrhla. Asi je to nějaká skoro štětka a jestli dobře vipada, tak je opravdu nebezpečná. Čím větší mrcha, tím víc se do ní chlapy zamilujou. Obzvlášť v těhotenství se to vůbec, vůbec nehodí. Malý dítě je strašné náročný a potřebuje spoustu věcí a péče a ne tatínka, kterej si vylepšuje figuru s nějakou stetkou.
Popripade aspoň chlapa informovat, že je to promiskuitni bestie a prostitutka a že by se s ní neměl stýkat, nebo si zkazí charakter. Chlapy jsou tak blbý, že na to sami nepřijdou nebo schválně delaj, že o tom nevědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Myslím si, že by měl manžel brát ohled na to, že jsi těhotná a vyjít ti vstříc. Ono už jen to, že tě to vytáčí a jsi z toho ve stresu, tak to v těhotenství moc neprospívá, spíš naopak :-( Měla bys být v pohodě, žádný stres a problémy a manžel by tě měl opečovávat a měli byste se těšit a chystat na mimčo. Samozřejmě manžel nemusí s tebou sedět 24hod doma a může mít své aktivity, ale měl by se v nich přizpůsobit tak, aby to tobě (a potenciálně miminku) neubližovalo. Kdyby dělal třeba extrémně nebezpečný sport a ty bys z toho byla vystresovaná, tak by to měl podle mého názoru prostě dočasně přerušit nebo nahradit něčím bezpečnějším, aby ses o něj nebála a byla v klidu.

• Citovat
  • Nahlásit
1526

8o 8o 8o Nechapu, ze kdyz ty rikas, ze ti to vadi, ze neprestane. Taky by mi to vadilo a remcala bych tak dlouho, dokud by neprestal :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
@Angry_birds píše:
Popravdě by mi to vadilo taky. :lol: Čekala bych, že aktivity trošku přizpůsobí k tvému stavu, a pokud ne, tak by mohl aspoň sportovat s někým jiným, když jsi mu vyloženě řekla, že ti to vadí.

A proc jako? Ona se prestane bavit s kamoskou o ktere si myslim ze je kreten, jen proto ze jsem si to umanul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7218

Vadilo by mi to. Řekla bych mu to a také bych mu řekla co je pro mě ještě přijatelné - to musíš vědět sama. Pokud by se neměl ani k malé změně a bylo by mu to jedno, dala bych mu nůž na krk a připravovala se na život s dítětem bez jeho otce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
30.5.21 15:41
@Pavlik Morozov píše:
Panovacna zarliva zenska. Jdi se rozvest kvuli toho ze ti starej hraje tenis s ZENSKOU! Z principu bych ty aktivity jeste zdvojnasobil, abys vzteky sezrala koberec.

Z Pavlíka si nic nedělej, něco si tady řeší 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat