Manžel tráví veškerý čaš se svou sestrou

Anonymní
10.9.20 11:18

Manžel tráví veškerý čaš se svou sestrou

Ahojte, manžel teď tráví veškerý čaš se svou sestrou. Po práci jde hned za ní, je u ní až do večera, domu přijde až 21:30. Já už nevím, co si o tom myslet, manžel říká že měl nějakou krizí a že jeho sestra je jediná se kterou se cítí v pohodě. Mě to zklamalo, manžel moc dobře ví že já bych se mu taky snažila pomoct. Děti jsou zmatený, manžel si je vyzvedne a pak s nimi jde k sestre. Co byste dělali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2940
10.9.20 11:21

Užívala bych si volna bez dětí ;) zašla s kámoškou na víno, do fitka…

Možná bych se zeptala jeho sestry, co se jako děje, že je fakt divnej a už začínáš přemýšlet, jestli má toto smysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
10.9.20 11:26
@Anonymní píše:
Ahojte, manžel teď tráví veškerý čaš se svou sestrou. Po práci jde hned za ní, je u ní až do večera, domu přijde až 21:30. Já už nevím, co si o tom myslet, manžel říká že měl nějakou krizí a že jeho sestra je jediná se kterou se cítí v pohodě. Mě to zklamalo, manžel moc dobře ví že já bych se mu taky snažila pomoct. Děti jsou zmatený, manžel si je vyzvedne a pak s nimi jde k sestre. Co byste dělali?

Zajímalo by mne především, jakou krizi manžel prožívá a jaké problémy řeší… ne to, jestli to řeší se svou sestrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@welovefashion nejdřív jsem to tak dělala, ale teď už jsem z toho zoufalá, přijde mi že jsem o manžela přišla. A jak už jsem psala, děti v tom mají taky zmatek, nedávno se mě ptali jestli se s manželem nerozvadime. S jehou sestrou jsem mluvila, řekla že mi přesně nemůže říct co se s manželem děje. Že si to manžel nepřeje

• Citovat
  • Nahlásit
27591

A je fakt u té sestry?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@BohunkaP to mi odmítá říct

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 11:28

@Russet jako myslím že jo, někdy tam sním jsou děti a párkrát jsem za ním (neohlašene byla) a vždy tam byl.

• Citovat
  • Nahlásit
643
10.9.20 11:32

Vytvořit pohodu pro svého muže, by mělo být smyslem života ženy…asi zakladatelko děláš nějakou chybu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
10.9.20 11:33
@Anonymní píše:
@welovefashion nejdřív jsem to tak dělala, ale teď už jsem z toho zoufalá, přijde mi že jsem o manžela přišla. A jak už jsem psala, děti v tom mají taky zmatek, nedávno se mě ptali jestli se s manželem nerozvadime. S jehou sestrou jsem mluvila, řekla že mi přesně nemůže říct co se s manželem děje. Že si to manžel nepřeje

bouchni doma do stolu…normalne manželovi řekni, že už tě to nebaví, ať ti laskavě sdělí, co se děje. Pokud odmítne, tak se zeptej jestli se teda rozvedete nebo co chce, že tebe tento stav dohání k šílenství. Jste manželé měli byste vědět, co se s druhým děje… Toto fakt není normální, jako já chápu, že si třeba chlap řeší nějaké svoje problémy, ale dusno by nemělo trvat moc dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3751
10.9.20 11:35

V takových případech bych byla neoblomná a normálně bych po manželovi vystartovala. Prostě jsme manželé, v dobrém i ve zlém a na řešení problémů jsme my 2. Urazilo by mě, kdyby se takto svěřoval jenom své sestře a mě by takto ignoroval. Nedokázala bych sedět, čekat a jen přemýšlet. Jsem ten typ co chce mít ve všem jasno, chci věcem a chování rozumět a chci vše hned. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27591
10.9.20 11:42
@Anonymní píše:
@Russet jako myslím že jo, někdy tam sním jsou děti a párkrát jsem za ním (neohlašene byla) a vždy tam byl.

On je tvůj manžel a měl by ti říct, co se děje. Ne schovávat u sestry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24959
10.9.20 11:42
@Anonymní píše:
@BohunkaP to mi odmítá říct
Ženska nebo nemoc :nevim: to mě by jako vadilo dost. Jak dlouho to takhle je?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
10.9.20 11:45

Asi se zamiloval jinde nebo ho jen nebaví trávit volný čas se zakladatelkou. Proto se sbalí, u ségry má celý den klid, nikdo po něm nic nechce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
10.9.20 11:50
@Anonymní píše:

Hm, tak to bych byla naštvaná, on má nějaký problém ale s tebou ho řešit nehodlá a chodí raději za sestrou? Takhle už máte krizi i vy dva, protože ty vůbec netušíš co se děje. Já bych asi fakt třískla už do stolu, atˇkouká vyklopit co se děje, nebo spolu tedy nemusíme být. Tohle je opravdu divný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4340
10.9.20 11:52

… zenske, vy si fakt myslite, ze bouchanim do stolu, ci vystartovanim po nem, neco ziskate?… vzdyt je to tak ubohe!… manzel je z neceho ocividne v prd.eli a myslim, ze nejaky jekot a ultimatum jej utvrdi, co ma doma za megeru. :nevim:… me napadlo, ze prisla krize stredniho veku (burnout), nemoc nebo ze si konecne pripustil, ze je gay (to se manzelce fakt blbe rika).

autorko, deti neslysi, co si tam se sestrou povidaji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama