Manžel už mě asi nemiluje

Anonymní
22.4.21 15:21

Manzel uz me asi nemiluje

Sedim tady a premyslim co dal. Jestli jeste ma cenu neco vubec zachranovat. S manzelem jsme spolu 12 let, mame dvouletou dcerku. Zijeme v zahranici a manzel uz je rok na home office. Posledni dobou uz nam to slusne lezlo na mozek, byla ponorka, nejake konflikty.. Rekla bych, ze jsme meli docela krizi. Hned jak to slo, tak jsme jeli do CR. Ja jsem s malou u maminky a manzel je u sve rodiny, abychom si od sebe chvili odpocali, nacerpali jinou energii.
No. Zitra to je to tyden, manzel je odpocaty, mel v sobotu prijet a chteli jsme jet domu. Uz predevcirem jsem mu psala, ze se mi styska a tesim se na nej. Reakce zadna.. No a dnes prisel s tim, ze by nekde zaplatil airbnb a my bychom tam mohly s malou byt a on jeste zustane u rodiny, pry tam ma pohodu. Zustala jsem jen stat a nevedela jsem co na to mam rict. Pak z nej jeste vylezlo, ze na me nema naladu. Hlavou se mi honi spousta myslenek.. Ted tady sedim a brecim, nevim co mam delat. Je mu bez nas proste lip. A ja nevim jak s tou informaci nalozit.. :( :(
Ten tyden byl fajn, hrozne jsem si ho s malou uzila, ale vubec by me nenapadlo rict to, co rekl on. Jak byste reagovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63660
22.4.21 15:22

Je to týden.. Pokud máte ponorku, tak týden je málo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
22.4.21 15:26

Dej mu teď na týden dítě a odpočiň si ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:27

@martina.se nojo, ale vzdyt ma rodinu. Mne to neprijde moc v ok, ze se chce valet u rodiny zatimco ja se budu nekde sama v cizim prostredi starat o nase dite… Kdyby to podal treba jinak, nabidl mi nejakou jinou moznost, ale tohle se mi zda strasne hnusny…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:28

@pikola jenze on musi pracovat… dovolenou si kvuli tomu brat nebude.. s tim bych neuspela

• Citovat
  • Nahlásit
9594
22.4.21 15:32

Já ti řeknu, co bych udělala, ale málokdo má tu možnost. Já bych řekla mé drahé a báječné tchyni, co řekl manžel a ta by mu udělala doma takovou „pohodu“, že by klidně odjel do pracovního tábora na Sibiř natož domů k rodině. ;)
Ale ne každý má tak báječnou tchyni jako já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
22.4.21 15:51

Jo to je riziko, kdyz manzel zjisti, ze mu je samotnemu vlastne lepe nez s vecne hasterivou manzelkou a ukvicenyma deckama. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
22.4.21 15:53

Rozhodně bych radši zůstala ještě u vašich pokud on o vás nejeví zájem. Ještě chvilku bych mu dala a pak by jste si měli asi promluvit jak to vidíte dál. Každopádně po týdnu co vás nevidí ti říct, že na tebe nemá náladu je docela facka… A po malé se mu nestýska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:55

@PeBa12 je to hroznej pocit… ptala jsem se a rekl, ze mu docela staci ji videt, kdyz mu volame na mobilu. To me taky dost zarazilo, to rikal uz vcera.

• Citovat
  • Nahlásit
2417
22.4.21 16:05

Neviděla bych to hned na konec.. Prostě jste měli dlouhou dobu ponorku, on potřebuje více času..
Pokud to jde, zůstaň ještě u mamky, sejdi se s kamarády, užij si dcerku.. A zkus ho teď týden nekontaktovat, a uvidíš, zda bude pak aktivnější, zda mu začnete chybět… Ale pak už by to chtělo si spolu sednout a probrat, jak to bude dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
22.4.21 16:16
@Anonymní píše:
@pikola jenze on musi pracovat… dovolenou si kvuli tomu brat nebude.. s tim bych neuspela

achjo.. takže jste na něm a jeho práci s dcerou existenčně závislé?? já třeba nikdy nic takového nedovolila, takže mé řešení by bylo právě TO, že týden jsem měla dcerku u našich já, ok, odpočiňme si, teď týden u vašich s ní ty.. a zavezla bych mu ji..
byly jste na ni dva..
Pokud tohle udělat nemůžeš, tak jsi v hrozně nevýhodné pozici a on to ví, takže si v klídku „relaxuje“ bez vás…
pak už zbývá jen na pár dní utnout kontakt úplně (včetně jakékoliv komunikace), aby si uvědomil, zda mu chybíte či nechybíte..
v každém vztahu můžou být horší chvíle, nezatracovala bych to úplně… Jen to prostě zní celkem tak, že vás má plné zuby, což je smutné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
22.4.21 16:21
@Anonymní píše:
@PeBa12 je to hroznej pocit… ptala jsem se a rekl, ze mu docela staci ji videt, kdyz mu volame na mobilu. To me taky dost zarazilo, to rikal uz vcera.

Promiň, ale to je fakt hnus… Vlastní otec řekne, že mu stačí vidět dceru jen na mobilu? To tam bude asi něco hodně špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
22.4.21 16:26

Já být na vašem místě, tak bych se zamyslel nad těmi dvanácti lety a popřemýšlel, jestli tam je, či není skutečný důvod k nemilování. Ve většině případů je a to zcela oprávněný. Upadá komunikace, ženy začínají štěkat a fňukat a muži jsou pak raději v práci a domů se chodí jen najíst a přespat. Pochopitelně příležitostně vyhlíží závan čerstvého vzduchu a když se dostaví, tak znovu začínají žít… většinou s mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
22.4.21 16:57

Promiň ale říct mi otec mého dítěte že mu stačí ho vidět na mobilu nakopu ho do zadku 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️nezlob se ale asi je něco špatně a takový chlap by mi ani nechyběl promiň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
22.4.21 17:02
@Anonymní píše:
@PeBa12 je to hroznej pocit… ptala jsem se a rekl, ze mu docela staci ji videt, kdyz mu volame na mobilu. To me taky dost zarazilo, to rikal uz vcera.

Tohle corona období od prosince je pro mě už náročné, až tak, že oslavuji když manžel odjede s našimi psy. (Uvědomuji si, že to nejsou děti) Mám trošku chlapskou povahu. To že mi nechybí, když ví že jsou v bezpečí a v pohodě, neznamená, že je nemiluji. Jen jedu už z rezerv. Kdyby se jen trošku něco dělo, udělám cokoliv abych byla s nimi. Ale pokud mám tu možnost doplnit si v klidu energii a oni jsou ok, tak jsem za tu moznost vděčná. Třeba to má taky takto a nemyslí to zle, jen tak nějak tupě chlapsky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat