Manžel už se mnou nechce být

Anonymní
5.7.20 18:16

Manžel už semnou nechce být.

Jsem v koncích. Manžel už semnou nechce být. Tvrdí, že jsem se od porodu, což je rok a půl změnila. Tvrdí, že ho pořád jen buzeruju, že pořád jen útočím, stezuju si. Ale pro mě je to strašné těžké. Jsem s malým rok a půl sama doma. Manžel je doma jen o víkend a to funguje jen soboty. Protože v pátek je unavený, když přijede a v neděli už zase nechce fungovat, protože pojede do práce. Věčné všude zanechává bordel. Oblečení přesouvá z bodu A do bodu B. Nemohla jsem mu nic říct, s ničím si postěžovat. Neustále je semnou nespokojený. Například, že nepoužívám telefon, že ho zapomínám doma, že jsem u malého chtěla při prikrmech začít zeleninou a ne ovocem…
Vyvrcholilo to minulý víkend, kdy jsem zjistila, že si píše s jinou slečnou. Tvrdí mi, že je to kamarádka. Ale neustále se s telefonem schovává a je na něm celý den.
Chce mě vyhodit z bytu, který máme na hypotéku, ale já ho bohužel nemám z čeho platit.
Nechci radu, jak to napravit, vím, že už se to asi nedá. Jen jsme se asi potřebovala trochu vypovídat :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3988
5.7.20 18:22

Klíd. Tak nech oblečení tam kde je, a uklidíš až v pondělí, kdy bude v tahu. Přes týden si odpočineš a budeš hledat jiného kvalitnějšího samce. ;)
PS: V sobotu to dáš a v neděli odjedeš k mamince.

Příspěvek upraven 05.07.20 v 18:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
5.7.20 18:22

To je mrzi. Partner se ukázal jako pěkný zmetek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
5.7.20 18:24

Tak to jsme na tom podobně :-) akorát já mám ty děti dvě, dvouletý a roční, strašně mu vadilo, že jsem si stěžovala, že jsem se nevyspala první měsíce po narození druhého a že jsem vlastně pořád mluvila jen o spánku jak se zase nevyspím :-D ale aby pomohl, to ne, vyřešil to tím, že si taky našel „kamarádku“…tak jsme se rozloučili, nenechám ze sebe dělat onuci, mě to teda vůbec nemrzí, takovej chlap si mě prostě nezaslouží, někde na mě čeká jinej až děti povyrostou. S manželem ještě bydlíme, ale mluvíme spolu jen ohledně dětí. Já čekám až nastoupim do práce, aby se na mě mohla přepsat hypotéka a mohli jsme to nějak dořešit, protože já se s dětmi rozhodně nehodlám stěhovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1827
5.7.20 18:26

Pokud to je nefunkční vztah, tak je lepší ho ukončit, bude to bolet, bolí to, teď zrovna tě chápu, a jak mi dnes řekli mé děti…10 a 12 let: Bude jinej hezčí chlap :lol: takže to vyřizuju i tobě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1968
5.7.20 18:30

Jak může „věčně všude nechávat bordel“, když je tedy doma jen o víkendu a z toho část prospí?
Neustálé zapomínání telefonu, když máš s sebou malé dítě, by mi vadilo taky.

Jestli tě podvádí a chová se jak debil, zkus se co nejdřív přenést přes ten prvotní citový šok a řeš věci pragmaticky, zvlášť pokud to bude složité s bydlením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1629
5.7.20 18:35

Holky, když to tak čtu, upečte si dort a slavte, že po vás štafetu přebírá jiná, o takovýhle chlapy není o co stát. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4227
5.7.20 18:42

Mne to trochu pripomina jednu mou kamaradku, ktera ma manzela take pres tyden pracovne mimo. A priznava, ze uz si navykli na svuj rytmus a i kdyz ma muze rada, o vikendu jim tam lehce prekazi. Rozhodne se tveho manzela nezastavam, protoze ta jeho napruzenost je pravdepodobne zpusobena novym okouzlenim a tak hleda na vsem neco, aby si to sam pred sebou obhajil. Ale zkus se zamyslet, jestli na tom prikladu me kamaradky nenajdes nejaky stycny bod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
5.7.20 19:32
@Zoe1 píše:
Tak to jsme na tom podobně :-) akorát já mám ty děti dvě, dvouletý a roční, strašně mu vadilo, že jsem si stěžovala, že jsem se nevyspala první měsíce po narození druhého a že jsem vlastně pořád mluvila jen o spánku jak se zase nevyspím :-D ale aby pomohl, to ne, vyřešil to tím, že si taky našel „kamarádku“…tak jsme se rozloučili, nenechám ze sebe dělat onuci, mě to teda vůbec nemrzí, takovej chlap si mě prostě nezaslouží, někde na mě čeká jinej až děti povyrostou. S manželem ještě bydlíme, ale mluvíme spolu jen ohledně dětí. Já čekám až nastoupim do práce, aby se na mě mohla přepsat hypotéka a mohli jsme to nějak dořešit, protože já se s dětmi rozhodně nehodlám stěhovat.

Strašně se mi líbí váš přístup, držím palce…! Ne všude to dopadne dobře a nejhorší co tady i jinde je, když chcete radu nebo prostě se třeba jen svěřit, že lidi útočí stylem „tak proč sis to dítě, ty děti, s takovým chlapem dělala…“ atd. To fakt nepomůže. Já taky něco řeším, jsem na začátku devátého měsíce a po potřebě rad, zkušeností, v Praze jsem přistěhovana nově, takže tu ještě kamarádky nemám a tedy se kolem poradit, jsem si přesně tyhle věty vyslechla. Takže je fajn, když někdo odpoví s reálnou zkušenosti. No jste silná, držím palce! I autorce diskuse!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8594
5.7.20 19:44

No popravdě, taky bych vylítla z kůže, když manželovi volám a on mi telefon nezvedne. Nechápu, jak člověk dokáže nadělat bordel, když je doma tři dny, ale budiž. Jeho oblečení bych po jeho odjezdu prostě naházela do pračky a neřešila to. Taky mi trošku přijde, že jsi si zvykla na svůj klídek, který ti manžel narušoval a místo toho, abyste si užili víkend, tak ho prudíš s maličkostmi. To samozřejmě neomlouvá to, že si někoho našel. Ale opravdu na tom nemáš svůj podíl viny? Nepíšeš, co tvůj manžel dělá, ale já když přijedu, byť třeba z dovolené po pěti dnech, tak se doma v klidu ráda vyvalím na gauč. Doma je prostě doma, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21865
5.7.20 19:58

Za prve, nikam te vyhazovat nebude! Asi na to nejsi pripravena, ale byt na tvem miste, tak se zacnu chovat težce věcně, ten by koukal. Jestli nemas jít, tak ins ditetem zustanete v byte, dokud nenastoupis znovu do prace. Predpokladam, ze si nasel nejakou zenslou bez vlastniho bydleni a nemaji kam jit (dobre jim tak). Takze, zustanes doma a budes se dal starat o domacnost, s nim se o rozchodu bavit nebudes, aspon do te doby, dokus jsi ekonomicky totalne nahrana. Dohodla bych si s nim penize, pokud nebude chtit, hrozila bych mu soudem, pripadne uz podala návrh na vyzivne pro dite i pro tebe. To tak, pan dospelej si nasel kamaradku a zbavuje se kouli u nohy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 20:24

Děkuji Vám všem moc za podporu.
Jde o to, ze mě se, re jeho laxnost. To že nechá po sobě po, sranej záchod, to že po sobě nesplachne vanu, když se vykoupe. Třeba i to, že je věčné na telefonu a mně vyčítá, že mi vyčítá kupříkladu to, že jsme 3 hodiny vařila oběd pro maleho, dělala řízky, vařila polevku.To že maminka je přednější než my. Ano, chápu, že je přes týden oryc., Jezdí kamionem v Německu a pak chce si doma odpočinout. Ale má tu dítě, které ho celý týden nevidi. A on se mu věnuje v podstatě jen v sobotu. Ven s námi jde tak 1× do měsíce jinak s ním chodím jen já. Ale já jsem pořád ta špatná a zla fňuká, která si jen stěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 20:31

@PaníKadrnožková nevím, jak si tu kamarádku mám vysvětlit. On tvrdí, že to je kamarádka. Ale nedokáže kamarádce napsat, sorry teď tu odpoledne nejsem, budu si hrát s malým. On je na tom telefonu i když si s ním hraje proste :pankac: o

• Nahlásit
  • Citovat
1629
5.7.20 20:46

Jasně, určitě je to jen a jen kamarádka! A teď tu o Budulínkovi… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:12
@MrsNorris píše:
Jak může „věčně všude nechávat bordel“, když je tedy doma jen o víkendu a z toho část prospí?
Neustálé zapomínání telefonu, když máš s sebou malé dítě, by mi vadilo taky.Jestli tě podvádí a chová se jak debil, zkus se co nejdřív přenést přes ten prvotní citový šok a řeš věci pragmaticky, zvlášť pokud to bude složité s bydlením.

Ono to v podstatě není zapomínání. Já si telefon neberu, když někam vyjmecne jdeme spolu a vím, že on ho má. Ale pro něj je to uapominanj

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama