Reklama

Manžel v práci obklopen mladými ženami. Žárlím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 09:24
Manžel v práci obklopen mladými ženami.Žárlím

Ahoj, máte to někdo podobně? Potřebuji uklidnit a zjistit, že v tom nejsem sama a nějak přesvědčit, abych se neužírala. Prosím!
Můj manžel půl roku dělá v jedné firmě zástupce jednatele.Je to středně velká firma, ale má 2 asistentky, které si sám vybral (vůbec mi o tom neřekl, dozvěděla jsem se to náhodou).Vedle v kanceláři dělají další 4 mladý slečny, jedna dokonce kandiduje na českou Miss a takových je tam plno. Začala jsem nehorázně žárlit. Přitom nemám důvod, ale když jede do práce, je mi zle. Nikdy mě nepodvedl a věřím mu, ale jak jsem na mateřské, tak mi asi trochu hrabe. Máte taky někdo manžela který má hezkou asistentku nebo pracuje v kolektivu hezkých žen?
Vím, že oni by o něj třeba ani nestáli a on o ně třeba taky ne, ale prostě ten pocit.
:? :(
Děkuji za přečtení a odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 20.02.17 09:27

Ano, hrabe Ti - najdi hlídání, vyraž do společnosti :nevim:

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 20.02.17 09:29

Ano, mám přítele, který pracuje s hezkými ženami a mnoho z nich by si dalo říci (pracovala jsem v té samé firmě, takže znám lidi a poměry). Nyní tam již nepracuji, takže „má volné pole působnosti“. Nicméně je to člověk, kterému mohu věřit, proto neřeším.

Zbytečně se užíráš a přemýšlím nad tím, co by X kdyby. Když tě bude chtít podvést, najde si nějakou i kdyby v práci měl kolektiv pouze mužů. Prostě mu věř

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj, máte to někdo podobně? Potřebuji uklidnit a zjistit, že v tom nejsem sama a nějak přesvědčit, abych se neužírala. Prosím!
Můj manžel půl roku dělá v jedné firmě zástupce jednatele.Je to středně velká firma, ale má 2 asistentky, které si sám vybral (vůbec mi o tom neřekl, dozvěděla jsem se to náhodou).Vedle v kanceláři dělají další 4 mladý slečny, jedna dokonce kandiduje na českou Miss a takových je tam plno. Začala jsem nehorázně žárlit. Přitom nemám důvod, ale když jede do práce, je mi zle. Nikdy mě nepodvedl a věřím mu, ale jak jsem na mateřské, tak mi asi trochu hrabe. Máte taky někdo manžela který má hezkou asistentku nebo pracuje v kolektivu hezkých žen?
Vím, že oni by o něj třeba ani nestáli a on o ně třeba taky ne, ale prostě ten pocit. :? :(
Děkuji za přečtení a odpovědi.

Máme to přesně naopak :think: Já pracuji v kolektivu hodně mladých pěkných mužů :mrgreen: Ale můj muž nikdy nežárlil. Neměl proč :think: Nikdy jsem ho nepodvedla :mrgreen: Zakladatelko, když te tvůj muž bude chtít podvést, je úplně jedno kde pracuje. Příležitost si najde. Jelikož on ale nechce, je úplně jedno s kým pracuje. Pekne se namaluj, oblekni a jdi za zábavou. Zjistíš, ze i ty jsi žádoucí, ale manžela nepodvedes přece :kytka:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 20.02.17 09:34

Ale nehrabe ti. To je normální, že jsi nejistá. Máš neupravený vlasy a poblitý tričko, tak ti vadí, že je tvůj muž v kolektivu mladých hezkých žen. Jenže s tím nic neuděláš. Kdyby takový byl, tak si ženskou najde kdekoli. Nesmíš mu přestat věřit. Ony totiž jsou třeba pitomé, protivné.. neidealizuj si je. Buď pořád taková, pro co si tě tvůj muž vybral. Pak nebude mít důvod si s nějakou pipinou komplikovat život :hug:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25287 příspěvků 20.02.17 09:40
@martina.se píše:
Ano, hrabe Ti - najdi hlídání, vyraž do společnosti :nevim:

přesně tak..

zakladatelko pokud tě bude chtít podvést tak to udělá třeba cestou na záchod když budete spolu v restauraci.­.prostě bud´chce nebo nechce, pokud nechce tak i kdyby ho sváděla kdoví jaká miss tak to s ním nehne…ono totiž na nevěru jaksi musí být dva, stejně jako na vztah tak bud´v klidu 8)

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 09:41

Hele představ si sebe, že děláš jako on, ale kolem sebe máš krásné, urostlé, mladé muže. Co by to pro tebe znamenalo? Dopřej mu ten komfort, že je obklopený hezkými lidmi (ženami) a prostě si řekni: dívání dovoleno.
Samozřejmě to není na povel, ale uvědom si, že tím trápíš jen sama sebe. Manžel nic špatného nedělá, jen chodí do práce. Přála bys mu snad aby dělal raději v nějakém obludáriu? Raději se třeba snaž z toho vytěžit maximum. Mladé holky jsou rozmarné, bude vidět kolik utratí za parádu a módu a péči o sebe a pak nebude mít řeči, když do sebe taky budeš investovat :jazyk: :jazyk: :jazyk:
:mavam: :mavam:
Hlavně nebuď negativní. Ber to s humorem a klidně si i vtipně rýpni, že má místo práce harém. :jazyk:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 09:45

No holky, promiňte, říkáte to sice pěkně, ale chcete mi snad tvrdit, že chlap, co je obklopený krásnými ženami je stejně v pokušení jako chlap co třeba čistí kanály a je celý den vlezlý pod zemí? :jazyk: :jazyk: :jazyk: no nevim teda…
Samozřejmě já coby žena šťastně zadaná dokážu denně odmítat pozvání na kávu a ignorovat nebo odpálkovat různé narážky mužů, protože s nima pracuju. Ale nevím, zda to mají stejně nastavené i muži. Neříkám, že tomu pokušení musejí podlehnout, ale rozhodně jej nemohou popřít. protože zadaný chlap se na ženy dívá podle mě úplně jinak než zadaná žena na muže. :nevim: :nevim:

janet9
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 20.02.17 09:51
@Čičorečka píše:
Ale nehrabe ti. To je normální, že jsi nejistá. Máš neupravený vlasy a poblitý tričko, tak ti vadí, že je tvůj muž v kolektivu mladých hezkých žen. Jenže s tím nic neuděláš. Kdyby takový byl, tak si ženskou najde kdekoli. Nesmíš mu přestat věřit. Ony totiž jsou třeba pitomé, protivné.. neidealizuj si je. Buď pořád taková, pro co si tě tvůj muž vybral. Pak nebude mít důvod si s nějakou pipinou komplikovat život :hug:

Přesně :potlesk:
Můj přítel taky pracuje ve vedení, kde pracují převážně ženy. Navíc on je dost šprýmař a hodně si s každým povídá, takže dřív, ještě než jsme se dali dohromady, se on něm říkalo, že tam „přefikl“ každou. Taky jsem kvůli tomu měla pochybnosti, ale chová se ke mně tak hezky a nic nenasvědčuje tomu, že by mi kdy s nějakou zahnul, že mu věřím. Nic jiného mi ani nezbývá :mrgreen:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25287 příspěvků 20.02.17 09:54

@kdochcekam samozřejmě že to maj uplně stejně jako ty nastavení i muži…nebo ty snad jdeš taky s každým kdo se na tebe usměje a pozve tě na kafe…asi sotva, že jo :mrgreen:

p. s. notorický děvkaře nepočítám, ale předpokládám že takovýho doma nemáš ;)

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 20.02.17 09:59

V politice chce každej změnu, tak mu jí také občas dopřej…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 20.02.17 09:59

@kdochcekam to by se pak člověk musel zbláznit :nevim: nwm, mám to prostě nastavené jinak :think:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 10:11
@brumdinka píše:
@kdochcekam samozřejmě že to maj uplně stejně jako ty nastavení i muži…nebo ty snad jdeš taky s každým kdo se na tebe usměje a pozve tě na kafe…asi sotva, že jo :mrgreen:p. s. notorický děvkaře nepočítám, ale předpokládám že takovýho doma nemáš ;)

Myslím, že jsem jasně napsala jak to mám :roll:. A protože nejsem chlap, tak nemůžu tvrdit, že to chlapi mají stejně jako já. A například kdyby si můj manžel měl vybírat asistentky, určitě bych o tom na rozdíl od zakladatelky věděla. :mavam: Doma se o práci normálně bavíme. :nevim:

Bronny
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 20.02.17 10:16

Doporučím ti jednu jedinou věc, která mě osobně neskutečně pomohla. Nejen ve vztahu k partnerovi, ale hlavně ve vztahu sama k sobě.
Pokud se nemáš ráda a nevážíš si sama seba, tak jak to můžeš chtít po partnerovi? Představ si, že máš vedle sebe chlapa bez sebevědomí a tvým úkolem je mu ho pořád dávat! To tě po chvíli začne štvát a dopadne to tak, že se na něj vykašleš. Každý potřebujeme silného partnera, abychom se měli kam vracet…
Kup a přečti! Je to modla kniha:
 https://www.megaknihy.cz/…potvory.html?…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 20.02.17 10:19
@kdochcekam píše:
No holky, promiňte, říkáte to sice pěkně, ale chcete mi snad tvrdit, že chlap, co je obklopený krásnými ženami je stejně v pokušení jako chlap co třeba čistí kanály a je celý den vlezlý pod zemí? :jazyk: :jazyk: :jazyk: no nevim teda…
Samozřejmě já coby žena šťastně zadaná dokážu denně odmítat pozvání na kávu a ignorovat nebo odpálkovat různé narážky mužů, protože s nima pracuju. Ale nevím, zda to mají stejně nastavené i muži. Neříkám, že tomu pokušení musejí podlehnout, ale rozhodně jej nemohou popřít. protože zadaný chlap se na ženy dívá podle mě úplně jinak než zadaná žena na muže. :nevim: :nevim:

Souhlasím, ne všichni muži, kteří ženu podvedou jsou doma strašně nešťastní. Ja bych umřela od žárlivosti. Jeste že můj muž pracuje s chlapama :) a tobě přeji zakladatelko pevné nervy :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama