Reklama

Manžel ve znamení Štíra, Raka či Lva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

faith
Povídálka 17 příspěvků 31.10.10 12:23
Manzel ve znameni Stira,raka ci Lva

Ahoj holky jen me tak napadlo,ja jsem totiz dost ujeta na znameni a verim,podle zkusenosti,ze to vazne sedi,taky se berou v uvahu rodice..geny,ge­ny..vse se dedi,ascendant atd.napr.muj tatka je stir..a ja sem cela ponem i kdyz mam taky neco z meho znameni..znameni co jsem uvedla lev-manzel,stir,rak -moji byvali..jen by me zajimalo jestli mate pritele,ka :-D :lol: marada ci muze v teto kategorii jak byste je identifikovaly..co se vam na nich nejvic libi a co ne..diky :lol:

Reklama

Reakce:

zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 31.10.10 12:32

ja som stir - skorpion, manzel lev..
ked daco robi, tak fakt poriadne a je taky mily, priatelsky, dost citlivy a jemny.. ked rozprava, musi sa prechadzat, fakt vtedy vyzera ako lev v klietke.. :lol: a dakedy sa tvari, ze nechape, ale potvora chape az moc dobre :lol: no a ked daco vybavuje, uzasne je, ze to vybavi aj s kludom, kdezto ja velmi lahko vybuchnem a ked ma daco poriadne nahneva, tak casto vypenim.on zas riesi veci v klude.. a je malo hadavy :)co mi dakedy vadi, lebo sa nemam s kym poriadne pohadat..na to sluzi moj ocino, to mam po nom.. ten sa rozzuri, povie si svoje a je klud.. tak ked sa chce vyburit, vzdy pride za mnou, nakrici na mna aj ked dakedy bez dovodu a potom sa rehoceme, ze toto nam trebalo k stastiu :lol:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 31.10.10 12:38

Zulok.....máme to doma stejně :mrgreen:
Já štír a chlap je lev.....
On je klidnej,nehádá se–já bych někdy i jo ale není s kým :mrgreen:
Když se do něčeho pustí,dělá to pořádně,v klidu,jen občas si pro sebe zanadává.
Má takovou tu přirozenou autoritu,lidi ho mají rádi.
A já ho miluju :srdce:

faith
Povídálka 17 příspěvků 31.10.10 12:47
ahoj

no musim se smat..presne tak i u nas..hadala bych se a neni s kym..mluvim,mys­lim velmi zretelne a on se dela,ze nechape..jinak ma strasne dobre srdce ,je hodny a mily.ale take tvrdohlavy,aro­gantni..no proste pan tvorstva..ale taky ho miluju :srdce:

RachelSunny
Závislačka 2957 příspěvků 31.10.10 13:34

manžel je štír, na hádky teda není ani náhodou, je to kliďas jak blázen, až mě tím vytáčí do nepříčetna, když se já prostě potřebuju pohádat, to samé můj otec, ale když už zvýší hlas, tak já stojím v pozoru, protože je mi jasné, že se něco děje. JInak mi teda občas přijde dost zhnilý, zato můj otec je kutil a furt něco vymýšlí na zahradě nebo v garáži. Můj bývalý byl taky štír a ten zas byl akční jak veverka, pořád by debatoval, povídal si, někam jezdil na výlety a tak, ale taky byl dost žárlivý a měl šílenou potřebu mě absolutně ve všem mít pod kontrolou. Jinak jak jsem četla, že štíři jsou vášnivé znamení, no tak asi jo, bývalý ten mohl pořád, s manželem už to tak horké není, ale je umazlený jak kotě.

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 31.10.10 19:50

Ahoj, manžel je též štír…je takovej pohodář, nic neřeší, ničím se nezabývá…pořád tak srandičky, kravinky :D Za to já sem blíženec :D

RachelSunny
Závislačka 2957 příspěvků 31.10.10 20:20
Klovasa píše:
Ahoj, manžel je též štír…je takovej pohodář, nic neřeší, ničím se nezabývá…pořád tak srandičky, kravinky :D Za to já sem blíženec :D

to máme stejně, já jsem taky blíženec, takže jsem akční, kecalistka, nevydržím na jednom místě a u jedné činnosti dlouho, zato manžel přesně jak píšeš, kliďas a pohodář. Ale jinak srandista a na akcích musí být středem pozornosti a tam je bez zábran. Jinak doma lemra líná. Prostě ta jeho pohoda, televizka, gauč a pohodaaaa a ledový klid.

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 31.10.10 20:54
RachelSunny píše:
Klovasa píše:
Ahoj, manžel je též štír…je takovej pohodář, nic neřeší, ničím se nezabývá…pořád tak srandičky, kravinky :D Za to já sem blíženec :D
to máme stejně, já jsem taky blíženec, takže jsem akční, kecalistka, nevydržím na jednom místě a u jedné činnosti dlouho, zato manžel přesně jak píšeš, kliďas a pohodář. Ale jinak srandista a na akcích musí být středem pozornosti a tam je bez zábran. Jinak doma lemra líná. Prostě ta jeho pohoda, televizka, gauč a pohodaaaa a ledový klid.

Jojo lemra lína je i ten můj…nebo se k něčemu nadchne a pak to nedodělá a pak má rozděláno několik věcí a nějak ho to netrápí :D Když na něco odpoví NE, tak to prostě tak je a nic s ním nehne…ale když slíbí,tak to dodrží :D

Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 26.07.11 22:54
faith píše:
Ahoj holky jen me tak napadlo,ja jsem totiz dost ujeta na znameni a verim,podle zkusenosti,ze to vazne sedi,taky se berou v uvahu rodice..geny,ge­ny..vse se dedi,ascendant atd.napr.muj tatka je stir..a ja sem cela ponem i kdyz mam taky neco z meho znameni..znameni co jsem uvedla lev-manzel,stir,rak -moji byvali..jen by me zajimalo jestli mate pritele,ka :-D :lol: marada ci muze v teto kategorii jak byste je identifikovaly..co se vam na nich nejvic libi a co ne..diky :lol:

můj je štír ;) :D co se mi na něm líbí… no je to fešák, má zvláštní náboj co jiná znamení nemají :D je to muj brouček, je pohodář.. mno ale vzhledem k mému znamení, což je beran občas bouřky.. ale je to zábavnej vztah v tomto seskupení ;) moji ex byli blíženci a lvi, a ti mi nevyhovovali, jsou to cvoci ;) :D

Lucie*3
Kelišová 7214 příspěvků 26.07.11 23:03

Taky mám doma štíra…vůbec se nehádá kliďas, taky lenoch-TV, PC…, ale rád jezdí na výlety…jen doma nic moc nedělá. A romantika taky teda nic moc :-(.

Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 26.07.11 23:16
Lucie*3 píše:
Taky mám doma štíra…vůbec se nehádá kliďas, taky lenoch-TV, PC…, ale rád jezdí na výlety…jen doma nic moc nedělá. A romantika taky teda nic moc :-(.

muj je i romantik.. i doma pamáhá.. nevím či znamením nebo jím ale je dokonalej.. ale i dokonalí mají své dny :D

jitulinka11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.11 11:34
štír-chlap

mám manžela 11.11.-vzteklej nervní ,hroznej manipulátor , vždy musí mít navrch,lakomej na peníze ,lže a hlavně umí bodnout!!!na to správné místo. a klady?-můžu se o něj někdy opřít a sex:-)

rencin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.11 14:10

Stir byl muj prvni pritel v sestnacti, chodili jsme spolu dva roky - totalni flegmatik, nikdy jsem ho neslysela zvysit hlas, nejisty ve spolecenskych vztazich, hodne krecovity, nedokazal se uvolnit a bavit se, tancovat a podobne. Doma sedi u pocitace nebo cte, aktivni je venku na vyletech. Nikdy nic nechtel zarizovat, vsechno jsem organizovala ja (ale to mohlo byt vekem), romantika nula, sexovali jsme hodne, ale ze by se dalo mluvit o nejaky vasni, to asi ne. Strasny skrt na penize. Vsechno si resil sam v sobe, ani po dvou letech jsem nemela pocit, ze bych se mu dostala do te jeho skorapky. Rozesli jsme se a zjistili, ze jako kamaradum nam to bude klapat o sto procent lip :)

Muj soucasny pritel je rak, chodime spolu dva a pul roku, rok spolu zijeme. Z raka na nej sedi to, ze ma smysl pro rodinu, svoji zatim nemame, ale pro tu jeho by udelal cokoliv, ma hodne blizky vztah se sestrou a jeji rodinou a i vzdalenejsi pribuzni z jeho rodiny jsou pro nej duleziti. Je hodne zodpovedny, hlavne co se tyka prace, financi, i vlastne sveho zdravi, snazi se jist zdrave, hodne sportuje. Ja jsem byk - takze za praci vzit umim, ale zalozenim jsem spis lenoch, coz ho nekdy vytaci ;)
Na penize si taky dava pozor, ale nerekla bych, ze je skrt, jen nerad utraci zbytecne a nekdy se nase nazory rozchazeji, co je zbytecny a co ne :)
Neni tolik akcni, ze by neco vymyslel a chtel neco podnikat, to zustava na mne, ale mne se prizpusobi. To asi souvisi i s pomerne casove a psychicky narocnou praci, ma toho po tydnu dost, staci mu stravit vikend doma, ale je hodne spolecensky, ma rad navstevy, umi se dobre bavit, umi byt hodne zabavny, rad hodne mluvi a vypravi, dokaze se odvazat a protancovat boty :srdce:
Je pomerne nervak, obzvlast pokud neco nejde, jak ma, je malo casu apod., ja jsem taky nervak, takze to pak u nas vypada zajimave, neumim ho nechat tu chvili, aby se vyrval, protoze me to vytaci, takze rvu taky, pak se to uklidni, je nam to obema lito, ja brecim a on me utesuje ;)
Snazi se byt dominantni, ale v nekterych oblastech to nejde, protoze treba neni moc technicky zrucny, takze elektronika, pocitace a tak, to umim ovladat mnohem lip a rychleji ja :mrgreen:
Rekla bych, ze se rad mazli, opusinkuje me rano, kdyz vstava, i vecer, kdyz prijde z prace, casto se objimame a dotykame. Ovsem nebyl vubec zvykly na libani, po tom, co me stokrat ujistil, ze mu to neni nijak neprijemny ani mu to nevadi, jsme se to spolu postupne ucili :) V sexu je vasnivy a drsny, dokaze byt i nezny, ale vasen a tvrdost mu jsou blizsi, v tom bych ho na raka netipla.
Jinak muj tata je taky rak, maji s pritelem narozeniny dva dny po sobe, asi opravdu plati, ze si zena vybira muze podle vzoru otce nebo naprosty opak, u nas je to prvni moznost, nejsou uplne stejni, ale dost podobni a doklada to i to, ze si v restauraci nezavisle na sobe vyberou stejne jidlo :)

Hellerovo děvče 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.12 04:48
můj život se štírem

Ve chvíli,kdy jsem byla přesvědčená,že nemám šanci potkat muže svých snů nebo chceteli, životní lásku,tak jsem potkala inteligentního,sexy šikovného a věrného
a zároveň šíleného štíra.
Máme oba temnou minulost spoustu problémů,které musíme řešit, ale ta oboustranná podpora a hluboké city nás vedou.
 Bomba.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 28.04.12 05:46

Ahojky tak já jsem vodnář a manžel štír :-)
Manža je milej, ochotnej (někdy mi přijde, že spíš blbej a každej ho využívá), pracovitej (když něco dělá tak to musí být pořádně), nedává své city najevo, flegmouš - já se hádám, rozčiluju se a on si jen sedne a kouká na mě :D a to mě vytáčí ještě víc :D a pak jen suše řekne, ty jsi už zkončila? Jako by se nechumelilo. Jinak sex je pro něj až na prvním místě :-D Mohl by i 5× za den a pořád by měl málo :zed: , má silnou vůli - co si usmyslí tak to taky prostě bude. Píše se, že štíři mají sklony k alkoholismu, bednám a tak. Já můžu potvrdit, že k alkoholu si rád čuchne. Dokáže chlastat celý víkend (pátek-neděle) ale zas pak celý měsíc chodí poslušně domů. Je trpělivej, ale v sexu chce mít vše hned - romantika snad nikdy u nás nebyla :-( To, že bych si s ním dala sklenku vína neexistuje - prostě na to není (ale s kamarády ano).
Jako rodič je 100% a pokud to dělat nemusí tak to nedělá i když vidí, že já padám na hubu. Když nejsem doma postará se 100% ale jak jsem doma tak nehne ani prstem. Věci na baráku udělá s radostí - manuálně je zručnej a takovej brouk Pytlík :D Jinak když je na baráku vše hotové tak sedne k pc a paří třeba do rána strategie! by mě :cert: vzal z něj :-)
Je žárlivý ale nedává to najevo ale jen pak naznaačuje-nikdy se nezeptá a drží svoje pocity po kůží. Já si myslím, že jsem se mu pod kůži jetště tak nějak nedostala ale on mi říká pravej opak, že jsem se mu tam dostala tak po 2.letech.
Miluju ho a nevyměnila bych ho nikdy za nikoho jinýho :srdce:

Jsem zvědavá i na ostatní ale vše co se tu píše ve štírek s většinou souhlasím. Gabča je taky štír tak uvidíme.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >