Manžel vyžaduje sex i víckrát denně

Anonymní
11.2.20 12:59

Manžel vyžaduje sex i víckrát denně

Dobrý den. Manžel byl teď půl roku pracovně v USA. Od té doby co se vrátil by nedělal snad nic jinýho. Dřív jsme spolu spali tak 3-4× do týdne a teď klidně dvakrát denně, i víckrát. Myslíte si, že je možný, že si tam našel nějakou, se kterou spal takhle často a proto to teď takhle chce? Možná je to blbost, ale nějak mi to teď pořád vrtá hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3327
11.2.20 13:01
@Anonymní píše:
Dobrý den. Manžel byl teď půl roku pracovně v USA. Od té doby co se vrátil by nedělal snad nic jinýho. Dřív jsme spolu spali tak 3-4× do týdne a teď klidně dvakrát denně, i víckrát. Myslíte si, že je možný, že si tam našel nějakou, se kterou spal takhle často a proto to teď takhle chce? Možná je to blbost, ale nějak mi to teď pořád vrtá hlavou.

Půl roku neměl sex a teď to dohání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14321
11.2.20 13:04

Nebo jsi mu prostě chyběla? Opět se tě nabaží a srovná se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6321
11.2.20 13:11

Pořádně ho zaprahni v domácnosti. Oni ho ty roupy přejdou. Ty nechodis do práce? Máte děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
11.2.20 13:12

@zoidberg taky si myslím, milenku bych hledala, pokud by po půl roce neměl chuť vůbec :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14331
11.2.20 13:14

Si potřebuje pořádně tento, no. Buď ráda. Kdyby nechtěl, bylo by to podezřelé mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 13:14
@karkarka píše:
Pořádně ho zaprahni v domácnosti. Oni ho ty roupy přejdou. Ty nechodis do práce? Máte děti?

Děti nemáme a já pracuju hlavně z domova.

• Nahlásit
  • Citovat
22
11.2.20 13:19

Možná chce sledovat tvoji reakci na sex a podle ní se nechat přesvědčit, že jsi tu celou dobu na něj toužebně čekala (a neměla nikoho jiného)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 13:51

Taky to děláme třeba 3× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4277
11.2.20 13:57
@zoidberg píše:
Nebo jsi mu prostě chyběla? Opět se tě nabaží a srovná se to.

Na tom je jenom vidět, že člověk se fakt nezavděčí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 14:00

A ty nechceš abyste měli sex tak často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
11.2.20 14:07

Nevymýšlíš si tu náhodou? Myslím, že to dlouhodobě to takhle několikrát denně nevydrží. Ale buď ráda, aspoň tě chce a nemusíš tu řešit jako jiné holky, že manžel s nimi už několik měsíců nespí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
11.2.20 14:40

Ptala ses ho na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 14:41
@Michal 123 píše:
A ty nechceš abyste měli sex tak často.

To ne, mně to po tom půlročním půstu ani tak nevadí :sweat_smile: Asi hledám problémy tam kde nejsou, bála jsem se toho půlroku co budeme od sebe. Přece jenom byl sám půl roku v Americe..

• Nahlásit
  • Citovat
3167
11.2.20 14:53

Neblázni, prostě jsi mu chyběla :mrgreen: asi tam toho svýho taky pošlu :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama