Manžel z nové práce smrdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:02
Manžel z nové práce smrdí

Hezky podvečer milé dámy. Raději anonym, manžel sem někdy chodi. Manžel vždycky dělal náročnou fyzickou práci. Ale prostě došel domů, umyl se a vše ok. Takový ten pot mě dokonce vzrušoval. Jenže co změnil práci a dělá teď brusiče kovů, je strašně cítit železem. Drhne se v práci ve firemní sprše a potom dokonce i doma. Jde to hodně cítit z vlasů, tělo. :think: nejhorší je, že mi to vadí i při sexu. Takovou tu přirozenou vůní těla už vůbec necítím. Milovala jsem manželovi vůni.. jsem z toho nešťastná. :zed:. Máte některá taky takové zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15134 příspěvků 29.05.19 18:05

Nejsi těhotná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:07
@ka2ka píše:
Nejsi těhotná?

Nejsem určitě. :/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:09

Je asi blbost aby se to vázalo na odloučení případně nějaké větší neshody v manželství, ne? Přeci jen jde o chemii. To v neměla kvalita partnerství ovlivnit. Trochu víc se hádáme, taky společně stráveného času není moc. Ale už mi vadí i pusa od něj tak to jde cítit. :-/

Rive
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.05.19 18:09

https://www.wusthof.cz/…rezove-mydlo

Je to sice kuchyňské mýdlo, ale třeba by to fungovalo i na celé tělo.

PetrDOA
Kecalka 106 příspěvků 29.05.19 18:11

Nerezove mydlo, to vidim poprve. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:11
@Rive píše:
https://www.wusthof.cz/…rezove-mydloJe to sice kuchyňské mýdlo, ale třeba by to fungovalo i na celé tělo.

Manžel zkoušel už i tekutou solvinu, všechno. Netuším čím to. Dříve byl elektrikář a nikterak mi nevadilo, když došel špinavý jak špek :-//

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:12
@Rive píše:
https://www.wusthof.cz/…rezove-mydloJe to sice kuchyňské mýdlo, ale třeba by to fungovalo i na celé tělo.

Díky moc, zkusíme to! Ale moc tomu nevěřím :zed:

Janli
Echt Kelišová 8809 příspěvků 29.05.19 18:12

Kdybys věděla jak mi broušený železo voní… :mrgreen:. Já bych ho znásilnila už za dveřma… Pokud ti chlap nevoní, je to problém. Teď mě napadla morbidní myšlenka o pohřebácích… :mrgreen:. Pokud by to trvalo dál a ty sis nezvykla, trvala bych na změně práce.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 29.05.19 18:13

Já tenhle pach taky nesnesu. Takže ti rozumím. Ještě mi vadí automechanici. Ale co s tím, to ti neporadím. Třeba si na to zvykneš :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:14

Mě ale vždycky voněl, a krásně! :/ I zapraskanej olejem, benzínem.. když se zpotil, mohla jsem se učichat. Ale teď to je děs. Cítím to železo a nějaké erotično už vůbec ne. Snad jen polibek ještě nemá takovou jakousi pachuť.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:15
@Janli píše:
Kdybys věděla jak mi broušený železo voní… :mrgreen:. Já bych ho znásilnila už za dveřma… Pokud ti chlap nevoní, je to problém. Teď mě napadla morbidní myšlenka o pohřebácích… :mrgreen:. Pokud by to trvalo dál a ty sis nezvykla, trvala bych na změně práce.

Vidíš! A jeho tahle práce poprvé baví, že všech nejvíc. 8o

cecetka
Echt Kelišová 8364 příspěvků 29.05.19 18:15

Nektera zamestnani takova jsou. Prace v kravine, v kuchyni, v nemocnici, v tezkem prumyslu.

Ta kuchynska mydla nevim. Balea ma taky takove zlute tekute, ale jestli je to vhodne na kazdodenni myti celeho tela fakt nevim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:19
@cecetka píše:
Nektera zamestnani takova jsou. Prace v kravine, v kuchyni, v nemocnici, v tezkem prumyslu.Ta kuchynska mydla nevim. Balea ma taky takove zlute tekute, ale jestli je to vhodne na kazdodenni myti celeho tela fakt nevim.

Jsem zdravotní sestra, pachů milion a nevadilo mi to tak, jako tohle. Ani kamarád z toho kravina, jak říkáš. :think:

Uživatel je onlineMichaela02993
Závislačka 3184 příspěvků 29.05.19 18:22

Já Teda když jsem studovala, chodila jsem z praxe podle maminky neskutečně smradlavá železem, benzínem, ředidlem a vodou z ostřikovačů (mě to kupodivu vonělo) :D Donesla mi z práce takové to obyčejné tekuté mýdlo za pár korun co je hrozně parfemované a už si nestěžovala. Solvina i tekutá bohužel pomůže jen na špínu ale ne na takový „smrad“ :) :) :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama