Manžel začal šíleně žárlit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:26
Manžel začal šíleně žárlit

S manželem jsme spolu 21 let. Manžel je o 22 let starší, letos mu bylo 63. Jsem s ním naprosto šťastná a pořád ho miluju. Nikdy nebyl nějak extra žárlivej, ale teď je to hrozný. Zhoršilo se to potom co zjistil, že mě balil jeden kolega z práce. Já s ním, ale samozřejmě nic neměla a ani nic mít nechtěla, nebudu lhát, že mi to nelichotilo když jsem se líbila chlapovi mladšímu než jsem já, ale jenom jsem si z toho dělala legraci. Jenže manžel, ještě když je teď v důchodu, si asi připadá staře nebo já nevím a docela ho to vzalo. Od tý doby strašně žárlí. Jak mu vysvětlit, že nikoho jinýho vážně nechci a miluju ho? Říkám, nikdy jsme takový problémy neměli, až teď, tak úplně nevím, jak to řešit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cocomoon
Kecalka 387 příspěvků 25.07.19 13:30

Lepší to nebude. Prostě se z něj stane nevrlej dědek. Holt musí bojovat o 22 let mladší samičku.
Hlavně když je doma v důchodu, tak se asi bude nudit.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 25.07.19 13:32

Ahoj, to nema smysl ho presvedcovat. Musi si zvysit sebevedomi. Je to jen o tom, ze je sam se sebou ne uplne spokojeny. Mohl by treba zacit posilovat nebo udelat nejakou zmenu zevnejsku. Lip jist, ucit se jazyk, cokoliv, co po cem by mel lepsi pocit sam ze sebe :)

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 25.07.19 13:32

O tomhle přesně jsem psala včera kočce, co se snad v 18 chtěla vdávat za 41letého.. že znám z okolí dva případy, kdy spolu takovýto pár skutečně byl, vychovali děti, ale až bylo ženě přes 40 a jemu kolem těch 60, tak začaly strašné scény, žárlení, omezování… prostě to ti chlapi s odchodem do důchodu vůbec neustáli mít mladou ženu, je to problém s jejich egem, navíc často i prostata a sex už nic moc… u obou to dopadlo rozvodem…
snad to u vás nehrozí, ale vážně mu řekněte, že jestli se bude takto chovat, tak vás vážně ztratí, a to NE kvůli nikomu třetímu, ale sám kvůli sobě… není to sranda a přesně tohle je jedno z úskalí vztahu, kde jsou partneři věkově od sebe o generaci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:39
@Lucy75 píše:
O tomhle přesně jsem psala včera kočce, co se snad v 18 chtěla vdávat za 41letého.. že znám z okolí dva případy, kdy spolu takovýto pár skutečně byl, vychovali děti, ale až bylo ženě přes 40 a jemu kolem těch 60, tak začaly strašné scény, žárlení, omezování… prostě to ti chlapi s odchodem do důchodu vůbec neustáli mít mladou ženu, je to problém s jejich egem, navíc často i prostata a sex už nic moc… u obou to dopadlo rozvodem…
snad to u vás nehrozí, ale vážně mu řekněte, že jestli se bude takto chovat, tak vás vážně ztratí, a to NE kvůli nikomu třetímu, ale sám kvůli sobě… není to sranda a přesně tohle je jedno z úskalí vztahu, kde jsou partneři věkově od sebe o generaci…

On mě nijak neomezuje, extra scény nedělá, většinou si rýpne, ale pro mě je snad tohle mnohem horší než kdyby dělal ty scény, protože vidím jak je z toho nešťastnej.
Ale on nemá nejmenší důvod žárlit. Všechno mezi náma funguje, máme se rádi a nehádáme se. Jestli ho takhle semlel ten odchod do důchodu :nevim:

cocomoon
Kecalka 387 příspěvků 25.07.19 13:40

Ať si najde práci.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 25.07.19 13:41

Nevinu nedokážeš, člověka pohlceného panikou neukliníš racionálními argumenty.

On si potřebuje přiznat to, že nezvládá přechod do důchodu a začít hledat novou sebejistotu a nový smysl života. Je to jeho vlastní práce, může ho jen podporovat, ale úplně to za něj nikdo neudělá.

Jinak teda - jestli chceš něco udělat teď, tak ať se (bez tebe) přihálí na tenhle kurz - slibuju že přijede spokojenější a vyrovnanější. Není to terapeutická záležitost, rozhodně to není nic duchovního, nebo církevního. Ale nějaké sebepoznání a sdílení témat co sebou nese poslední třetina života to je zaměřené.

Je potřeba aby to udělal dnes - dnes je dead-line.

https://www.psl.cz/…u-na-vlnach/

Annabela11
Závislačka 4220 příspěvků 25.07.19 13:49
@Anonymní píše:
S manželem jsme spolu 21 let. Manžel je o 22 let starší, letos mu bylo 63. Jsem s ním naprosto šťastná a pořád ho miluju. Nikdy nebyl nějak extra žárlivej, ale teď je to hrozný. Zhoršilo se to potom co zjistil, že mě balil jeden kolega z práce. Já s ním, ale samozřejmě nic neměla a ani nic mít nechtěla, nebudu lhát, že mi to nelichotilo když jsem se líbila chlapovi mladšímu než jsem já, ale jenom jsem si z toho dělala legraci. Jenže manžel, ještě když je teď v důchodu, si asi připadá staře nebo já nevím a docela ho to vzalo. Od tý doby strašně žárlí. Jak mu vysvětlit, že nikoho jinýho vážně nechci a miluju ho? Říkám, nikdy jsme takový problémy neměli, až teď, tak úplně nevím, jak to řešit.

Tak to vem opačné, ty budes stara v důchodu tvůj muž o dost mladsi nez ty a v praci ho bude balit mladší zenska… :nevim: Jak budes reagovat? Kazdy by žárlil nekdo to dava vice na jevo nekdo méně. Kdo mu to rekl ze te ten chlap balil ty? nekdo se timhle i rad pochlubi doma kdyz se mu neco takoveho stane… :mrgreen:

Ennny
Závislačka 4097 příspěvků 25.07.19 13:52

Nudí se ať si najde činnost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:57
@Ennny píše:
Nudí se ať si najde činnost

Já myslím, že práce máme všichni doma dost. Dělá kolem baráku, teď v létě je se zahradou taky hodně práce, máme tři velký psy a pořídili jsme si teď štěně, stará se o ně hlavně on, máme koně..

Tarinka
Echt Kelišová 8430 příspěvků 25.07.19 14:25

Vymysli si malování bytu, nějaký poličky a tak… Ho přejdou roupi.

crempus
Kecalka 400 příspěvků 25.07.19 15:20
@Anonymní píše:
S manželem jsme spolu 21 let. Manžel je o 22 let starší, letos mu bylo 63. Jsem s ním naprosto šťastná a pořád ho miluju. Nikdy nebyl nějak extra žárlivej, ale teď je to hrozný. Zhoršilo se to potom co zjistil, že mě balil jeden kolega z práce. Já s ním, ale samozřejmě nic neměla a ani nic mít nechtěla, nebudu lhát, že mi to nelichotilo když jsem se líbila chlapovi mladšímu než jsem já, ale jenom jsem si z toho dělala legraci. Jenže manžel, ještě když je teď v důchodu, si asi připadá staře nebo já nevím a docela ho to vzalo. Od tý doby strašně žárlí. Jak mu vysvětlit, že nikoho jinýho vážně nechci a miluju ho? Říkám, nikdy jsme takový problémy neměli, až teď, tak úplně nevím, jak to řešit.
@Annabela11 píše:
Tak to vem opačné, ty budes stara v důchodu tvůj muž o dost mladsi nez ty a v praci ho bude balit mladší zenska… :nevim: Jak budes reagovat? Kazdy by žárlil nekdo to dava vice na jevo nekdo méně. Kdo mu to rekl ze te ten chlap balil ty? nekdo se timhle i rad pochlubi doma kdyz se mu neco takoveho stane… :mrgreen:

To by mě taky zajímalo…kdo mu to teda vykecal…)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 16:13
@crempus píše:
To by mě taky zajímalo…kdo mu to teda vykecal…)

Když jsme byli v hospodě s naším společným kamarádem, se kterým já pracuju tak měl blbý řeči o tom jak mě v práci balí mlaďoch :roll: On to myslel ze srandy, manžel to tak nevzal no.

Pan Svobodomyslny
Povídálka 29 příspěvků 25.07.19 16:25

Staříkovi klesá sebevědomí tak začíná být nejistý a žárlí. Riziko takových vztahů, no…

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 25.07.19 16:38

Hele, jsou tady tisíckrát horší příběhy :kytka: chápu že tě to mrzí, ale pokud jste spolu prožili dvacet krásných let, a ty jsi z něj i po takové době vytrslá i když je už děda (promiň; a to my dvě jsme stejně staré)…tak si myslím že tohle ustojíte. Když to není nic horšího.
Možná bych z taktických důvodů udělala herečku a občas prohodila něco jako „to tele v práci…on zas něco podělal, pěkně mi leze na nervy“ nebo něco v tom smyslu, a protočit panenky když si tvůj drahý rýpne „nó, to bych si dala, to snad nemyslíš vážně…“
:mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama