Manžel začal strašně žárlit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 20:34
Manžel začal strašně žárlit

Dobrý den. Máme teď s manželem problém. Máme spolu skoro tříletou dcerku. Manžel je hodně v práci a já jsem věčně s malou sama. Máme u nás suprový dětský hřiště, tak jsme tam s dcerou hodně často. Seznámila jsem se tam s jedním tatínkem, co tam taky chodí s dcerou a holky si spolu krásně vyhrají. My jsme se spolu spřátelili a fakt si spolu rozumíme. Ale jinak v tom vážně nic není, svého muže miluju a nikdy bych mu nevěrná nebyla. Ten tatínek je s dcerou na mateřský, protože jeho žena vydělává víc, takže má taky spoustu času. Věděla jsem, že manžel by v tom hned něco viděl, tak jsem se o něm nikdy nezmínila. Občas když bylo venku ošklivo, tak jsme se vždycky dohodli a sešli jsme se buď u něj nebo u nás doma, my si udělali kafe a povídali si a holky si hrály. No jenže jednou, když byli takhle u nás, tak přišel manžel zrovna dřív z práce a začal dělat scénu :roll: Nevím jestli si jako myslel, že si to spolu doma rozdáváme mezitím co si děti hrajou vedle 8o Od tý doby je na zabití. Furt mě podezírá, má blbý kecy, kontroluje mě a často se hádáme, protože já si to nenechám líbit. Furt slyším jak si ho sem určitě vodím, když on je v práci a spíme tady spolu a takovýhle kraviny :roll: Nevím co s tím mám už dělat :nevim: Nechci aby nám takováhle kravina položila vztah.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 7392 příspěvků 04.05.19 20:38

Tak ideální bude, když si přeorganizuje práci tak, aby mohl být víc s vámi.

Jinak ne -nenech si to líbit žárlivost je problém toho kdo žárlí, nevinu nejde dokázat. On má někde nějaký problém a přehazuje ho na tebe.

Tableta
Závislačka 4889 příspěvků 04.05.19 20:42

Zkus si to představit naopak :nevim:

splendis
Kecalka 432 příspěvků 04.05.19 20:44

No popravdě nějak se mi tomu nechce věřit, už vidím jak nějaký chlap bude chodit k cizi ženský na kaficka, sedet na sedačce a povídat si tam jak dvě kamosky. A jestli je to pravda tak se nediv je to ujety

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 20:45
@splendis píše:
No popravdě nějak se mi tomu nechce věřit, už vidím jak nějaký chlap bude chodit k cizi ženský na kaficka, sedet na sedačce a povídat si tam jak dvě kamosky. A jestli je to pravda tak se nediv je to ujety

Já teda nevím, ale nic ujetýho mi na tom nepřijde  :nevim:

krukynka
Kecalka 246 příspěvků 04.05.19 20:46

Nevim no, ale být můj muž na rodičovské a já přijdu domů z práce a on si popíjí kafco s někým, koho neznám a o kom ani nevím, že se s tým dotyčným stýká tak bych vyváděla víc než jen blbymi kecy, ale asi bych vyskočila z kůže
Jen doplním: v případě opačného pohlaví

Příspěvek upraven 04.05.19 v 20:47

ivašot.
Echt Kelišová 7925 příspěvků 04.05.19 20:46

Tak chyba asi byla, že ses o kamarádech manželovi ani nezmínila. Asi by ti taky bylo divné, že je tvůj chlap na návštěvě u ženské, o které si nikdy ani neslyšela.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8650 příspěvků 04.05.19 20:48

Mela si byt uprimna na zacatku, protoze ted ma pro tu svou zarlivost, ne primo duvod, ale ma ji cim krmit.

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 04.05.19 20:50
@Anonymní píše:
Já teda nevím, ale nic ujetýho mi na tom nepřijde :nevim:

mně přijde ujetý, že jsi o tom nic manželovi neřekla. Můj manžel žárlivý není a ani by mu nevadilo, kdybych měla kamaráda na kafíčka, ale hlavně ne na tajno, to vypadá fakt ujetě. Nechtěla bych dojet doma najít tady cizí ženskou s mým manželem a zjistit, že se schází takhle běžně. My si vždy říkáme, jaký kdo měl den, ty ho strávíš s cizím chlapem a nic manželovi neřekneš, protože by žárlil, tak tímhle jsi to vylepšila :zed:

Příspěvek upraven 04.05.19 v 20:54

Rive
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 04.05.19 20:51

Chyba byla, že jsi mu to neřekla. Taky bych nebyla nadšená přijít domů a najít tam manžela s cizí ženskou, o které mi pak bude tvrdit, že se znají z dětského hřiště a nechtěl mi o ní říkat, abych si něco nemyslela…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2985 příspěvků 04.05.19 20:51

Tady bude prvni chyba prave v tom, ze jsi mu o nem nerekla. Kdyby o nem alespon obcas zaslechl, tak by takova reakce pravdepodobne neprisla. Manzel si je nejspis dobre vedom, ze je doma malo. Projednou prijde domu driv a tam cizi chlap o kterem nikdy neslysel. :nevim:

Ja se mu nedivim. Spis nechapu tebe a tvoji reakci - ze mas potrebu mu neco takoveho tajit a jeste se citis dotcena. :nevim:

A uprimne, kdyby si necekane prisla domu a nasla manzela ve stejne situaci, jen obracene, a sice s pani o ktere jsi nikdy neslysela, jak se smeji a klabosi u kaficka, bylo by ti to prijemny?

Podle me mu vrta hlavou, proc si ho vlastne tajila, kdyz je to jen kamos. Proto tak vyvadi.

Příspěvek upraven 04.05.19 v 20:58

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 04.05.19 20:51

Mně by to na jeho místě taky rozhodilo. Ale my se obecně informujeme o tom, když má přijít cizí člověk do našeho společného soukromí.

splendis
Kecalka 432 příspěvků 04.05.19 20:53
@Anonymní píše:
Já teda nevím, ale nic ujetýho mi na tom nepřijde :nevim:

Nepřijde jo? Tak se zamysli. Kdyby to bylo obráceně. Už jenom to ze ženska se seznámí na hřišti s chlapem a tahá si ho domu :roll: já bych si domu nedosáhla ani ženskou ze hřiště. A když už, tak bych ji musela faaakt hodně a dlouho znát abych si ji pozvala do svého soukromí natož chlapa :mrgreen:

mamule42
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 04.05.19 20:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Máme teď s manželem problém. Máme spolu skoro tříletou dcerku. Manžel je hodně v práci a já jsem věčně s malou sama. Máme u nás suprový dětský hřiště, tak jsme tam s dcerou hodně často. Seznámila jsem se tam s jedním tatínkem, co tam taky chodí s dcerou a holky si spolu krásně vyhrají. My jsme se spolu spřátelili a fakt si spolu rozumíme. Ale jinak v tom vážně nic není, svého muže miluju a nikdy bych mu nevěrná nebyla. Ten tatínek je s dcerou na mateřský, protože jeho žena vydělává víc, takže má taky spoustu času. Věděla jsem, že manžel by v tom hned něco viděl, tak jsem se o něm nikdy nezmínila. Občas když bylo venku ošklivo, tak jsme se vždycky dohodli a sešli jsme se buď u něj nebo u nás doma, my si udělali kafe a povídali si a holky si hrály. No jenže jednou, když byli takhle u nás, tak přišel manžel zrovna dřív z práce a začal dělat scénu :roll: Nevím jestli si jako myslel, že si to spolu doma rozdáváme mezitím co si děti hrajou vedle 8o Od tý doby je na zabití. Furt mě podezírá, má blbý kecy, kontroluje mě a často se hádáme, protože já si to nenechám líbit. Furt slyším jak si ho sem určitě vodím, když on je v práci a spíme tady spolu a takovýhle kraviny :roll: Nevím co s tím mám už dělat :nevim: Nechci aby nám takováhle kravina položila vztah.

No já se mu nedivím, i když je to ve vší slušnosti, přestav si že přijdeš domů a najdeš manžela u kafíčka s jinou, to jsem zvědavá jestli by jsi měla radost jak si spolu rozumí.

bublifucekk
Stálice 73 příspěvků 04.05.19 21:05

Mě osobně by urazilo, kdyby se muž s někým stýkal a neřekl mi to. zvláště asi dost důvěrně, když by si tu dotyčnou dotáhl až domů. připadala bych si jak blbec, kterej se snaží zaopatřit rodinu a nestojím ani za to, aby mi polovička sdělila s kým tráví svůj čas ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama