Manžel začal žárlit, protože nám to v sexu neklape

Anonymní
21.12.19 10:16

Manžel začal žárlit, protože nám to v sexu neklape

Dobrý den. S manželem jsme spolu dvacet let. Je mezi námi třicet let rozdíl. Poslední dobou už nám to v sexu moc neklape, protože manželovi bude 70 a už to moc nejde. Mně to, ale zase tolik nevadí, vynahradí mi to jinak. Manžel se tím ale trápí a začal dost žárlit. Nic mi neřekne, ale vím, že si myslí, že si brzo najdu milence, to je ale úplná blbost. Snažím se mu dokazovat, že ho miluju a nikoho jinýho nechci, jenže vidím jak se trápí. Co mám dělat, abysme byli zase v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10697
21.12.19 10:22

Neuděláš nic, ten věkový rozdíl je vážně velký a bude hůř :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
21.12.19 10:40

Ten vekovy rozdíl je velky. Nejen milence, ale mozná uz i noveho manžela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 10:42
@splendis píše:
Ten vekovy rozdíl je velky. Nejen milence, ale mozná uz i noveho manžela

K tomu vážně nevidím důvod. Miluju ho stejně jako před lety a je to táta mých dětí.

• Citovat
  • Nahlásit
938
21.12.19 10:46

Ty jsi to nepochopila. Nikdo neříká nic o tom že ho nemiluješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 10:49
@splendis píše:
Ty jsi to nepochopila. Nikdo neříká nic o tom že ho nemiluješ

To bylo myšleno tak, že on by mohl mít strach, že bych ho mohla opustit?

• Citovat
  • Nahlásit
25947
21.12.19 10:54
@Anonymní píše:
To bylo myšleno tak, že on by mohl mít strach, že bych ho mohla opustit?

Ano, protože mu to v sexu už moc nejde jak jsi sama napsala a je z něj dědek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 10:59
@pikola píše:
Ano, protože mu to v sexu už moc nejde jak jsi sama napsala a je z něj dědek.

To sice ano, ale jinak nám všechno klape. Jsem s ním šťastná a snažím se mu to pořád připomínat. Nemá důvod si něco takovýho myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 10:59

Nemůžeš udělat nic. V sexu to už bude jen horší a on bude čím dál tím víc zarlit. U kamarádky to dopadlo tak, že se nakonec rozvedli.

• Citovat
  • Nahlásit
25947
21.12.19 11:09
@Anonymní píše:
To sice ano, ale jinak nám všechno klape. Jsem s ním šťastná a snažím se mu to pořád připomínat. Nemá důvod si něco takovýho myslet.

To ano, ale pochop, že odchází jeho mužnost. S tím on nic neudělá a má doma zralou ženskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
21.12.19 11:18
@Anonymní píše:
Dobrý den. S manželem jsme spolu dvacet let. Je mezi námi třicet let rozdíl. Poslední dobou už nám to v sexu moc neklape, protože manželovi bude 70 a už to moc nejde. Mně to, ale zase tolik nevadí, vynahradí mi to jinak. Manžel se tím ale trápí a začal dost žárlit. Nic mi neřekne, ale vím, že si myslí, že si brzo najdu milence, to je ale úplná blbost. Snažím se mu dokazovat, že ho miluju a nikoho jinýho nechci, jenže vidím jak se trápí. Co mám dělat, abysme byli zase v pohodě?

Na to jste oba měli myslet před 20 lety. Teď je prostě prostatický děda s mladou ženou. Žárlivcům to nevymluvíš, můžeš být svatá a budou tě podezřívat. Pramení to z jeho nejistoty v sebe sama jako chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17710
21.12.19 11:57

Tohle asi neni v tve moci zmenit. On by mel na tom zacit pracovat, on ma problem. Zkousela jsi s nim o tom mluvit nekdy, kdyz dobre posloucha, kdyz zrovna neresite nejake neduvody k zarleni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 12:30

No, je to blby, ale mas doma duchodce, coz bylo jasny uz pred 20lety, ze to tak dopadne. Mimochodem je o tom zde jedna hezka diskuse, jen nevim nazev.Ten cas, vsechny pary s vekovym rozdilem, dozene, at chces nebo ne.Bude hur. Za chvilu budes v roli osetrovatelky.To zarleni mu nevymluvis, vi ze uz jako muz selhava, ale doma ma mladici, pochybuje sam o sobe. I kdyby si mu dala sebevic duvodu, proc nezarlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 12:34

Uprimne, nez resit vylozene zarlivost, vysvetlila bych mu, ze je dulezite se soustredit na vase spolecne roky, ktere vam zbyvaji, dokud ma mysl i fyzicku v poradku. Protoze v 70 uz jeho vrstevnici takove stesti nemivaji a propad muze prijit necekane a velmi rychle.Je na jednu stranu obdivuhodne, ze tu zarlivost citi, ze jeste nezpohodlnel a neni mu to fuk :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
21.12.19 13:40

Já teda ani netušila, že lidé kolem 70 mají sex??? Omlouvám se za debilní otázku, ale jak a do kdy? Neumím si to představit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat