Manžel ztloustl, přestává být přitažlivý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:28
Manžel ztloustnul, přestává být přitažlivý.

Můj manžel v posledních pár letech hodně přibral a přestává být pro mě fyzicky přitažlivý. Je nám už spíše k 50 a pořád ho miluju. Ale jeho obezitu přestávám dávat. Sama mám nadváhu, ale snažím se s tím něco dělat a celkem úspěšně hubnu. On o tom jenom vypráví a stále pomalu, ale jistě kyne. Doma se snažím vařit lehčí jídla, ale co sní v práci neovlivním. Má sedavé zaměstnání, málo pohybu, stálý stres a nepravidelnou pracovní dobu. Podařilo se někomu donutit manžela/manželku zhubnout? Budu ráda za každý nápad.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Dsarka
Povídálka 50 příspěvků 16.04.19 17:32

Připravit mu jídlo do práce sebou do krabičky aby neměl potřebu kupovat si tučné a nezdravé jídlo.

Tableta
Závislačka 4484 příspěvků 16.04.19 17:34

Najít si nějakou společnou sportovní aktivitu. Začíná jaro, takže například brusle, kolo, procházky, turistika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:35

Krabičky si do práce bere, vaříme skoro každý den. Mně se zdá, že jí málo a špatně. Navíc přestal kouřit a asi ho honí mlsná. Večer je schopný mlsat čokoládu nebo sníst balení slaných tyček.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:35

@Tableta Hýbat se moc nechce :nevim:

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 16.04.19 17:40

Ať si dojde k doktorovi na prohlídku. Můj manžel tam byl a potom, co tam slyšel, šel do sebe a zhubnul už skoro 20 kg. Teď ještě 7 a bude mít ideální váhu.

Tableta
Závislačka 4484 příspěvků 16.04.19 17:42
@Anonymní píše:
@Tableta Hýbat se moc nechce :nevim:

Tak ty noční svačinky jsou peklo, to znám :zed: :zed: Ono se to nezdá, malý množství nezdravých věcí je i tak kalorická bomba :cert:
A nešel by ani v rámci výletu? O víkendu třeba na nějakej hrad, zříceninu, kam se nedostanete přímo autem, ale musíte k němu pěšky, ideálně do kopce :think:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 16.04.19 17:46

Asi bych začal, jak drahý jsou nadstandardní rakve a že jednu budete brzo potřebovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:47

@Tableta Výlety podnikáme, chodíme do lesa venčit psa. On není úplně shnilý, když chce, tak je schopný dost velké fyzické zátěže. Např. celý den vozit zeminu v kolečku. Ale pravidelný pohyb nemá a jí blbiny. Už jednou se mu podařilo zhubnout, ale zase nebral zpátky. Já ten jeho pupek už nesnáším. :cert:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 16.04.19 17:53
@AlphaOmega píše:
Asi bych začal, jak drahý jsou nadstandardní rakve a že jednu budete brzo potřebovat.

Tvl :lol: :lol:

Tableta
Závislačka 4484 příspěvků 16.04.19 17:54

Tak jedině ty blbiny nahradit vhodnějšíma variantama. Třeba taková cizrnová pomazánka s mrkví nakrájenou na tyčinky :srdce: To je fajn mlska na večer.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 18:00
@AlphaOmega píše:
:mrgreen: ono to až tak moc k smíchu není, už nějaké zdravotní problémy má. Velmi dobře ví, jak mi jeho tloušťka vadí. Když něčeho chce dosáhnout, tak jde všechno. Nevím, proč zrovna tohle nejde. :nevim:
Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 16.04.19 18:01

Říct mu to na plný pecky a prostě odmítat sex

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 18:03
@Malike píše: Říct mu to na plný pecky a prostě odmítat sex

Já už mu to řekla mockrát. Jako ne na plnou pusu, říct mu, že se mi jeho břicho hnusí asi nedokážu. A odmítáním sexu bych byla sama proti sobě :mrgreen: Ale je fakt, že díky tloušťce to není tak hezké jako dřív.

lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 16.04.19 18:03

Musí chtít sám. Jinak jsou tvoje snahy marné

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama