Manžel ztrácí zájem

Anonymní
16.4.20 16:19

Manžel ztrácí zájem

Ahoj holky,

zajímá mě, jestli třeba některá nemáte podobnou zkušenost a jak to u vás dopadlo.

Jsem v 8. měsíci těhotenství a vidím, jak manžel stále více ztrácí zájem. Dřív si pořád hladil bříško, povídal si s malou, pokaždé když jsem se jen zmínila, že kope tam hned dal ruku a teď už ho téměř nezajímá. To stejné já. Vůbec se mi ani nezeptá jak se mám, sex téměř vůbec, absolutně přestává komunikovat, pořád je otrávený, doma na všechno kašle, nesnaží se, je znuděný. Často se ho snažím rozveselit, na procházkách jen mlčí, ptala jsem se ho co se děje, prý nic, takže rady jako pokecat o tom taky zbytečný..

Je to jak kdyby bral tím sílu i mě, už mě tohle přestává bavit..

Nemyslím, že by to byl můj dojem, nebo hormony. Cítím se jinak šťastná, okolí mi naopak říká, jak spokojeně vypadám, ale to s tím manželem je teda na pytel.

Milenku věřím, že nemá, pracuje stále z domova, všimla bych si, kdyby se něco takového dělo, krom toho většinu práce si ani do pracovny nezavírá dveře, nic takového, co by tomu nasvědčovalo.

Děkuju za názory/zkušenosti. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9725
16.4.20 16:35

Jestli vás nemá pořád za zadkem s výčitkama, že „málo hladí bříško“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 16:40
@Cenarius píše:
Jestli vás nemá pořád za zadkem s výčitkama, že „málo hladí bříško“ :D

To byl jen příklad, rozhodně nemá a už vůbec ne s výčitkama. :) Ptala jsem se ho naprosto věcně a v klidu, nejsem hysterický typ, který do chlapa šije, to nesnáším. :)

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
283
16.4.20 16:50

Porod je skoro za dveřmi. Asi je už nervózní. :) Přeji co nejpohodovější porod a zdravi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3816
16.4.20 16:56

Koukni do historie počítače, třeba tam nějakou příčinu objevíš :nevim: ale spíš bude jen nervózní, už se to blíží.. Nebo má začínající krizi středního věku a nejradši by utekl :mrgreen: pokud nechce mluvit, tak těžko zjistíš důvod :nevim: neřeší problém v práci? Peníze? Něco s čím se bojí svěřit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 16:59
@Lainaire8 píše:
Koukni do historie počítače, třeba tam nějakou příčinu objevíš :nevim: ale spíš bude jen nervózní, už se to blíží.. Nebo má začínající krizi středního věku a nejradši by utekl :mrgreen: pokud nechce mluvit, tak těžko zjistíš důvod :nevim: neřeší problém v práci? Peníze? Něco s čím se bojí svěřit..

Do historie nemám moc šanci, notebook má zaheslovaný a vždycky měl. Jinak problémy v práci nemá, teď to má pohodovější než před koronou a peníze stále stejný, dokonce jim šéf řekl, že nemusí mít obavy, že propouštění se rozhodně neplánuje..

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
22353
16.4.20 17:23

Nechci ti do toho kecat, ale otrávený jsme momentálně všichni. Milion omezeni, média plný negativních zpráv, nikdo neví jak co bude. A chlap prostě to těhotenství neprožívá tak jako ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
16.4.20 17:41

Já bych to s ním asi ještě jednou probrala. Když ti řekne, že se nic neděje, tak mu popis, že se ti nelíbí, jak se změnil, na břicho nesahne, je zamlkly atd. My z toho měli pěknou krizi, trvala rok. Ochlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
16.4.20 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

zajímá mě, jestli třeba některá nemáte podobnou zkušenost a jak to u vás dopadlo.

Jsem v 8. měsíci těhotenství a vidím, jak manžel stále více ztrácí zájem. Dřív si pořád hladil bříško, povídal si s malou, pokaždé když jsem se jen zmínila, že kope tam hned dal ruku a teď už ho téměř nezajímá. To stejné já. Vůbec se mi ani nezeptá jak se mám, sex téměř vůbec, absolutně přestává komunikovat, pořád je otrávený, doma na všechno kašle, nesnaží se, je znuděný. Často se ho snažím rozveselit, na procházkách jen mlčí, ptala jsem se ho co se děje, prý nic, takže rady jako pokecat o tom taky zbytečný..

Je to jak kdyby bral tím sílu i mě, už mě tohle přestává bavit..

Nemyslím, že by to byl můj dojem, nebo hormony. Cítím se jinak šťastná, okolí mi naopak říká, jak spokojeně vypadám, ale to s tím manželem je teda na pytel.

Milenku věřím, že nemá, pracuje stále z domova, všimla bych si, kdyby se něco takového dělo, krom toho většinu práce si ani do pracovny nezavírá dveře, nic takového, co by tomu nasvědčovalo.

Děkuju za názory/zkušenosti. :kytka:

Nedávno jsem nad tím přemýšlela. Můj partner byl ze začátku těhotenství úplně paf, hladil břicho, každá kontrola-sel semnou, četl co můžu jíst a prostě se zajímal. No a teď (40+3) to nějak cca před měsícem opadlo a vůbec mi to nevadí, mě je úplně jasný, že pro ty chlapi je to fakt dlouhý těch devět měsíců, ono taky, nám natece trošku mlíko do mozku a už se bavíme spíše jen o těhotenstvía jak se těšíme, jak nás vše bolí atd.. ikdyz třeba nevědomě.
Co se týče sexu, ten taky opadl, ale nakonec jsme se shodli, že za prvé to už prostě není ono, nemůžeme divocit a partner přemýšlí u sexu nad tím, aby nám nějak neublížil a za druhé a to jsem se shodla s ním, že to je komedie, takže sex teď bereme jen když „potřebujeme“, nikoliv jako něžnost, intimnost, je to spíš na „zvířecím“ pudu.

Jinak tedy to, že je chlap otraveny může opravdu být tím, že se teď vše točí kolem těhotenství, na něj už to je dlouhý. Nebo třeba mu vadí všechny ty opatření ohledně Corony a nebo má jen špatně období. Nechala bych ho být, byla bych jen jeho tichý společník. Neboj, ono se to změní.

Ber to tak, že je to pro něj už dlouhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
16.4.20 20:36

Možná na něj působí karanténa, nech ho být :roll: vím že je to těžké, taky se mi těžko s emocemi nakládá, taky jsem 8 měsíc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33748
16.4.20 20:40

Možná ho to šaškování okolo těhotného břicha už přestalo bavit. Taky nevíme, zda se doma vedou i jiné řeči než těhotenské. Zajímavý by byl i pohled z druhé strany, ten jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:20
@Burj Chalifa píše:
Možná ho to šaškování okolo těhotného břicha už přestalo bavit. Taky nevíme, zda se doma vedou i jiné řeči než těhotenské. Zajímavý by byl i pohled z druhé strany, ten jeho.

O tehu se s nim nebavim, spis se toci vse kolem neho. Max.mu reknu, kdyz jsme spolu, ze mala kope, to je vse. O bolestech mu nerikam, to by bylo v krajnim pripade, kdyby se muselo jet do nemocnice, takze nevim. Snazim se ho neotravovat.. :nevim: Vsechno doma delam sama, jemi reknu jen, kdyz je potreba odnest neco tezkeho. Prijde mi uz jak rozmazleny dite, mam ho dost.
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
1268
17.4.20 20:59
@Anonymní píše:
O tehu se s nim nebavim, spis se toci vse kolem neho. Max.mu reknu, kdyz jsme spolu, ze mala kope, to je vse. O bolestech mu nerikam, to by bylo v krajnim pripade, kdyby se muselo jet do nemocnice, takze nevim. Snazim se ho neotravovat.. :nevim: Vsechno doma delam sama, jemi reknu jen, kdyz je potreba odnest neco tezkeho. Prijde mi uz jak rozmazleny dite, mam ho dost.
Zakl.

Nemluvíš moc (celý den o čemkoliv)? Má nějaký čas jen pro sebe a svoje hobby? Možná si uvědomil, že se mu min. na 20 let změní život a potřebuje nějaký čas na to, aby se s tím srovnal. Chce jít sám od sebe dobrovolně k porodu, nenutila jsi ho? Třeba má strach, aby tam nezkolaboval, aby ti byl dostatečnou oporou, nebo se bojí aby se mu nezošklivil sex.

Proč doma děláš vše sama? On si zvykne nepomáhat a ani po porodu ho to nenapadne. U nás byl sex v těhotenství nula, báli jsme se o dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12619
18.4.20 21:20
@Anonymní píše:
Zakl.

Tak to se ti nedivim…A jako proc by sis taky nemohla postezovat jak se citis? Proc by zenska mela porad chodit kolem muze po spickach jen aby ho „neotravovala“???Nechapu…A je teda dost strasny ze vse delas sama. :?.
Asi jsem moc nepomohla ale soucitim a myslim ze spravne by se o tebe mel sakra zajimat…jak ti je atd. a pomahat. A ne ze „je to na nej dlouhy“.A na zenu to dlouhy neni? Navic nosi jeho dite, nekdy spoustu kil navic a to taky neni prijemny…Drzim palce at se to po porodu zlepsi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat