Manžel ztratil zájem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
3.11.21 21:56

Manzel ztratil zájem

Ahoj, budete si nejspíš myslet, že přeháním. Manžel po několika letech úplně změnil své chování vůči mě. Trvá to sice teprve měsíc, ale vůbec ho nepoznavam. Ztratil úplný zájem se mnou trávit čas. Řekl mi doslova, že chce být sám a že po několika letech vztahu je to normální. Spím v obýváku sama už několik týdnů. Sex žádný. Nedávno jsme zjistili, že oba musíme být v karanteně. Byl z toho strašně naštvaný, že musí zůstat dva týdny doma. Úplně se změnil ze dne na den. Už začínám mít pocit, ze je v tom jiná žena. Asi už mi hrabe :,( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7156
3.11.21 21:59

@immi
Tak že je v tom jiná žena je vysoce pravděpodobné.
Proč spíš v obýváku? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22474
3.11.21 22:00

Ten pocit bude nejspíš správný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
3.11.21 22:00

No, možná nehrabe, možné je všechno, jen je blbý, že 98% chlapů se k tomu nikdy nepřizná..
Ale většinou je těch poznávacích znamení víc.., je více pryč, více se upravuje, víc čučí do mobilu, schovává si mobil, atd…
Zkus zapřemýšlet..
Přeji štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
3.11.21 23:03

Spím v obýváku, protože chce být sám. Říká že mu na mě záleží, ale nic proto nedělá. Ví, že se trápím a stejně to nechává tak, jak to je. To mi přijde divný. Vždycky všechno chtěl řešit, ale teď je to úplně jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
3.11.21 23:04
@immi píše:
Spím v obýváku, protože chce být sám. Říká že mu na mě záleží, ale nic proto nedělá. Ví, že se trápím a stejně to nechává tak, jak to je. To mi přijde divný. Vždycky všechno chtěl řešit, ale teď je to úplně jiný.

Tak ať si tam ten k.okot chodi spat sam. Ten muj tam spí taky. ale ja mam postel!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
3.11.21 23:07

Sám ať jde na gauč chrápat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
3.11.21 23:20
@immi píše:
Spím v obýváku, protože chce být sám. Říká že mu na mě záleží, ale nic proto nedělá. Ví, že se trápím a stejně to nechává tak, jak to je. To mi přijde divný. Vždycky všechno chtěl řešit, ale teď je to úplně jiný.

A proč to děláš? Proč ze sebe děláš onuci? Tak se vzchop! Vrať se do ložnice a do obýváku ať vypadne sám. Jednou se budeš mlátit do hlavy, žes byla tak blbá, promiň :hug:

Ví, že se trápíš a je mu to jedno. Záleží ti na někom, komu je jedno, jak se cítíš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
3.11.21 23:24

Ja přestávám doufat, že se to v nejbližší době zlepší. Pravdu z něj nedostanu a vtirat se mu také nehodlám. Co vlastně člověk v takové situaci má dělat? Má také předstírat nezájem? Nejraději bych někam vypadla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
3.11.21 23:27

To já jsem tady spokojena. Můžu koukat na netflix :lol:. Nechodit do práce, tak se snad zabalím a odjedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
3.11.21 23:30
@immi píše:
To já jsem tady spokojena. Můžu koukat na netflix :lol:. Nechodit do práce, tak se snad zabalím a odjedu

Jo to muj starej taky rád kouka na netflix :roll: … asi mu to přestanu platit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33097
4.11.21 05:56

@immi opravdu jsi takhle spokojená, nebo kyselý hrozny? :nevim: Stavíš se do ponížený pozice. Jemu jsi fuk, kde spíš :nevim: Koukej na Netflix a jdi spát do ložnice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
4.11.21 07:19

Máš velmi pravděpodobně správné tušení… Poznávací znamení: pořád na mobilu, více o sebe dbá, stále pryč, pozdní příchody z práce, nezájem o sex, nezájem o komunikaci, odtažitost…

Jak jste na tom byli se sexem v průběhu vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
4.11.21 09:10

Tak ho nech vyskákat s jinou a je to :) On stejně časem pozná, že milenka mu neuvaří, nevypere a do prd.ele ho pošle stejně jako ty, když jí bude prudit.

No a pokud tě tato situace uráží, tak dle majetku (jeho byt, tvůj byt, váš byt) a tvých dispozic ho buď vyhoď nebo odejdi… jak jednoduché.

A jestli v tom nejsou děti, pak je to úplně JEDNODUCHÉ, ne? Chlapů je… (asi tak stejně jako ženských :)))) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
4.11.21 09:31

Proč spíš na gauči proboha? 8o Když chce být milostpan sám, tak ať si vezme peřinu a jde si lehnout třeba do špajzu. Nechápu, že mu ještě ustupuješ. Smrdí mi to jinou ženskou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat