Manžel zůstává na oslavách, já musím jít domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 19:08
Manzel zustava na oslavach, ja musim domu.

S manzelem mame dceru, ktere je 16 mesicu, zitra jdeme na oslavu svagrovych narozenin- manzela me sestry. Slavi kulatiny. Manzel tam chce zase zustavat. Jakoze ja pojedu s dcerou cca v 18:30 domu, chodi spat jak kdy, podle toho v kolik usne pres poledne. A on se bude bavit dale. Je to tak skoro na kazdych narozeninach. Vim, ze dcera je docela zavisla na me, jeste kojim a s nikym jinym neusne. A poslouchat reci, za to si muzu sama, mohla spat ve vedlejsi mistnosti do pulnoci. Nevim, takto vychovavat dite nechci. Jednou jsem rodic, dite je chtene, tak holt nejaky cas musim ted obetovat pro jeji vychovu. Podotykam, ze od svagra bratri maji deti take a ty chodi domu vzdy s manzelkou a detmi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 9504 příspěvků 31.01.19 19:12

A ty chceš aby šel s tebou domů proč? Aby seděl doma na gauči a koukal jak kojis? Když tam nemůže být dítě s vámi tak musíš jít domů, to se nedá nic dělat, ale manžel má pravdu, děláš si to sama. Kvůli tomu mu ale nemusíš kazit zábavu.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 31.01.19 19:13

No a upřímně, sama píšeš že je to manžel doma stejně k ničemu když kojis a malá s nikým jiným neusne. Jinak doma je? Pomáhá? Jestli ano tak mi přijde zbytečný to řešit, spíš ho začni zapojovat a můžete se později střídat. U nás je to naopak, zůstávám já, abych si odpočinula a užila si bez dětí. Jak to mají švagři není měřítko, srovnejte si to sami mezi sebou.

dedrichov
Závislačka 3232 příspěvků 31.01.19 19:13

Když mívá manžel v létě 2 oslavy s přáteli, odjíždíme s dětmi domů také. Mohla bych tam i přespat, ale nechci, chci své pohodlí. Nikam jinam moc nechodí, takže s tím nemám problém, ať si to užije

misuled
Kecalka 437 příspěvků 31.01.19 19:14

Tak to ses strasnej chudak, no, ale kdyz nechces, aby dite spalo ve vedlejsi mistnosti, tak s nim musis jit domu, no. Spani ve vedlejsi mistnosti nejak znaci nechtenost ditete?

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 31.01.19 19:15

Máme to tak taky a vůbec mi to nevadí. Je to jen dočasné a stejně radši odejdu v nejlepším.

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 31.01.19 19:16

Já tedy nevím, chápala bych, kdyby jste slavili někde v hospodě, ale já běžně s naším synem zůstávala, uspala ho buď ve vedlejším pokoji, když mu v létě bylo půl roku, tak jsme ho na grilovačce uspali v kočáru a pak přendali do postýlky. Nechápu, co na tom shledáváš špatného, když se to neděje pravidelně, dítě si na to opravdu nezvykne. V tomhle manžela chápu :nevim: jste rodiče, ale pořád ještě manželé a normální lidé

milovnicejablek
Kecalka 144 příspěvků 31.01.19 19:17

Achjo takhle prudi přesně kamarádka našeho kamaráda neustále… Já to měla úplně stejně, s oběma dcerami a co jako? To to máte odnest oba, že jeden nemůže? Tohle nechápu tuhle logiku ala když já nemůžu tak ty Teda taky ne..

Příspěvek upraven 31.01.19 v 19:18

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27814 příspěvků 31.01.19 19:18
@Anonymní píše:
S manzelem mame dceru, ktere je 16 mesicu, zitra jdeme na oslavu svagrovych narozenin- manzela me sestry. Slavi kulatiny. Manzel tam chce zase zustavat. Jakoze ja pojedu s dcerou cca v 18:30 domu, chodi spat jak kdy, podle toho v kolik usne pres poledne. A on se bude bavit dale. Je to tak skoro na kazdych narozeninach. Vim, ze dcera je docela zavisla na me, jeste kojim a s nikym jinym neusne. A poslouchat reci, za to si muzu sama, mohla spat ve vedlejsi mistnosti do pulnoci. Nevim, takto vychovavat dite nechci. Jednou jsem rodic, dite je chtene, tak holt nejaky cas musim ted obetovat pro jeji vychovu. Podotykam, ze od svagra bratri maji deti take a ty chodi domu vzdy s manzelkou a detmi.

a jak často máte podobné oslavy? Párkrát do roka ani miminu neuškodí, když nebude doma v půl sedmé, ale vyspí se třeba na návštěvě ve vedlejší místnosti… to bys s dítětem nemohla jezdit ani na dovolenou, ani nikam dál… zase to nepřeháněj s tím obětováním a nechtěj ani po druhých, aby to dělali taky…

Šarlota4
Extra třída :D 10430 příspěvků 31.01.19 19:18

Tak je jasny, ze kdyz kojis a chces jit domu tak se neda nic delat. On to za tebe neodkoji. Neco jinyho by bylo kdyby dcera mela 3 roky a on te nikdy nevystridal. Co cekas za radu?

donutkaP
Závislačka 3727 příspěvků 31.01.19 19:18

Nevidím důvod, proč by měl z oslavy jít domů v půl sedmé :nevim: Ty musíš uspat, ty musíš nakojit, ale on nemusí, takže bych ho nechala na oslavě, ať přijde kdy chce ;) Máme dceru (18 měsíců) a taky usíná se mnou, když jdeme na oslavu, tak máme buď hlídání a nebo prostě nejdu a jde manžel sám.. Mě to ale nevadí, protože stejně zalezu s malou do ložnice a manžel sedí sám v obýváku, takže se aspoň může bavit :dance:

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 31.01.19 19:18
@Anonymní píše:
S manzelem mame dceru, ktere je 16 mesicu, zitra jdeme na oslavu svagrovych narozenin- manzela me sestry. Slavi kulatiny. Manzel tam chce zase zustavat. Jakoze ja pojedu s dcerou cca v 18:30 domu, chodi spat jak kdy, podle toho v kolik usne pres poledne. A on se bude bavit dale. Je to tak skoro na kazdych narozeninach. Vim, ze dcera je docela zavisla na me, jeste kojim a s nikym jinym neusne. A poslouchat reci, za to si muzu sama, mohla spat ve vedlejsi mistnosti do pulnoci. Nevim, takto vychovavat dite nechci. Jednou jsem rodic, dite je chtene, tak holt nejaky cas musim ted obetovat pro jeji vychovu. Podotykam, ze od svagra bratri maji deti take a ty chodi domu vzdy s manzelkou a detmi.

Ahoj.

V klidu si o tom promluv se svým manželem. A najděte kompromis.

lafelay
Kecalka 102 příspěvků 31.01.19 19:19

No pro jednou by se snad nic nestalo, kdybys zůstala i ty. Nebo si myslíš že na tebe kvůli tomu někdo pošle socialku?

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 31.01.19 19:20

A jak casto chodite na oslavy?
Me osobne by to nevadilo, jen by mi prislo lito, ze nezustavam taky.
Doprej manzelovi trochu zabavy. Za par let uz budete zustavat vsichni :mavam:

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 31.01.19 19:21

Pokud máte možnost dát dítě spát do vedlejší místnosti, tak to udělej. Pro jednou se nic nestane a užijete si večer. Jinak do budoucna bych to řešila stylem - moje část rodiny-jedeš domů ty, tvoje část rodiny-jedu domů já.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >