Manžela nenaplňuje trávit s námi čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 21:06
Manžela nenaplňuje trávit s námi čas

Ahoj, prosím vás o radu… Nevím přesně co se stalo, co se děje, bude to něco postupně vznikajícího a teď vyhroceného..
Jsme manželé 10let, oba kolem 30 let, dvě děti - jedno školkové s druhým jsem ještě na rodičáku. Manžel hodně pracuje, opravdu hodně, víkendy neznáme, někdy není doma celý týden, někdy tři dny… pracuje hodně i v noci, klidně dvě noci a dva dny nespí, odjede třeba jeden den 400km tam třeba ty dva, tři dny pracuje, pak přijede v noci, spíš ráno domů a spí… ale třeba jen čtyři hodiny a pak jde zase pracovat, má nějaké schůzky atd. I doma pracuje hodně na telefonu, počítači… Práce ho hodně baví, lidé ho respektují, kariérně roste velmi rychle, finančně taky ok. Pracuje s hodně lidmi, zajišťuje různé velké akce… jeho kolegové to mají časově stejně jako on.
Ještě nedávno ale bylo vidět, že chce být i s námi, vlastně i hodně času trávil s námi i dětmi, hodně se jim věnoval i mně. Měl třeba volné dopoledne, tak si hrál s mladším, zajímal se o akce ve školce, klidně kvůli tomu práci zrušil, když to byl možné…když to šlo chodil s námi k pediatrovi, na hřiště, na výlet…
Finance máme společné, nikdy mi nevyčetl ani korunu, podporuje mě ve všem co si zamanu.
Bohužel já jsem pro něj málo aktivní, málo paničkovatá, chtěl by abych byla hubenější… chtěl by abych byla taková ta domácí krasavice, ale chytrá…sem normální ženská x let na rodičáku, která se v rámci jeho práce musí dost časově přizpůsobovat a pro něj řeším moc malicherné, nezajímavé věci. Na druhou stranu nehty si maluji, vlasy upravuji, obličej líčím, chodím převážně v sukni, kabátu… sportovně jen do přírody, tenisky jen na výlet, džíny nevlastním… ale ano, nejsem klasická krasavice, klidně jdu vynést odpadky v teplákách. Já mu říkám, že je dost povrchní tohle chtít, on říká, že to ví, ale zároveň to prostě chce. Má rád spousty jiných mých vlastností, ale chybí mu panička. Mám jeden svůj hlavní koníček, který provozuji, podle mě se vyloženě jen o domácnost a děti nezajímám i když při tom jak jsem na to vše dost často sama, to podle mě zase moc jinak nejde. Ano, chtěl by i více sexu, ale já nějak k tomu než na něj dojde potřebuji trávit spolu čas i jinak a na to prostě ten čas někdy není. Navíc mu začalo vadit, že nemá žádný volný čas pro sebe, že na to aby mohl mít volný čas, nemůže být doma, protože tady se na něj navěsí děti hned u dveří a všichni po něm něco chtějí… Přišel s tím, že své problémy a starosti teď raději řeší s kamarády v práci než doma. Vidí venku velký zajímavý svět a jeho práce je opravdu zajímavá a různorodá a ano i plná krásných, dobře vypadajících lidí… Má pocit, že mu s námi něco uniká…
Chci říct, že milenka v tom není a vím, že když by jí mít chtěl, tak jí mít klidně může a já na to nepřijdu. Ale o celém tom problému spolu mluvíme, oba ho chceme řešit, milujeme se i si to říkáme i když ne tak často jako třeba ještě loni… on přišel s tím, že to chce vyřešit tak, aby byl s námi, ale děsí ho ten fakt, že ho vůbec napadla myšlenka, že by byl schopný odejít.
Podle mě je velký díl viny v tom, že musí být hrozně unavený, psychicky, fyzicky… ta práce je fakt ne pro každého… a že nemáme čas být spolu v klidu aniž by se časově muselo řešit, že zase někam pojede nebo že je unavený a usíná u hry s dětmi… problém je ale v tom, že on momentálně není schopný se té práce vzdát, naplňuje ho…
Omlouvám se za sloh, chtěla jsem nějak vystihnout vše a je toho hodně. Napadá někoho co s tím? On je dost bezradný, ví, že chce být s námi, ale neví jak toho docílit. A já jsem vlastně taky dost zmatená a bezradná. Nejraději bych ho nechala týden v kuse spát aby byl něčeho schopný, ale ta práce jede dál..
Vůbec si neumím představit, že bychom nebyli rodina, ale přijde mi to strašně blízko a ničí mě to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6862 příspěvků 22.11.18 21:13
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás o radu… Nevím přesně co se stalo, co se děje, bude to něco postupně vznikajícího a teď vyhroceného..
Jsme manželé 10let, oba kolem 30 let, dvě děti - jedno školkové s druhým jsem ještě na rodičáku. Manžel hodně pracuje, opravdu hodně, víkendy neznáme, někdy není doma celý týden, někdy tři dny… pracuje hodně i v noci, klidně dvě noci a dva dny nespí, odjede třeba jeden den 400km tam třeba ty dva, tři dny pracuje, pak přijede v noci, spíš ráno domů a spí… ale třeba jen čtyři hodiny a pak jde zase pracovat, má nějaké schůzky atd. I doma pracuje hodně na telefonu, počítači… Práce ho hodně baví, lidé ho respektují, kariérně roste velmi rychle, finančně taky ok. Pracuje s hodně lidmi, zajišťuje různé velké akce… jeho kolegové to mají časově stejně jako on.
Ještě nedávno ale bylo vidět, že chce být i s námi, vlastně i hodně času trávil s námi i dětmi, hodně se jim věnoval i mně. Měl třeba volné dopoledne, tak si hrál s mladším, zajímal se o akce ve školce, klidně kvůli tomu práci zrušil, když to byl možné…když to šlo chodil s námi k pediatrovi, na hřiště, na výlet…
Finance máme společné, nikdy mi nevyčetl ani korunu, podporuje mě ve všem co si zamanu.
Bohužel já jsem pro něj málo aktivní, málo paničkovatá, chtěl by abych byla hubenější… chtěl by abych byla taková ta domácí krasavice, ale chytrá…sem normální ženská x let na rodičáku, která se v rámci jeho práce musí dost časově přizpůsobovat a pro něj řeším moc malicherné, nezajímavé věci. Na druhou stranu nehty si maluji, vlasy upravuji, obličej líčím, chodím převážně v sukni, kabátu… sportovně jen do přírody, tenisky jen na výlet, džíny nevlastním… ale ano, nejsem klasická krasavice, klidně jdu vynést odpadky v teplákách. Já mu říkám, že je dost povrchní tohle chtít, on říká, že to ví, ale zároveň to prostě chce. Má rád spousty jiných mých vlastností, ale chybí mu panička. Mám jeden svůj hlavní koníček, který provozuji, podle mě se vyloženě jen o domácnost a děti nezajímám i když při tom jak jsem na to vše dost často sama, to podle mě zase moc jinak nejde. Ano, chtěl by i více sexu, ale já nějak k tomu než na něj dojde potřebuji trávit spolu čas i jinak a na to prostě ten čas někdy není. Navíc mu začalo vadit, že nemá žádný volný čas pro sebe, že na to aby mohl mít volný čas, nemůže být doma, protože tady se na něj navěsí děti hned u dveří a všichni po něm něco chtějí… Přišel s tím, že své problémy a starosti teď raději řeší s kamarády v práci než doma. Vidí venku velký zajímavý svět a jeho práce je opravdu zajímavá a různorodá a ano i plná krásných, dobře vypadajících lidí… Má pocit, že mu s námi něco uniká…
Chci říct, že milenka v tom není a vím, že když by jí mít chtěl, tak jí mít klidně může a já na to nepřijdu. Ale o celém tom problému spolu mluvíme, oba ho chceme řešit, milujeme se i si to říkáme i když ne tak často jako třeba ještě loni… on přišel s tím, že to chce vyřešit tak, aby byl s námi, ale děsí ho ten fakt, že ho vůbec napadla myšlenka, že by byl schopný odejít.
Podle mě je velký díl viny v tom, že musí být hrozně unavený, psychicky, fyzicky… ta práce je fakt ne pro každého… a že nemáme čas být spolu v klidu aniž by se časově muselo řešit, že zase někam pojede nebo že je unavený a usíná u hry s dětmi… problém je ale v tom, že on momentálně není schopný se té práce vzdát, naplňuje ho…
Omlouvám se za sloh, chtěla jsem nějak vystihnout vše a je toho hodně. Napadá někoho co s tím? On je dost bezradný, ví, že chce být s námi, ale neví jak toho docílit. A já jsem vlastně taky dost zmatená a bezradná. Nejraději bych ho nechala týden v kuse spát aby byl něčeho schopný, ale ta práce jede dál..
Vůbec si neumím představit, že bychom nebyli rodina, ale přijde mi to strašně blízko a ničí mě to.

Jestli ještě milenku nemá, tak ji má minimálně vyhlédnutou. Jak začne chlapovi takhle všechno vadit, tak je citově zaangažovaný jinde.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 22.11.18 21:14

Hele to je tezky, uz to neni ten kluk, cos ho poznala. :nevim: Vyrostl, rozsiril si moznosti, ma vetsi pozadavky od zivota. :think:
Kazdy muz chce mit peknou zenu, chapu ho, ze te zene do hubnuti, pokud mas nejaky kilco navic. A pokud je sam atraktivni, tak je jen otazka casu, nez si najde milenku, tech prilezitosti ma plno, kdyz travi tyden mimo domov. Mela bys ho drzet vice na uzde, jako takova racionalni rada. :think: Treba aby nebral nejaky sluzebni cesty, nebo nevim kam jezdi. :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 22.11.18 21:15
@ivašot. píše:
Jestli ještě milenku nemá, tak ji má minimálně vyhlédnutou. Jak začne chlapovi takhle všechno vadit, tak je citově zaangažovaný jinde.

Neni to jisty, treba je ve fazi, ze si uvedomuje sve nove moznosti a meni podle toho sve predstavy o zivote. :think:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 22.11.18 21:15

To ze kariérne rychle roste mu stouplo do hlavy.. klasika podobná u podnikatelů co začnou vydělávat… chtějí se vyrovnat druhým a ukazovat dokonalost a úspěšnost ze jsou lepší atd a zazdiva rodinu - proste to spěje do toho ze si milenku nasel nebo najde protože to je in .. trávíte spolu strašne malo času a odcizujete se. Musíte trávit čas spolu. A pokud to nepochopi tak to podle mě brzy dospěje k milenkam a možná i konci

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 22.11.18 21:16
@ivašot. píše:
Jestli ještě milenku nemá, tak ji má minimálně vyhlédnutou. Jak začne chlapovi takhle všechno vadit, tak je citově zaangažovaný jinde.
:palec: přesně
pannda
Kelišová 6711 příspěvků 33 inzerátů 22.11.18 21:20

Jednou si to vše uvědomí, až ho skolí nemoc…Tihle workoholici, co je rádoby práce naplňuje, jednou za to zaplatí nemocí..stres, únava, nevyspání…to tělo jednou rezignuje. A děti, ty mu vyrostou před očima…
tenhle styl života nechápu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 21:23

@ivašot. tou milenkou jsem si jistá, patříme k těm, kteří si opravdu otevřeně dokážou promluvit i o prdu a sám říká, že to sice jako určitou možnost vidí, ale, že by to byla možnost, když by mu nezáleželo na tom, být s námi a on se rozhodl, že s námi být chce.

On má tu práci relativně krátce, cca rok na takto brutální úrovni. Pět let celkově, ale dřív pod někým jiným.

@Sandokanos atraktivní zas až tak není, normální chlap, ale když by chtěl ukecá i gorilu, často jedná s lidmi a chovat se taky umí dobře…
nejsou to služební cesty, když je doma nebo v místě bydliště tak tu práci mimo domlouvá, zařizuje aby tam to pak dobře proběhlo a pak tam je vlastně samotná ta práce, ten hřeb… těžko ho omezit, to buď dělat může nebo ne…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 22.11.18 21:28

A ty si myslíš ze by ti řekl ze tě podvedl nebo ze by to udělal…??? Z toho jak není pořad doma a viz úvodní příspěvek si myslím ze někoho má

ivašot.
Kelišová 6862 příspěvků 22.11.18 21:28
@Anonymní píše:
@ivašot. tou milenkou jsem si jistá, patříme k těm, kteří si opravdu otevřeně dokážou promluvit i o prdu a sám říká, že to sice jako určitou možnost vidí, ale, že by to byla možnost, když by mu nezáleželo na tom, být s námi a on se rozhodl, že s námi být chce.

On má tu práci relativně krátce, cca rok na takto brutální úrovni. Pět let celkově, ale dřív pod někým jiným.

@Sandokanos atraktivní zas až tak není, normální chlap, ale když by chtěl ukecá i gorilu, často jedná s lidmi a chovat se taky umí dobře…
nejsou to služební cesty, když je doma nebo v místě bydliště tak tu práci mimo domlouvá, zařizuje aby tam to pak dobře proběhlo a pak tam je vlastně samotná ta práce, ten hřeb… těžko ho omezit, to buď dělat může nebo ne…

No kdyz myslíš…Nechci být zlá, ale ono to podle popisu vypadá, že se spíš rozhodl s vámi být co nejmíň :,(

Příspěvek upraven 22.11.18 v 21:31

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 22.11.18 21:29
@Anonymní píše:

nejsou to služební cesty, když je doma nebo v místě bydliště tak tu práci mimo domlouvá, zařizuje aby tam to pak dobře proběhlo a pak tam je vlastně samotná ta práce, ten hřeb… těžko ho omezit, to buď dělat může nebo ne…

Lidi se rychle meni, na to jak ho znas nemuzes spolehat. Plno lidi je nevernych a nikdo by to do nich nerekl. :nevim: To si jista fakt byt nemuzes. Kazdopadne to k tomu speje, to jsem si skoro jisty. Chlapek je 10 let s jednou zenskou, ma kolem 30 let, pry je to ukecavac, tak to je proste jasna kombinace. :think:

ivašot.
Kelišová 6862 příspěvků 22.11.18 21:31
@Lioness34 píše:
A ty si myslíš ze by ti řekl ze tě podvedl nebo ze by to udělal…??? Z toho jak není pořad doma a viz úvodní příspěvek si myslím ze někoho má

taky mi připadá zakladatelka malinko ? naivní.
Proč by to manželce říkal? Aby hrozil rozvod, majetkové tahanice, dohady o děti…

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 22.11.18 21:31

Jako jedinou racionalni radu vidim ho nejak z te prace dostat, ze proste deti potrebujou otce a ty manzela a at si najde neco jinyho. Nebo se smirit s tim, ze budete zit vedle sebe, on si obcas nekde odskoci. Ty mozna taky casem. :nevim: Jo funguje to i takhle…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 21:32

@pannda no já vím, říkám mu to dost často, že ho klepne pepka…jeho redbully aby vydržel 30 hodin nespat.
A to pět let po svatbě měl normální práci a byl ve tři doma… jenže málo peněz na to mít s tím děti, tak úplně od podlahy změnil okruh práce.
A taky si říkám, že je to příběh těch žen podnikatelů, které chlapy podporovaly i když měl ještě holej zadek a ještě skoro neměli na jídlo… a když byl už Pan podnikatel, tak mu byla ženuška málo a našel si blonďatou bezdětnou krasavici.
Jenže on to řešit chce, jen mi přijde, že má toho v té hlavě tolik, že neví co a jak a hlavně, té práce se nechce vzdát, konečně mu přijde, že mu něco jde líp než ostatním.
Já tohle vidím, ale on ne, on jen ví, že chce být s námi… :zed:

anahita
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 22.11.18 21:32

Teda. Obdivuji te, ze cele to povidani na mne pusobi velmi vyrovnane. Zadna vystresla histericka zenska. Silene je, ze prace tveho muze je nekonecna a on karierista. Kdyby treba splnil zakazku/projekt a pak mel zas do dalsi zakazky oddych a cas pro vas, tak se to da. Ale toto musi byt velmi psychicky narocne pro obe strany a navic tvuj muz si zadelava na zdravotni potize. Mel by zvolnit, ale to se tezko nekomu rika. Pisu to, protoze jsem nedavno resila smutnou zivotni udalost a kdyz jsem si procitala x denicku nemocnych lidi - zacinalo to - byl jsem workoholik, jen jsem se honil za praci a pod. Kazdopadne to opravdu nevypada dobre s vasim vztahem a rada zadna. Proste musi zvolnit pro dobro vsech :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >