Manžela nezajímá, co cítím

28.6.15 01:01

Manžela nezajímá co cítím

Ahoj holky. Mám takový problém. Jsem vdaná 4 roky, s manželem jsme spolu 8 let. Cca 6 let žijeme ve společné domácnosti. Zhruba poslední rok ho moc nezajímá moje spokojenost v sexuální oblasti. Když jsme spolu byli asi tři roky, tak jsem ho z tohoto důvodu podvedla, po tom co na to přišel se snažil asi 4-5 měsíců, abych měla orgasmus a líbilo se mi to s ním, role-play apod. Potom jsme se vzali a bylo vše zas při starém. Nás manželský sex spočívá v (doslova) minutové předehře (když už se nějaká koná) a dvouminutovém (možná přeháním) styku, kdy se udělá jen on a potom buď usne nebo odejde. Vůbec ho netrápí, jestli se mi to líbilo, nemá tušení kdy naposled jsem s ním měla orgasmus. Nechci si znovu hledat milence, jen chci radu na to jak znovu probudit jeho zájem o moje potřeby. Nebo už to mám vzdát a znovu si najít bokovku? Je mi z toho do pláče protože ho miluju a myslela jsem že i on mě když mi to pořád tvrdí,… Jsem v koncích,.. Poraďte prosím. Zkusila jsem hraní na role, krajky,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
28.6.15 01:28

A on se ti k tomu nejak vyjadril? mluvite o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
28.6.15 01:28

A on se ti k tomu nejak vyjadril? mluvite o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
28.6.15 01:37
@Sisiminka píše: Ahoj holky. … Nás manželský sex spočívá v (doslova) minutové předehře (když už se nějaká koná) a dvouminutovém (možná přeháním) styku, kdy se udělá jen on a potom buď usne nebo odejde. Vůbec ho netrápí, jestli se mi to líbilo, nemá tušení kdy naposled jsem s ním měla orgasmus.

Žena vs. Muž

Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:
”Tedy holky, já jsem tak nádherně unavená, že se mi po včerejším večeru ani
nechtělo vstávat.
Představte si, po tolika letech manželství, to tedy bylo…. Nejdříve
tříhodinová předehra, pak dvě hodiny krásného milování a pak si manžel se
mnou ještě hodinu povídal…..”

Tou dobou její muž zničeně vypráví kolegům:
”Kua, chlapi, to byl zase včera večer na vyližprdel……
Nejdřív se mi tři hodiny nechtěl postavit, pak jsem se dvě hodiny nemohl
udělat a nakonec jsem hodinu nemohl usnout……”

prosim nic ve zlem, ale urcitym zpusobem tnhle vtip vystihuje rozdily mezi muzi a zenami, bohuzel,

ale vazne, pokud ja, jako chlap, nemam (zcela jedno z jakeho duvodu) zajem at prave ted o sex nebo o konkretni zenu, tak me nic nedonuti, abych tak cinil,
myslim, ze stejne to maji vsechny zeny, proste kdyz je neco, co jim brani, tak nic neni,
asi by to chtelo se spise zamyslet co je spatne, ale nejen u tebe, ale treba i u nej nebo u vas obou soucasne, z toho co pises asi tezko kdo odhadne kde je zakopany pes
:think:
na nejaka pradelka, prekvapeni a podobne, na to ja moc neverim,
jinak ona „predehra“ zacina uz rano, ne az ulehate vecer vedle sebe a neni vubec pouze povinosti muze, ale zase jsou k ni potreba oba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
28.6.15 01:44
@Sisiminka píše: Ahoj holky. Mám takový problém. …

a doufam, ze to zasew neni reikarnatova provokace, jak to tu casto chodi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 05:53

Nemá tušení? Máte asi vážnější problém než orgasmus ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
28.6.15 06:51

Proč s ním spíš?! Já bych ho odmítala a až by měl blbý řeči tak bych mu řekla, že mu nebudu dělat matračku, aby z toho měl něco jen on

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
28.6.15 08:42

@Sisiminka probudit zájem? Vždyt´on nikdy žádný neměl. Navíc nejspíš trpí poruchou předčasné ejakulace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
28.6.15 09:32

Hele, o tomhle si musíš promluvit s manželem, tady vám nikdo problém nevyřeší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
28.6.15 09:47

Sednout si spolu a probrat to. Říct mu všechno, jak jsi to tady napsala :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 09:54

No a co kdyz to vezmes do vlastnich rukou? Proste si tu predehru zarid a bud aktivni. Tyhle problemy casto prameni z toho, ze si zenska proste jen lehne a ceka, az ji chlap obstara. A chlapa to pak nebavi. Ja kdyz chci delsi predehru, tak si ji proste zaridim… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 10:00

Podle mě to může značit něco víc, rozhodně o tom mluvte, ať se neztratíte ve stereotypu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
28.6.15 11:59

Ty jo, dve minuty, ja si nejsem jista, jestli bych vedela, ze uz zacal, predtim, nez by skoncil. D radu.. zajdete spolecne k sexuologovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
28.6.15 15:47
@berry4 píše:
@Sisiminka probudit zájem? Vždyt´on nikdy žádný neměl. Navíc nejspíš trpí poruchou předčasné ejakulace…

Jo jo. Naprostý souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
28.6.15 15:58

Nepribrala si za tu dobu? Vim, povrchni, ale vy zeny to nikdy nepochopite jakou roli hraje pro nas vas vzhled. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama